Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Mnie się nawet podobał. Nie jest to typowa Biblijna przypowieść, a bardziej taka fantastyka. Dość fajnie zrobiony, ale czy wart tej kasy... Ja osobiście bym wolał za taką kasę kupić jakiś klasyk:)
 

Henry

Active member
Bez reklam
.... szkoda nie tylko czasu ale i ...... wg. mnie jest to "gniot" ala propagandowy radziecki film wojenny z lat 70 -tych ubiegłego wieku :)

Aż tak surowo bym nie oceniał, jest wiele bardziej propagandowych/ poprawnych politycznie filmów fantastycznych od tego. Nie jest to arcydzieło filmowe, więc jeśli ktoś będzie go oglądał z takim nastawieniem, to jest szansa, że dosyć przyjemnie spędzi te 2 h przed TV ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jakiś czas temu wyraziłem swoją opinię, jak dla mnie to taki przeciętniak może 5/10 bym dał. Mnie wynudził i nie dałbym za niego nawet 30zł. :D
Edi, ten sam czas i po części się zgadzamy ;)
-mnie aż tek nie wynudził- tu się nie zgadzamy
-ja dałem mniej niż 30 zł :p
 

alkebab

New member
Edi, ten sam czas i po części się zgadzamy ;)
-mnie aż tek nie wynudził- tu się nie zgadzamy
-ja dałem mniej niż 30 zł :p

jak by kosztowal 20zl to bym sie mocno zastanawial czy go kupowac. Jak dla mnie film na jeden raz. Szkoda kasy wydawac. A juz 70 zeta to mocna przesada. Ale to jest moje skromne zdanie.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Bez przesady, bo zaraz dojdziecie do tego że jeszcze powinni Wam dopłacać za obejrzenie tego filmu:razz: Ja gorsze produkcje widziałem, a na tym jakoś się nie nudziłem. Oczywiście, w większości postawiono na efekty, jak to teraz bywa a i pewne przesłanie jest. Nie jest to głupkowaty film o niczym. Nie mówię, że przejdzie do klasyki czy będziemy go oglądać po kilka razy, bo pewnie nie, ale jak dla mnie taka średniawka.
 

Henry

Active member
Bez reklam
jak by kosztowal 20zl to bym sie mocno zastanawial czy go kupowac. Jak dla mnie film na jeden raz. Szkoda kasy wydawac. A juz 70 zeta to mocna przesada. Ale to jest moje skromne zdanie.
Małe sprostowanie, ja zapłaciłem 29.90. Poza tym, zgadzam się z Krzyśkiem, że to nie jest najgorszy film. Jest masa bardziej naiwnych i propagandowych i takich emocji nie wzbudzają ;)
Tak jak już pisałem, arcydzieło to nie jest, ale najgorszy też nie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Muszę obejrzeć ten film, bo widzę że wywołuje sporo emocji, ale jak się domyślam chodzi o sprawy religijne?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Muszę obejrzeć ten film, bo widzę że wywołuje sporo emocji, ale jak się domyślam chodzi o sprawy religijne?
a broń cię Panie Boże :D
z religią to to ma tyle wspólnego co God Save the Queen ;)
Historia Noego, Boga, stworzenia świata są tylko osią wokół, której osadzona jest fabuła. Oczywiście nawiązania są do Biblii, ale bez obaw to nie Pasja ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z 2014 widziałem :

Robocop - nie chcę więcej oglądać...
Niezgodna - nie chcę więcej oglądać...
Ja, Frankenstein - nie chcę więcej oglądać...
Legenda Herkulesa - nie chcę więcej oglądać...
Niesamowity Spider-Man 2 - nie chcę więcej oglądać...
Transcendencja - nie był zły ale niewykorzystany potencjał - nie muszę oglądać ponownie...
Noe: Wybrany przez Boga - również nie był zły ale nie muszę oglądać ponownie...

Chcę obejrzeć ponownie :
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz
Strażnicy Galaktyki
Godzilla

Jeszcze nie widziałem :
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
Transformers: Wiek zagłady
Na skraju jutra
Lucy
Interstellar
Ewolucja planety małp
Wojownicze żółwie ninja
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1
Dracula Historia Nieznana
Exodus: Bogowie i królowie
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Czarownica
Hercules
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
a broń cię Panie Boże :D
z religią to to ma tyle wspólnego co God Save the Queen ;)
Historia Noego, Boga, stworzenia świata są tylko osią wokół, której osadzona jest fabuła. Oczywiście nawiązania są do Biblii, ale bez obaw to nie Pasja ;)

Właśnie może chodzi o te nawiązania, (może) zbyt dobitne, być może że komuś się to nie podoba i burzy światopogląd i daje inne spojrzenie, niekoniecznie takie jakby ktoś chciał widzieć, no nie wiem nie znam się, taka lużna myśl, ale przeczytałem kilka opinii i są skrajne. Oglądnę i ocenie, aczkolwiek nastawiam się bardziej na fantasy i efekty, a przede wszystkim chciałbym zobaczyć Russella Crowe :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Z 2014 widziałem :



Jeszcze nie widziałem :
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
Transformers: Wiek zagłady
Na skraju jutra
Lucy
Interstellar
Ewolucja planety małp
Wojownicze żółwie ninja
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1
Dracula Historia Nieznana
Exodus: Bogowie i królowie
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Czarownica
Hercules
1-kupa nawozu
2-na jeden raz
3-bardzo dobry, można oglądać drugi raz
4-nie wiem
6-debelizm
7-:cry::cry::cry::cry:
8-masakra gorsza niż fast-food
9-nie wiem
10-nie wiem
11-żartowałesz? przeczesz to Hobbit :shock:
12-ty o moje byłej?
13-nie wiem.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Russel Crowe wypada całkiem dobrze, a do tego partneruje mu jedna z moich ulubionych aktorek Jeniffer Connely. To już ich kolejna wspólna małżeńska rola ;)

Co do nawiązań do religii, to jak pisałem są, ale jak kogoś to może razić, to można je potraktować jak mitologię grecką, rzymską czy jakąkolwiek inną. Troja też oparta na wierzeniach;)

btw. Wspomnianą Pasję, też można potraktować jako film religijny lub po prostu ekranizację z całkiem dobrą rolą min. Caviziela i choćby z takiego powodu wartą obejrzenia.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie może chodzi o te nawiązania, (może) zbyt dobitne, być może że komuś się to nie podoba i burzy światopogląd i daje inne spojrzenie, niekoniecznie takie jakby ktoś chciał widzieć, no nie wiem nie znam się, taka lużna myśl, ale przeczytałem kilka opinii i są skrajne. Oglądnę i ocenie, aczkolwiek nastawiam się bardziej na fantasy i efekty, a przede wszystkim chciałbym zobaczyć Russella Crowe :)


Ten film nie jest ściśle powiązany z tym co jest napisane w Biblii.Niektórzy ludzie o tym nie wiedzieli i dlatego zjechali film...
 
Do góry