Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wspominając o genialnym filmie "Kontakt" z Jodie Foster, ale od czego są zagraniczne wydania, tyle że trzeba trochę liznąć języka.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Świetny film. Jest sporo "staroci", które chciałbym mieć w kolekcji, ale ciężko zdobyć, chociażby z polskimi napisami, np. Aeon flux. Aleksander, Prawo zemsty, Forrest Gump, Pulp Fiction, Siedem dusz, Dziewiąte wrota, Gorączka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Niestety musi być PL,mój angielski to tylko podstawy,poluję na allegro może w końcu trafię.
Ja dzisiaj przygarnąłem Hobbita 4xbluray w okładce 3D
Dommino6, jeżeli ty znajdziesz "Wojna Światów" na Blu-Ray , to baaaaaaardzo proszę Cie, daj znać :niewiem:. A po drugiej daje Ci słowo ze przygotuje dla Cie kolacje na 5 gwiazdek. Magda Gessler i Amaro będą płakać z zazdrości :mrgreen:. Niestety , nie ma tych filmów w Pl. :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dommino6, jeżeli ty znajdziesz "Wojna Światów" na Blu-Ray , to baaaaaaardzo proszę Cie, daj znać :niewiem:. A po drugiej daje Ci słowo ze przygotuje dla Cie kolacje na 5 gwiazdek. Magda Gessler i Amaro będą płakać z zazdrości :mrgreen:. Niestety , nie ma tych filmów w Pl. :(

Chcesz wersje bez napisów PL?
 

brabo

Member

Attachments

  • game of thrones 3.jpg
    game of thrones 3.jpg
    14,8 KB · Wyś: 69

alkebab

New member
Dzisiaj zakupione:
John Carter 3d + 2d za oszałamiającą kwotę 7.99 w oszołomie
Jeździec znikąd za 29
 

Attachments

  • 20141024_114726.jpg
    20141024_114726.jpg
    179,4 KB · Wyś: 127
Do góry