Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,powiem Ci tak - jakby nie było żadnej możliwości ściągnięcia filmu i tak bym nie kupował w ciemno.
Tak jak już pisałem wcześniej,najlepsze filmy były w latach 80' i 90' ,i według mnie to właśnie one najlepiej wyglądają w kolekcji.Więc tutaj nie kupujemy w ciemno,bo już dany film widzieliśmy...

Co do nowszych filmów - najpierw bym je oglądadał na Canal + czy HBO,a dopiero jak mi sie coś spodoba,kupiłbym na Blu-ray.

Jeżeli jednak byłbym naprawdę na coś napalony,poszedłbym na to do kina,co chyba też robisz...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Edziu głodny o poranku, to mu piekarnia i chleb po głowie chodzi, wieczorem by pewnie zarzucił porównaniem o piwie i browarach :D

Ja tam też nikomu nie zaglądam pod kołderkę, każdy sobie kupuje i ogląda to na co ma ochotę, szczególnie że kolekcja sama rośnie w siłę, a chciałbym zauważyć że to nie jest forum filmowe, a "techniczne", wątek filmowy rozkręciliśmy tylko przy okazji.
Podstawą na tym forum, to klocki audio/video, w tym jakość toru audio/video na wspomnianych płytach BR, większość z nas (nawet oglądając średniawki, ba nawet trafiając na gniota) chce oglądać je w możliwie najlepszej jakości i to jest kluczowa sprawa na naszym forum, a co komu się podoba fabularnie, to już insza inszość, bardziej temat na filmweba, nie wspominając już o tym, że spora rzesza tamtych użytkowników ogląda filmy na 19" monitorkach i głośniczkach z marketu, a potem "recenzują" Transformesów, nie mając zielonego pojęcia o tym, że na końcową ocenę filmu nie tylko fabuła ma wpływ, a także doskonały dźwięk i wizja.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bardzo doceniam tor audio/video,jadnak nie jest on dla mnie najważniejszy w końcowej ocenie filmu (poza kilkoma wyjątkami...).

Idąc Twoim tokiem myślenia,nie powinniśmy tutaj opisywać innych filmów niż s-f i fantasy...:)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Proszę was, nie ma sensu iść w kierunku, bo ktoś ma 100 mln strat bo piractwo jest, a gdy go nie bedzie to ludzie zaczyna kupować i chodizć do kin na wszystko i będzie 100 mln na plusie. Ja nie wiem kto to oblicza, to kompletny bezsens.

Mam wrażenie że przez moje słowa cała ta mini wojenka, a tylko powiedziałem że szkoda by mi było dać 40 zł na kiepski film. A armani się chyba oburzył jakby ja lub ktoś z forum targał każdy film z netu lub był właścicielem megauupload lub innej strony z filmami. Dla mnie może piractwo zniknąć zwisa mi to, grunt ze sety z koncertów nie są piractwem i one będą zawsze. Jeśli będzie takie prawo i zakaże piractwa (a nigdy takiego prawa nie będzie) to na pewno nie będę oglądał wszystkiego :)

Duży wpływ mają tu finanse jak już wspomniałem. Gdybym nie miał kredytu na około 2k to szedł bym do mediaidiotów i brał to co bym chciał ale wiadomo tylko to co mnie kręci anie szmiry ;) Ale dom w budowie, dzieci i wydatki skutecznie zabraniają samowolki w sklepie którym się dobrze czuje. Stąd też moje podejście do tematu.

:popcorn:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardzo doceniam tor audio/video,jadnak nie jest on dla mnie najważniejszy w końcowej ocenie filmu (poza kilkoma wyjątkami...).

Tak wiem, chcesz powiedzieć że dobry film zawsze się obroni? Tak, jasne, sam kiedyś tak pisałem i po części się zgadzam, ale dziś wiem, że nawet spokojny melodramat na większym ekranie i z przyzwoitym nagłośnieniem, daje o wiele wieksze wrażenia, a co za tym idzie ocena końcowa może się zmienić.

