Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

alkebab

New member
Filmy nie sa moze wysokich lotow ale przyjemnie sie je oglada. John Carter za 8 zl to az glupio bylo nie wziac. Patrzylem cene na alledrogo to az w szoku bylem, ze za wersje 3d +2d chca 120zl. Szok!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie filmy Blu-ray bardzo tanieją,ponieważ na Święta Bożego Narodzenia w przyszłym roku mają pojawić się pierwsze 4K na płytach...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

Henry

Active member
Bez reklam
Nie przesadzajcie tak z Carterem, nie jest taki zły, zwróćcie uwagę, że ten film powstał na podstawie książki Księżniczka Marsa z 1912 roku ;)
Ja mam na półeczce, moim chłopakom się bardzo podoba i co jakiś czas lubią do tego wracać, fajna fantastyka/ kino familijne dla małolatów, mam nadzieję, że ktoś zdecyduje się na kontynuację ;)
 

alkebab

New member
Nie przesadzajcie tak z Carterem, nie jest taki zły, zwróćcie uwagę, że ten film powstał na podstawie książki Księżniczka Marsa z 1912 roku ;)
Ja mam na półeczce, moim chłopakom się bardzo podoba i co jakiś czas lubią do tego wracać, fajna fantastyka/ kino familijne dla małolatów, mam nadzieję, że ktoś zdecyduje się na kontynuację ;)

Jest tak jak piszesz, przyjemne kino familijne. Jednak na kontynuacje bym nie liczyl, bo z tego co pamietam film okazal sie straszna klapa finansowa dla wytworni Disneya.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie filmy Blu-ray bardzo tanieją,ponieważ na Święta Bożego Narodzenia w przyszłym roku mają pojawić się pierwsze 4K na płytach...

A skąd wiesz o tym ? Czytałeś gdzieś oglądałeś coś? Bo ja oglądałem program z kilkoma w sumie najlepszymi albo najbardziej znanymi reżyserami :) zwał jak zwał i oni mówili że na razie nie myślą o filmach w 4k... może coś się zmieniło w tej materii i tez jestem ciekaw ile taki film będzie kosztował w porównaniu do tego samego filmu w FHD. Choć myślę że na początek to będą filmy w 4k jakieś przyrodnicze coś jak AP z satelity itp.. Teraz tez pytanie się nasuwa o Polskę jaki dystrybutor będzie chciał ryzykować ten sam film wydać w FHD i w 4k skoro już teraz nie wszystkie tytuły pojawiają się na bluray bo księgowi uważają że nie sprzeda się. Pożyjemy zobaczymy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem bardzo ciekawy co w przyszłości powiedzą na to reżyserowie, producenci , dystrybutorzy bo to wszystko będą większe koszta i cena takiego filmu a szczególnie w takich krajach jak Polska, gdzie ceny filmów FHD są drogie. Choć myślę że kiedyś kiedyś cena takiego filmu w 4k będzie taka jak obecnych fhd tak samo będzie z tv.
 

eedviking

Banned
No co obs...e majtki sławnych, już sprzedawali za fortunę. :mrgreen:

Aha, dostałem od kolegi za friko nowy film BD Gliniarze z Brooklynu, skoro dostałem , to obejrzę , bo nawet powiem, że nie widziałem chyba tego. :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry