Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przede wszystkim nie ma już oferty na drugi film za 1/2 ceny.

... do 24 była promocja, ja trzy starocia kupiłem, które miałem na dvd :)..

Ps Mam pytanko czy ma ktoś film Liga niezwykłych dżentelmenów na blury i jak jest w tym filmie jeśli chodzi o porównanie jakości obrazu i dźwięku w stosunku do wydania tego filmu na dvd?
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja się pochwalę :) dziś zamówiłem:

1.
Planeta 51 (Blu-ray) - - swiatksiazki.pl
dla syna :) Planeta 51 - za 26,50 zł na BD, wydanie dwudyskowe :)

2.
Ken Follett - Ekranizacje bestsellerowych powieści - Filary ziemi + Świat bez końca (8 DVD) (DVD) - Michael Caton-Jones, Sergio Mimica-Gezzan - Merlin.pl
dla siebie :) dwa seriale na podstawie książek Kena Folletta :) bo lubię Średniowiecze :) tym razem WYJĄTKOWO na DVD :) niestety w Europie na BD nie wyszły :) ale cena mnie przekonała: 114,99 zł za cały pakiet 2x8 odcinków, każdy po 1h :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja się pochwalę :) dziś zamówiłem:

1.
Planeta 51 (Blu-ray) - - swiatksiazki.pl
dla syna :) Planeta 51 - za 26,50 zł na BD, wydanie dwudyskowe :)

2.
Ken Follett - Ekranizacje bestsellerowych powieści - Filary ziemi + Świat bez końca (8 DVD) (DVD) - Michael Caton-Jones, Sergio Mimica-Gezzan - Merlin.pl
dla siebie :) dwa seriale na podstawie książek Kena Folletta :) bo lubię Średniowiecze :) tym razem WYJĄTKOWO na DVD :) niestety w Europie na BD nie wyszły :) ale cena mnie przekonała: 114,99 zł za cały pakiet 2x8 odcinków, każdy po 1h :)

To będziesz miał co oglądać :)
 

Remipl

Member
Ostatnio kupione...
qwqwq.jpg

Media Markt : :Incepcja 79,99 zł
Muve.pl :SPIDER-MAN 3 11,99 zł
Muve.pl :Iluzjonista 24,99 zł
Media Markt :Szklana pułapka 4.0 49,99zł
Media Markt :Mission: Impossible 4 49,99zł

Promocja tylko z Muve, reszta standardowo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio kupione...
Media Markt : :Incepcja 79,99 zł
Muve.pl :SPIDER-MAN 3 11,99 zł
Muve.pl :Iluzjonista 24,99 zł
Media Markt :Szklana pułapka 4.0 49,99zł
Media Markt :Mission: Impossible 4 49,99zł

Trochę drogo Incepcja, ale warto, za to Spider 3 za 12zł prawie darmo. Ładna kolekcja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzieliście może gdzieś w promocji filmy:
- Sabotaż
- Ocalony
- Tożsamość
- Non-stop

Kolego ocalony to nowość, więc marne szanse na jakies promocje..

Kolego Henry i WiTT to tylko teraz oglądać i jak się nie spodoba to sprzedać lub zostawić w swojej kolekcji :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dostałem potwierdzenie w dniu zamówienia. Potem już nic.

Spokojnie Ty wybrałeś saturn w Warszawie , koledzy w innych miastach, może być tak że w stolicy jeszcze nie mają tych filmów. Do tego jest tak że jeśli znajdziesz cenę w sklepie niż na dany artykuł niż faktycznie cena obowiązuje bo np ktoś się pomylił w sklepie, to sklep ma obowiązek sprzedać za taka kwotę jaka jest na produkcie. Miałem tak dwa razy w tym raz w Saturnie w Arkadii >>>> ztrzeba poczekać a jak nie to zadzwonić na infolinie do saturna i się domagać kupna tego filmu po cenie takiej jaka obowiązywała w dniu zamówienia..
A propo filmu ostatni władca wiatru 5 zl to warty film przynajmniej jak dla mnie...
 
Do góry