Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Remipl

Member
Wygrzebane z kosza w REALU
Każdy w cenie 40 zł.
256a3719abf900f72bbca7789015163a_1.jpg
[/IMG]

Żona jak mnie widzi z nowymi filmami, to mówi "Pewnie promocja była co?" ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
to że promocja nie zmienia faktu, że szału z tymi filmami niema, za bonda ok ale residenta to za darmo powinni rozdawać przed bramą kościoła :p Argo to jeszcze ujdzie bo jest napięcie konkretne, przy tym filmie aż mi sie sadza w kominie zapaliła i dlatego go nie zapomne ;)

Ja wam sie dziwię na prawdę, że jak promocja to bierzecie jak leci, przecież połowa tych filmów na tv puls się nadaje :p min. dużo wyżej wspominana godzilla z "pufim dady" :razz::popcorn:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Bo nie patrzysz tam gdzie trzeba :) to są ceny specjalne w konkretnych sklepach. Musisz szukać. Aczkolwiek ten był jeden i już kolega kupił. I na koniec nie wszędzie jest opcja wysyłki jak w Tychach. Ja się zalapalem tylko na trzecią cz. Króla Lwa dla syna. Na bd za 13 zeta :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja teraz staram się kupować:
1. Do 30-39 zeta,
2. Tylko filmy do których będę wracał ewentualnie takie których nie widziałem, a zapowiadają się dobrze :)

I też się czasem dziwię jak się niektórzy chwalą niskimi cenami ale filmy.... szkoda gadać. Aczkolwiek o gustach się nie dyskutuje :) sam też ze 3 filmy kupiłem tylko dlatego, że cena była poniżej 20 zeta. Więcej tego błędu nie zrobię.
 
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
Jeszcze mi się nie zdarzyło kupić film na blu ray, który wcześniej oglądałem w tv lub necie.
Z racji tego, że widziałem mało filmów,to zanim coś kupię korzystam między innymi z takich stron jak ta:

Strona główna forum • kolekcjonerdvd.pl

Criticker - Movie Recommendations and Community

Blu-ray Discs: Reviewer's Recommendations - AVS Forum

Recenzje Filmów | FILM.ORG.PL

Najlepsze filmowe recenzje na polskim YouTube

The Master List of DVD, HD-DVD & Blu-ray Movies with BASS Thread...With WaterFalls - AVS Forum

AVSForum Blu-ray Disc Review Database - AVS Forum


oraz w największym stopniu z forum na którym jesteśmy:) Więc nie uważam, że kupuję na ilość :razz:
Jeżeli masz jakieś ciekawe propozycje filmowe, to bardzo chętnie posłucham.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Bo nie patrzysz tam gdzie trzeba :) to są ceny specjalne w konkretnych sklepach. Musisz szukać. Aczkolwiek ten był jeden i już kolega kupił. I na koniec nie wszędzie jest opcja wysyłki jak w Tychach. Ja się zalapalem tylko na trzecią cz. Króla Lwa dla syna. Na bd za 13 zeta :)
To to była okazja a nie promocja... :(
Szkoda, bo chętnie bym przygarnął to wydanie w takiej cenie.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jeszcze mi się nie zdarzyło kupić film na blu ray, który wcześniej oglądałem w tv lub necie.
Z racji tego, że widziałem mało filmów,to zanim coś kupię korzystam między innymi z takich stron jak ta:

Strona główna forum • kolekcjonerdvd.pl

Criticker - Movie Recommendations and Community

Blu-ray Discs: Reviewer's Recommendations - AVS Forum

Recenzje Filmów | FILM.ORG.PL

Najlepsze filmowe recenzje na polskim YouTube

The Master List of DVD, HD-DVD & Blu-ray Movies with BASS Thread...With WaterFalls - AVS Forum

AVSForum Blu-ray Disc Review Database - AVS Forum


oraz w największym stopniu z forum na którym jesteśmy:) Więc nie uważam, że kupuję na ilość :razz:
Jeżeli masz jakieś ciekawe propozycje filmowe, to bardzo chętnie posłucham.
Ja nie pisałem o Tobie tylko ogólnie :) akurat te Twoje filmy nie są dla mnie złe. 2 bardzo bardzo super i... jeden słaby ale chociaż 3d i można "porumotać" :) jedyne zastrzeżenie to cena. 40 zł to jeszcze nie mega okazja ale w sumie też nie drogo :)
 

JanVid

New member
A z książkami co robisz, wyrzucasz, do piwnicy w karton, czy palisz nimi w piecu? :)