Idąc Twoim tokiem myślenia,nie powinniśmy tutaj opisywać innych filmów niż s-f i fantasy...:)

A czemuż to? ;)

Reanimator, nie spinaj się ;) Przez myśl mi nie przeszła Twoja wypowiedz, bardziej mi chodziło o wypowiedz kolegi który nie mógł się nadziwić że trzymamy na półkach filmy i mamy z tego przyjemność.
Chodzi o to żeby nie zabierać ludziom przyjemność z zakupów, jak ktoś wrzuca do koszyka promocje i ma z tego satysfakcje, to nie nasza brożka. Na takich forach tematycznych, czyta się to co najmniej dziwnie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chciałem Ci jeszcze przypomnieć Piramida, że nie każdy jest takim burżujem i ma HBO/C+, ja zamiast tych kanałów wolałem zainwestować w pakiet "Rozrywka" ;) Więc sam rozumiesz, są pewne priorytety :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Fasolki juz raz wklejałem w innym wątku, więc powielać nie będę.... :) ale jest dokładnie tak jak w tej piosence, że każdy ma jakiegoś bzika ;)
My tutaj jesteśmy zakręceni na punkcie Audio/Video, a co za tym idzie całej tej otoczki.
Są fora, na których swoją pasją dzielą się miłośnicy zegarków, znaczków itp.
Wolę jak ludzie mają tego typu zainteresowania niż mieli by stać pod buda z piwem ;)

Poza tym, w naszym przypadku nie trzeba dysponować nie wiadomo jaką kasą, żeby w pełni legalnie móc oglądać dobre filmy, a następnie dzielić się swoimi wrażeniami o nich.
Jak napisałem poprzednio, zainteresujcie się, czy w waszych okolicach nie ma tzw. Biblioteki Multimediów. Uważam, że to fajna sprawa, bo poza typowymi średniawkami/chałkami/gniotami można tam znaleźć sporo dobrych filmów, w tym na BR i do tego całkowicie za darmo można wypożyczać.

Wracając do kolekcjonowania, to przynajmniej ja tak mam, że za małolata zbierałem puszki (chyba jak każdy :D), później było o wiele bardziej świadome kolekcjonerstwo- kasety, gazety muzyczne, płyty, a od jakiegoś czasu dodatkowo filmy- na początku DVD, a obecnie BR. Nie każdy musi podzielać moje pasje muzyczno-filmowe, ale osobiście mam to gdzieś ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty masz gdzieś, podobnie jak ja, ale innych to zniechęca, ktoś przychodzi, chce się pochwalić i dostaje ice bucket challenge :)
Co do kolekcjonowania, to już to gdzieś kiedyś opisywaliśmy, ale właśnie każdy tutaj z nas coś zbierał, ja po za Bajtkami, SS itp. miałem oczywiście kolekcje T.Weekendu, czy Catsa ;)


Rozrywka którą wszyscy lubimy zapewne...:D
Jak obraz i dzwięk ? :mrgreen:

Tak sobie powiem Ci, bez rewelacji. No, ale jest kanał Brazzersów, więc kto by się jakością obrazu przejmował ;)
Wcześniej był Privat, też dobry, a chyba najgorsze są Amerykańskie produkcje, też mam w pakiecie Hustlera.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
@Armani, a Pan, to gorszy był? :D Tam były takie fajne panie co z "kocurami' pozowały..
Pamiętam, że za plakaty z Pana wbijaliśmy się do koszar "sojuszniczej armii", oni wtedy mieli wszystko w sklepach... ;)

Panowie,ja nigdy nie pisałem że jestem przeciwny kolekcjonowaniu filmów...
Pozdro :)

Przeca nikt ci tego nie zarzuca, zresztą gdzieżbym śmiał ;)
To po prostu taka luźna dyskusja paru "zakręconych" gości :)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
@Armani, a Pan, to gorszy był? :D Tam były takie fajne panie co z "kocurami' pozowały..
Pamiętam, że za plakaty z Pana wbijaliśmy się do koszar "sojuszniczej armii", oni wtedy mieli wszystko w sklepach... ;)



