Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

alkebab

New member
Rempil udane zakupy. Tego Hobbita niezle upolowales. Napisy polskie posiada?

Ja jutro przyatakuje jeszcze biedrone na Bemowie moze beda jeszcze jakies filmy.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja po 3 Biedronach mam 25% sukcesu. Tylko Dredd 3d. Nigdzie nie widziałem: Endera, Riddicka ani Wroga numer jeden. Ktoś je widział w Wawie?
 

NormanES

New member
Mam pytanie do właścicieli filmu INCEPCJA, znalazłem dwie wersje w media markt:
Incepcja (Premium Collection, 2BD) 59,99 zł
Incepcja (2BD) Inception 79,90
czy oprócz ceny i opakowania jest jakaś różnica??
Z reguły albo zawsze filmy z Premium Collection to te same wydanie wsadzone w karton i podwójnie ofoliowane. Co ciekawe przeważnie tańsze od swoich odpowiedników. Ja mam tych wydań z 7 i zawsze się to sprawdzało. Bierz PC, jak nie będzie pasowało to karton out. Za incepcję dałem chyba 49 w MM na Ostrobramskiej o ile pamiętam.
 

eedviking

Banned
Sprawdziłem dokładnie w centrali Biedry i co! Okazało się, że nie mają sprzedaży wysyłkowej. Po co wprowadzają w błąd w sklepie? Po co jest koszyk zakupów na stronie?
Przepraszam za zamieszanie.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja przed chwilą dosłownie kupiłem 2-gi z planowanych 4 filmów w Biedronce. Wczoraj wpadł Dredd 3d, a dziś Riddick. Był jeden egzemplarz na Grzybowskiej w Warszawie :)

Zatem niby 50% planu, ale "te większe 50%" ;P Teraz jeszcze Gra Endera i ewentualnie Wróg Numer Jeden :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja widzialem Endera w Łomiankach wziac ci? Jeszcze bede w biedronce na bemowie bo poluje na Riddicka. Ogolnie lipa z filmami.

A bywasz w Warszawie? Ja pracuję w ścisłym centrum, a mieszkam na Woli. Żoliborz, Ochota też są spoko :) Jakby co daj znać na priva, to Ci podam telefon :)


Swoją drogą ja niektórych Biedronek nie mogę znaleźć, mimo że mają na stronie zaznaczony sklep na mapce. Nie wiem.... dziwne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raccoon, a Ty paliwa więcej nie stracisz jak te oszczędności na filmach? ;)
Na allegro patrzyłeś, chociażby w dział uzywek? No chyba że lubisz folijki zrywać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Widzę, że Polowanie trwa na całego, może założymy Koło Myśliwskie HDTV.com.pl ;)

Przypomniało mi się, jak za komuny się jeździło po sklepach, bo w jednym majtki rzucili, a w drugim papier toaletowy...:D
 
Do góry