Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Henry

Active member
Bez reklam
Ja swoją "promocję" odebrałem, zobaczymy czy warto było te 30 zł wydać. Gość przy kasie był trochę zdziwiony i nie bardzo wiedział jak skasować, ale pod filmem było podpięte zamówienie. Pewnie dlatego, że zbyt wiele osób nie wykorzystało tej "promocji". ;)

View attachment 10228

Dodatkowo w promocji po 40 zł kupiłem DJANGO, Opowieści z Narnii dla dzieciaków i koncert Pidżamy na DVD

View attachment 10229
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Na pewno warto było kupić w takiej cenie... Ci którzy wychwycili - szczęściarze...
Poza tematem - ostatnio kupiłem album U2 18 singles za 8 zł :) - tez szczescie...
 

JanVid

New member
.... ze zdziwieniem czytam ten wątek o kupowaniu filmów na BR i tak po cichu zastanawiam się :) .... czy niema w waszych miastach wypożyczalni? .... przecież aby wypić piwo nikt nie kupuje browaru ..... więc proszę oświećcie mnie (jeżeli jestem w błędzie) po cholerę zagracacie swoje M zbędnymi nic niewartymi gadgetami w świetle nadchodzących nowych technologii?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
.... ze zdziwieniem czytam ten wątek o kupowaniu filmów na BR i tak po cichu zastanawiam się :) .... czy niema w waszych miastach wypożyczalni? .... przecież aby wypić piwo nikt nie kupuje browaru ..... więc proszę oświećcie mnie (jeżeli jestem w błędzie) po cholerę zagracacie swoje M zbędnymi nic niewartymi gadgetami w świetle nadchodzących nowych technologii?

Kolego przez pewnych ludzi którzy uważają że ściganie filmów jest legalne z sieci ( bo na razie tak jest ) niestety wypożyczalnie upadły w wielu miastach, choćby w Warszawie gdzie jestem, cała siec BH upadla bo 16 zl było za dużo za nowość ( najlepiej jakby za darmo dawali ) i jest kilka na krzyż małych ale np trzeba jechać do niej 15 km i jak jest nowość to jest 1 szt. a ludzi chętnych od diabla.. Kolo mnei te mniejsze też dały sobie spokój...
A co do zawalania miejsca zawsze jest sposób choćby jak u mnie bluray pakuje po 2 szt. a dvd i cześć również z bluray do albumów i miejsca jakoś nie trzeba mieć na to nie wiem ile..
i ostatnia sprawa dla niektórych to jest swojego rodzaju hobby - i trzeba to umieć zrozumieć..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja słyszałem o tej wypożyczalni ( przynajmniej tak myślę że o ta chodziło) podobno całkiem całkiem i dobre ceny mają na filmy ale niestety jak dla mnie to strasznie nie po drodze... także mi to nic nie daje..ale z tamtych okolic ludzie mają jakiś wybór .. chyba że 14 zl to za dużo..
 

WiTT

New member
Bez reklam
Też odebrałem swój egzemplarz NOE wczoraj :D Odpaliłem na chwilę, jest świetnie. Obraz żyleta, i co najlepsze w formacie pełnym 16:9 czyli bez pasów na TV, rewelacja. Dźwięk DTS MA czyli standardzik dobrej jakości. Kilka minut filmu zwiastuje coś innego, ciekawie zapowiadającego się. Zaczekam na lepszą chwilę żeby zrobić seans ze świeżym popcornem i żoną obejrzeć :)

PS: aha, u mnie w Saturnie (Janki) nikt się nie ździwił, dali zamówienie, opłaciłem i wyszedłem.. czerwonego dywanu brak :(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też odebrałem swój egzemplarz NOE wczoraj :D Odpaliłem na chwilę, jest świetnie. Obraz żyleta, i co najlepsze w formacie pełnym 16:9 czyli bez pasów na TV, rewelacja. Dźwięk DTS MA czyli standardzik dobrej jakości. Kilka minut filmu zwiastuje coś innego, ciekawie zapowiadającego się. Zaczekam na lepszą chwilę żeby zrobić seans ze świeżym popcornem i żoną obejrzeć :)

PS: aha, u mnie w Saturnie (Janki) nikt się nie ździwił, dali zamówienie, opłaciłem i wyszedłem.. czerwonego dywanu brak :(

Rozumiem Żona ale po Ci popcorn :)
 
Do góry