Przeca nikt ci tego nie zarzuca, zresztą gdzieżbym śmiał ;)
To po prostu taka luźna dyskusja paru "zakręconych" gości :)

Pamiętam jak wycinałem obrazek z ostatniej strony czasopisma PANORAMA (dawnoooooooooo temu), a było to w Legnicy i wymieniałem z ruskimi żołdakami na ichnie odznaki wojskowe. Pamiętam też, że mieli smacznie cukierki czekoladowe ( dwa razy większe od naszych) w tych swoich sklepach po 18zł. za kg. gdzie mieszanka wedlowska kosztowała 44zł/kg. Przepraszam za OT, ale jakoś mi się tak przypomniało, dzięki Henremu.;):D8)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,powiem Ci tak - jakby nie było żadnej możliwości ściągnięcia filmu i tak bym nie kupował w ciemno.
Tak jak już pisałem wcześniej,najlepsze filmy były w latach 80' i 90' ,i według mnie to właśnie one najlepiej wyglądają w kolekcji.Więc tutaj nie kupujemy w ciemno,bo już dany film widzieliśmy...

Co do nowszych filmów - najpierw bym je oglądał na Canal + czy HBO,a dopiero jak mi sie coś spodoba,kupiłbym na Blu-ray.

Jeżeli jednak byłbym naprawdę na coś napalony,poszedłbym na to do kina,co chyba też robisz...:)

Z pewnymi filmami też tak robię że najpierw oglądam na C+ lub HBO ,ale niektóre kupuje w ciemno i jak na razie to naprawdę kilka tytułów mniej mi się podobało a już mam ponad 100 filmów na bluray.
I kino jeszcze zostaje, można coś obejrzeć żeby później w ciemno nie kupować..
Dla "burżujów" :) jutro w HBO albo w C+ leci Kac Vegas 3
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla "burżujów" :) jutro w HBO albo w C+ leci Kac Vegas 3

Chałka :) a że tak zapytam przy okazji, dalej wałkują przez msc. kilka filmów?
Kiedyś jak miałem wspomniane kanały, właśnie tak było. Ścieżka bez lektora, z napisami też już jest rozumiem?

Ja mam jakieś roczniki stare Paul'a Raymond'a( nieżyjącego już), napiszę tytuły : :D

Przerób na pdf'a i wrzuć do odpowiedniego wątku, chętnie oglądne :)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Chałka :) a że tak zapytam przy okazji, dalej wałkują przez msc. kilka filmów?
Kiedyś jak miałem wspomniane kanały, właśnie tak było. Ścieżka bez lektora, z napisami też już jest rozumiem?



Przerób na pdf'a i wrzuć do odpowiedniego wątku, chętnie oglądne :)

Jak znajdę czasu chwilę, bo trochę roboty z tym będzie, chyba , że z jeden jakiś wybrany . ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chałka :) a że tak zapytam przy okazji, dalej wałkują przez msc. kilka filmów?
Kiedyś jak miałem wspomniane kanały, właśnie tak było. Ścieżka bez lektora, z napisami też już jest rozumiem?

KV też myślę że będzie taki sobie nawet prezydent USA się śmiał z tych filmów :) Teraz jest lepiej ale też oczywiście powtarzają filmy, ale na pewno jest lepiej jak np 3 lata temu... i oczywiście są już napisy.
W tym miesiącu są jeszcze premiery : slepy traf, turbo, kraina lodu.. Ciekawi mnie nowy serial o straży granicznej od października na HBO zapowiada się przyzwoity - Wataha ...

https://www.youtube.com/watch?v=xOIyMSZdmp0


A ja dzisiaj za godzinkę oglądam Kapitana Amerykę cz. II także jutro napisze co i jak...
 
Do góry