Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Henry

Active member
Bez reklam
Piramida, wiem, tyle tylko, że nawet te średniawki, komuś mogą się podobać ;)
Cała ta dyskusja tak naprawdę rozpoczęła się od niejakiego NOE, ja jestem jedną z tych osob, ktora ten film kupiła i której ten film się ostatecznie podobał, no może podobał to trochę za dużo ;) Generalnie uważam, że na tle całej masy tzw. fantastyki, nie jest najgorszy. Mam tak np. niektórymi Marvelami, niby ok. ale jakoś na miejsce na mojej półce nie zasługują.
Zresztą pisałem, że do zakupu zdecydowałem się ze względu na cenę, chciałem sam się przekonać, a przede wszsystkim obejrzeć. Ja zapłaciłem za ten film ile zapłaciłbym za dwa bilety do kina więc dla mnie ok, gdybym miał dać jakieś 50 zł, to wtedy już bym rozważał czy kupić ;)
Wracając do tych średniawek, to tak samo ma świadomość, że dla co weekendowych bywalców dyskotek, muzyka którą z dumą trzymam na swoich półeczkach jest gniotem lub co najwyżej tą średniawką, a dla mnie to często dobre, b. dobre lub wybitne albumy....;)

Oczywiście przyjacielu się z tobą zgadzam w 100%
ja stosuję ta samą taktykę albo dobre albo nie :wink: z tym że jak mi sie podoba film to nie znaczy że go kupie na blu :wink: musi być bardzo dobry w/g mojej oceny hehe :popcorn:

Zresztą jesteśmy prawie ziomalami, wiec zgadzać się musimy ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
a jakiej muzyki słuchasz ??

ja też jestem z tych co się noe podobał i na pewno rozważę zakup bo ten film mnie urzekła na prawde :)
 

eedviking

Banned
Ech, a wszystko przez zgubną dla ludzkości chęć posiadania. Mnie tam nie bardzo obchodzi co kto kupuje, nie moje pieniądze wydane, nie moje zmartwienie. ENTER. :D;)

[youtube]dyWCTsb7J44[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
a jakiej muzyki słuchasz ??

ja też jestem z tych co się noe podobał i na pewno rozważę zakup bo ten film mnie urzekła na prawde :)

Bardzo różnej, ja mam prosty subiektywny podział na muzykę i niemuzykę ;). Muzyka jest tworzona na instrumentach, a niemuzyka tylko i wyłącznie na kompach - oczywiście są tutaj wyjątki ;)
Od tzw. piosenki autorskiej, ska, reggae, smooth jazzu, łagodniejszej odmiany jazzu, bluesa, rocka, po ostre odmiany metalu :twisted:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
no to co mamy wspólnego to ostry metal ;)
bo ja ogólnie to ostre ciężkie techno, schranz, kiedyś hardcore i jego odmiany ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Znajdź sobie to co mam w avatarze....rzekłbym, że to praojcowie dzikich dźwięków ;)
A ja ostatnio to nawet niejaki rap zaczynam podlapywać, oczywiście trochę inteligentniejszy (moim zdaniem ;) )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Henry ale Reanimator napisał średniawka a nie gniot :)
Wedlug mnie wlasnie te sredniawki,ba nawet sredniawki z plusem,nie zasluguja aby byly w kolekcji,poniewaz jest 1000 lepszych filmow...

No to już nic nie rozumiem :)
Skoro mają to być same perełki, a tych kozaków jak napisałeś od 2000r. było zaledwie 20, to gdzie te 1000 filmów znalazłeś, rozumiem że masz na myśli te z 80,90-tych lat? ;)

Ja napisze inaczej, jak ktoś nie piraci na potęgę, to siłą rzeczy przez te wszystkie lata uzbiera zacną kolekcję, przecież to oczywiste.
Skąd mamy wiedzieć czy zakupiony film jest perełką, czy średniakiem?

To jest podstawowe pytanie, na które znam odpowiedż.
Niektórzy "wypożyczają" filmy z sieci za free, a potem nabijają się z tych co kupili, oczywiście jak się okaże że film faktycznie był mocną średniawką (co i tak jest kwestią gustu). No sorry, ale zwracanie uwagi tym co kupują w dobrej wierze z uczciwości, to chyba trochę nie na miejscu.

