Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig najbardziej czeka na "Lucy".
Podobno kupuje od razu Steelbook'a :-D

post-40976-Scarlett-Johansson-Lucy-gif-Im-YHRi.gif

111274-Scarlett-Johansson-Lucy-gif-Im-qAIk.gif

111267-Scarlett-Johansson-Lucy-gif-Im-S3lD.gif

111267-Scarlett-Johansson-Lucy-gif-Im-HD5x.gif
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Noe dla mnie bardzo dobry film. Bez nadmiaru efektów. Fajna alternatywna niekatolicka wizja jednej z biblijnych opowieści. Dodatkowo fajne emocje dla tych co mają dzieci. Aktorstwo bdb. Nawet "Hermiona" gra jak rasowa aktorka. Do tego bdb 3d. Obraz na cały ekran. Itd itp. Bardzo dobre kino. Same zalety. Wad nie odnotowalem. Na pewno nie jest to film dla targetu twórców Transformersow. A że tak był reklamowany to tylko krzywdę zrobiło ocenom. Cóż, trzeba mieć swój rozum. Co do ceny to ja dalem w Saturnie 29 zera. 100 bym nie dał za żaden film. Jest masa promocji więc zawsze lepiej poczekać. Chociaż sa wyjątki jak np. Edycje rozszerzone hobbita itd.

Reasumujac Noe to dobre kino. A ile warta płyta? Tyle ile innych dobrych filmów. Czyli za nowość przeplacisz. Lepiej zaczekać. Chyba że ktos MUSI mieć zaraz po premierze :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wedlug mnie z roku na rok filmy s-f sa coraz lepiej robione (chodzi mi o superbohaterow,roboty i podobne,a nie porownywanie do klasykow tupu "Kontakt"...)
Pomijajac lepsze efekty specjalne mamy ciekawszą fabulę i grę aktorska.Bohaterowie nie sa juz "drewniani".Mozna dostrzec u nich pewne cechy charakteru jak i rowniez drobne slabosci...
Ze 2 lata temu smialem sie z tych wszystkich Mervelowskich filmow i innych robotow a teraz te TOPOWE produkcje sa na naprawde wysokim poziomie.Tworcy wzieli sie do roboty,co przynosi efekty w zyskach.
W 2013 z s-f ktore chcialbym ponownie zobaczyc byly tylko 2 filmy. W 2014 sa juz 3 a dojdzie pewnie jeszcze kilka...
To nie tylko moja opinia,potwierdzaja to setki tysiecy ludzi..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ktoś gdzieś tam pisał o Herkulesie... no cóż wszystkie efekty są w zwiastunie, w filmie nie ma więcej ;) to było dla mnie najgorzej wydane 20 pare zł w kinie.

Co do Scarlet.. to ja jej nie cierpię, nienawidzę i nie widzę u niej piękna, ot taka koza ;P
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Co do Scarlet.. to ja jej nie cierpię, nienawidzę i nie widzę u niej piękna, ot taka koza ;P

Co niektórzy, w pewnych okolicznościach potrafią i się kozą zająć:grin:

Jako kobieta też mnie się nie podoba. Podobnie jak nigdy nie podobała mi się Eva Mendes czy Cindy Crawford.
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
ehhh z tym NOE to jest dziwna sprawa ...od strony wizualnej wygląda całkiem dobrze ...a od strony treści ...hmmm lekko zniesmacza ....NEO- katolik psychopata... własne wnuki chce zaciukać nożem ....no i sprawa chowu wsobnego, która od lat nie leży "kościołowi" w dyskusjach dotyczących starego testamentu ....
Wg mnie, twórca tego dzieła celowo przerysował postać Noego, by wskazać jak brutalna jest miłość do boga lub ciemnota chrześcijańska.....
 

Henry

Active member
Bez reklam
ehhh z tym NOE to jest dziwna sprawa ...od strony wizualnej wygląda całkiem dobrze ...a od strony treści ...hmmm lekko zniesmacza ....NEO- katolik psychopata... własne wnuki chce zaciukać nożem ....no i sprawa chowu wsobnego, która od lat nie leży "kościołowi" w dyskusjach dotyczących starego testamentu ....
Wg mnie, twórca tego dzieła celowo przerysował postać Noego, by wskazać jak brutalna jest miłość do boga lub ciemnota chrześcijańska.....

Takie małe sprostowanie....
Jak Noe mógł być chrześcijaninem, a tym bardziej katolem... ;)
Dla mnie to jest mitologia....ale trzymajmy się faktów :)
 
Do góry