Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja myśle że jednak Piramida sobie jaja robi, a to z uwagi na wypowiedż Lolka który zaczyna film od dodatków ;) (czyli prawie to samo, jakby ktoś Ci film opowiedział)
 
Ostatnia edycja:

marstef

Member
Bez reklam
Tak z ciekawości pytam... Wrócił sezon szkolny i ramówka na TVP2. Wasze żony też młócą te ogłupiające M jak miłości i Barwy szczęścia? Co prawda mam 2 TV, ale sporo mniejszy i bez podłączonego kina (u mnie nawet Fakty lecą przez kino), jednak to nie to samo.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba jaja sobie robisz?:blagam::blagam: To mnie zawsze wkurzalo u znajomych jak mi zaczynali opowiadać film, oczywiście łącznie z zakończeniem.


what-i-look-like-when-a-hot-girl-tells-a-bad-joke_o_147505.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja myśle że jednak Piramida sobie jaja robi, a to z uwagi na wypowiedż Lolka który zaczyna film od dodatków ;) (czyli prawie to samo, jakby ktoś Ci film opowiedział)

Aramnig ale ja to uwielbiam i wiesz dlaczego ? Bo ja nawet nie tyle się koncentruje na tym co tam leci w tych dodatkach, a na tym jak zrobili daną scenę, czy jak się przygotowywali itp.. często gęsto jak leci po prostu dana scena z filmu w dodatkach to przewijam :) oglądam z reguły to o czym opowiadają aktorzy czy scenarzyści i same efekty jak są robione.. Ale zdarza mi się że i później oglądam dodatki :)

Choć dzisiaj kupiłem Kapitana Amerykę II cz 2d/3d i myślę że też dodatki dzisiaj tylko obejrzę ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja rozumiem że lubisz dodatki, tylko dlaczego przed, a nie po? ;)
Nie masz tak, że jak oglądasz już film i te sceny przy których odrywamy się od rzeczywistości, to Ty już wiesz że ten przysłowiowy Spiderman, tu wisiał na linkach, tam miał green screen, a jeszcze w innym miejscu cała scena była generowana na pc?
Ja bym nie mógł odpłynąć na te 1.5h już z tą wiedzą, zastanawiałbym się nad tymi wszystkimi technikaliami :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dokładnie. To tak jakby na filmie główny bohater tonął, wypuszczając ostatnie bąbelki powietrza w morskiej otchłani, a w dodatkach bysmy zobaczyli jak Ździchu siedzi w basenie i puszcza bąki:razz: Po prostu cały urok pryska...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja rozumiem że lubisz dodatki, tylko dlaczego przed, a nie po? ;)
Nie masz tak, że jak oglądasz już film i te sceny przy których odrywamy się od rzeczywistości, to Ty już wiesz że ten przysłowiowy Spiderman, tu wisiał na linkach, tam miał green screen, a jeszcze w innym miejscu cała scena była generowana na pc?
Ja bym nie mógł odpłynąć na te 1.5h już z tą wiedzą, zastanawiałbym się nad tymi wszystkimi technikaliami :)

Nie wiem może dziwny jestem :) pod tym względem ale ja takiej uwagi do tego nie przywiązuje, często mi się zdarza że sam film oglądam za kilka dni albo i mija tydzień, a mi Kolego tak dni lecą że naprawdę nie zastanawiam się nad tym co oglądałem tydzień temu w dodatkach.. Kolejna ważna sprawa że w dodatkach tak naprawdę więcej jest i to znacznie więcej jest dużo innych rzeczy niż zdradzana fabuła filmu, ale zdarza mi się że i oglądam po obejrzeniu... ale to tez jakby tak podchodzić dosłownie to nigdy człowiek by nie obejrzał filmu poraz drugi, a już nie mówię poraz trzeci czy czwarty bo i tak pamięta się dużo z danego filmu ... wtedy byłoby bez sensowne zbieranie filmów tych które się chce obejrzeć poraz enty.. a jak sam wiesz nie są to male pieniądze..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każdy Lolek ma jakiegoś bzika, Ty zaczynasz od dodatków, a Krzychu słyszałem kolekcjonuje butelki po szlachetnych alkoholach :D o sobie już nie pisze, wiadomo, nigdy normalny też nie byłem ;)
 
Do góry