Przecież to dzięki takim kinomaniakom jak my, co kupują i często faktycznie film okazuję się gniotem, macie wogóle co ściągać, to my napędzamy ten biznes, każdy kto kupuje bilety w kinie, czy wydaje zarobione pieniądze w sklepie to pięniądze na następne inwestycje dla producentów filmowych. Schemat jest prosty jak budowa cepa.

Ja mam już wszystkie liczące się tytuły, podobnie jak koledzy, ale też znajdzie się kilka średniaków, takie ryzyko kogoś kto nie siedzi na torrentach przy każdej możliwej premierze, a przecież też nikt nie chełpi się tutaj zakupem Kac WaWa.

Takie dyskusje pojawiają się przynajmniej raz na kwartał, żeby to jeszcze było jeszcze jakieś forum medyczne, polityczne, ale tu siedzą sami kinomaniacy. Nikt na takich forach nigdzie nie podważa kolekcji flmowych, a średniawki zawszę będą wpisane w ryzyko zawodowe tych co uczciwie stają się posiadaczami takich płyt.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henry,Noe moze sie podobac ale czasami ludzi kupuja totalne sredniawki,bo byla promocja...
Wedlug mnie lepiej wydac 80 zl na kozacki film niz kupic dwa srednie po 40 zl.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja nigdy nie kupiłem filmu w ciemno. Nie ściągam też, jak to się mówie, zawsze ktoś będzie miał ;)

Bad Brain kompletnie nie mój klimat ;) Ja preferuje styl Judas Priest i płyta Painkiller :D była w media w dobrej cenie zremasteryzowana to kupiłem ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Piramida, No już dobra, dawaj lepiej coś ciekawego ;)
I ja wiem o co ci chodzi i ty wiesz o co mi chodzi :eek:k:

Reanimator, dlatego wolę o czyichś gustach nie dyskutować, dla mnie BB to geniusze, ale ich albo się "kocha" albo nie.
Zresztą nikt przed nimi tak nie grał, to byli kompletne świrusy, jazzmani zafascynowani punkiem, reggae...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nigdy nie kupiłem filmu w ciemno. Nie ściągam też, jak to się mówie, zawsze ktoś będzie miał ;)

Jak nie kupujesz w ciemno, to skąd wiesz że film nie jest średniawką? :)
To drugie zdanie, to rozumiem że pożyczasz? No ok, to zmienia postać rzeczy.
Bo raczej chyba nikt nie wierzy recenzjom i nie kupuje tylko na podstawie jakiś opinii.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tu nie chodzi o hobby tylko o wydawany kasy na filmy nie nadające się nawet na pół megahitu co najwyżej megashitu na tv puls. Coś jak Rekin dwugłowy kontra mechaniczny krokodyl :razz: gusta i guściki są jak u każdego no ale ja po prostu tego nie kumam żeby kupować średniaki bo promocja.
:popcorn:

Wow!! Szanowny Panie adminie "Rea", ale ty teraz pojechałeś. Nie oczekiwałem tego od Cie. Przeczesz to ryzyko "zawodowe". Trafiają czasami , powiem tak "średniaki". Ale... "średniak" na dobrym kinie domowym wygląda i brzmi bardzo dobrze w porównaniu z tym co oferuje ta niby telewizja HD:D:D. Nu i spytam Cie: a nie lepiej kupić jednego "Sideshow", niż z pięć "Neca"?:p:p:p. I bez urazy. :D:D:D. Czołem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak Armanig,chodzilo mi o te 1000 filmow przed rokiem 2000 :)

Henry,jak bedzie jakiś nowy trailer to wrzuce :)

P.S.
Ale mnie wqr..ia pisanie na telefonie :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie stać mnie na sideshow ;P 5 neca to i tak mało na 1 statue ;) mam spore inne wydatki i na pare lat jestem uziemiony ze wszystkim ;)
Recenzje i opinie na znanym filmwebie są podzielone. Jeden film milion zdań ;) raz sie kieruje raz nie, pierwszy przykład to Noah. Zdania podzielone a jednak film ma to coś )
Armani do kina też chodzę, i z tam tąd też wynosze czy warto czy też nie :)
generalnie wiadomo o co chodzi z tymi filmami.

ps. ja nie jestem z tych co się urażają :)
 
Do góry