Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Saturnie "Jestem numerem cztery" 17zł.

Jak nie oglądałaś to za te pieniądze można brać... ja drożej dałem ale żonie tego typu pasują a ja sobie tez przy okazji oglądam... podobnie jak igrzyska śmierci :)


Idę na pocztę bo filmy przyjechały :) Godzilla i Na skraju jutra ...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
na www już nie ma, a szkoda bo nie widziałem jeszcze tego filmu. Do sklepu nie pojadę, ale grunt, że coś się rusza w tej dziedzinie, czyli jest taniej ;)

No masz, kupiłbym dodatkową sztuke, sporo tego było.
Empik też zaliczyłem, ale to jakaś masakra. Ceny urwane z kosmosu. Zero promocji i ciekawych ofert.

Niestety to było tylko na ulotkach, a ulotka nie stanowi oferty. Nawet Armani kiedyś wklejał skan ;)

Pamiętam, mieliśmy kupować ;)

Jak nie oglądałaś to za te pieniądze można brać... ja drożej dałem ale żonie tego typu pasują a ja sobie tez przy okazji oglądam... podobnie jak igrzyska śmierci :)
Idę na pocztę bo filmy przyjechały :) Godzilla i Na skraju jutra ...

Też nie oglądałem, wrzuciłem na chwilę do playera i na przwijaniu kilka scen.
Widziałem dziewczyny, plaże i takie tam. Z chęcią zaliczę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie dokładnie ten kod można wpisać?
Druga sprawa, ponoć to nie jest to opakowanie co na fotce, czyli jakie?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Filmy w taki kartonik są zapakowane, na moim też widnieje trylogia, może coś zmienili, ale nie sądzę ;)
Ja mam na pudełku wydanie z 2012 roku, a to na stronie TIMa jest z 2010
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kod zapewne w koszyku. A jakie opakowanie to niestety nie wiem. Wyczytałem tyle samo co Ty z komentarzy.

Tak, wrzuciłem do koszyka, a następnie jeden krok do finalizacji.
Nie zauważyłem miejsca, w którym byłaby możliwość skorzystania z tego kodu.
Henry, jak techniczne sprawy? Wydanie ładne.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Cytat z FAQ
Jak skorzystać z kuponu promocyjnego?
Jeśli otrzymasz kupon promocyjny, podczas finalizowania zakupów będziesz mógł go wpisać na stronie "Podsumowanie", wówczas uwzględnimy przysługującą Ci korzyść, np. odpowiednio zmniejszymy kwotę do zapłaty. Pamiętaj, że kupon promocyjny jest przypisany do danego zamówienia. Anulacja kuponu bądź zwrot paczki powoduje utratę kuponu.
 

Remipl

Member
Empik ostatnio wymiata

1936188e9c719e5048404a194ab30d84_1.jpg
[/IMG]

Czekam na przesyłkę :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No masz, kupiłbym dodatkową sztuke, sporo tego było.
Może puść SMS na przyszłość. WIesz, że pisze się na takie ceny ;)


U nie też już jest Netoperek. Wszystko OK.
Ale numer. Co prawda posty zostały skasowane, le pamiętacie, ze w Sosnowcu ktoś wystawił kilka szt. za ok. 100?
Chyba wlasnie ten gość razem ze mną odbierał. Miał dwie paczuszki do odbioru, jedna za 57,99 oraz druga za 173,97 (3x 57,99). Chciałem go podpuścić, ale się nie dał. Ciekawe :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ładnie panowie, gratulacje ładnej edycji.. i to za 60zł, miło! :)
Ja nawet jakbym przyuważył (a tego nie zrobiłem) to i tak bym nie wziął, ja kiedyś w merlinie wziąłem w promo 3 części za sumę ~70zł :)
 
Do góry