.... i tu się mylisz, po przeczytaniu oddaję innym ludziom ..... jednak nie wierzę aby "obywatel" zakupujący "stare filmy" w promocji do tej pory jeszcze ich nie oglądał .... stąd moje pytanie, gdyż tu występuje tzw. "działanie odwrotne" :)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
.... i tu się mylisz, po przeczytaniu oddaję innym ludziom ..... jednak nie wierzę aby "obywatel" zakupujący "stare filmy" w promocji do tej pory jeszcze ich nie oglądał .... stąd moje pytanie, gdyż tu występuje tzw. "działanie odwrotne" :)
Tu ma znaczenie jeszcze aspekt chęci wsparcia twórców za popełnione dzieło. Jeżeli mi się coś bardzo podobało to chcę to mieć na krążku, z dodatkami, w estetycznym pudełku i okładce.
 

Henry

Active member
Bez reklam
@JanVid, mam do ciebie jedno krótkie pytanie....
Jakie masz zainteresowania, hobby, na które wydajesz pieniądze?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
@JanVid, mam do ciebie jedno krótkie pytanie....
Jakie masz zainteresowania, hobby, na które wydajesz pieniądze?

Tu nie chodzi o hobby tylko o wydawany kasy na filmy nie nadające się nawet na pół megahitu co najwyżej megashitu na tv puls. Coś jak Rekin dwugłowy kontra mechaniczny krokodyl :razz: gusta i guściki są jak u każdego no ale ja po prostu tego nie kumam żeby kupować średniaki bo promocja.
:popcorn:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się z Reanimatorem.Najlepsze filmy były w latach 80' i 90.Od roku 2000 było może ze 20 kozaków.
Większość chyba jednak woli mieć w swojej kolekcji s-f i fantasy...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Reanimator, odpowiem ci tak, ja też nie kumam wielu rzeczy i pasji niektórych osób, ale szanuję to, że ktoś tak po prostu ma. Jeden kupuje wina po 1000 bagsów za butelkę, inny zbiera znaczki, a jeszcze inny kolekcjonuje brudne skarpetki lub filmy na BR ;) nie mój cyrk, nie moje małpy.
To co dla jednego może gniotem, dla innego przedstawia jakąś wartość. Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania opinii na temat tego czy innego dzieła, tudzież gniota...ale nie do krytykowania kogoś, za to że jemu się to podoba....
W każdej dziedzinie sztuki, malarstwie, muzyce czy filmie są tzw. arcydzieła, którymi ludzie się zachwycają, a ja nie widzę w nich nic wartościowego i nawet nie mam ochoty zawracać sobie nimi głowy, ale zdaję sobie sprawę, że inni tę wartość widzą, a może chcą widzieć bo tak wypada ;).
Ja natomiast stosuję prosty podział, albo coś mi się podoba, albo nie, a w odniesieniu do muzyki czy filmu, to albo to kupuję albo nie i tyle. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henry ale Reanimator napisał średniawka a nie gniot :)
Wedlug mnie wlasnie te sredniawki,ba nawet sredniawki z plusem,nie zasluguja aby byly w kolekcji,poniewaz jest 1000 lepszych filmow...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Reanimator, odpowiem ci tak, ja też nie kumam wielu rzeczy i pasji niektórych osób, ale szanuję to, że ktoś tak po prostu ma. Jeden kupuje wina po 1000 bagsów za butelkę, inny zbiera znaczki, a jeszcze inny kolekcjonuje brudne skarpetki lub filmy na BR ;) nie mój cyrk, nie moje małpy.
To co dla jednego może gniotem, dla innego przedstawia jakąś wartość. Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania opinii na temat tego czy innego dzieła, tudzież gniota...ale nie do krytykowania kogoś, za to że jemu się to podoba....
W każdej dziedzinie sztuki, malarstwie, muzyce czy filmie są tzw. arcydzieła, którymi ludzie się zachwycają, a ja nie widzę w nich nic wartościowego i nawet nie mam ochoty zawracać sobie nimi głowy, ale zdaję sobie sprawę, że inni tę wartość widzą, a może chcą widzieć bo tak wypada ;).
Ja natomiast stosuję prosty podział, albo coś mi się podoba, albo nie, a w odniesieniu do muzyki czy filmu, to albo to kupuję albo nie i tyle. ;)

Oczywiście przyjacielu się z tobą zgadzam w 100%
ja stosuję ta samą taktykę albo dobre albo nie ;) z tym że jak mi sie podoba film to nie znaczy że go kupie na blu ;) musi być bardzo dobry w/g mojej oceny hehe :popcorn:
 
Do góry