Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czy ja wiem, u mnie wygląda świetnie.
Dobry materiał do prezentacji. Kolory, wspomniana scenografia (a raczej efekty komputerowe), jednym słowem cud miód orzeszki. Nie zauważyłem tam problemów z ostrością, przyjrze się następnym razem.

Pamiętam nawet że ludzie na tym forum pisali że podkręcają ostrość jak oglądają ten film...
Nawet na trailerze to widać https://www.youtube.com/watch?v=_i2RCBa3l-g
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wracając do mojego pytania o upscaling do 4K... dziękuję za odpowiedzi i powiem szczerze myślałem podobnie, że przy zwykłym TV FullHD raczej szału nie będzie, ale jest kilka ciekawych pozycji, których jeszcze nie mam na BR, więc chyba warto będzie już kupić właśnie nowe wydania, co ciekawe na zavvi.com te filmy są po ok 10-12 funtów, więc nie będzie tragedii (jeśli chodzi o cenę), a dodatkowo zauważyłem, że większość tych wydań ma PL napisy
4K Ultra HD | Zavvi.com
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To fakt, gniot o ktorym juz kiedys pisalem, aczkolwiek to pozycja dla efektów i ja chetnie zobaczyłbym u sibie na monitorze w wysokiej rozdzielczosci. Jak kupisz Henry, to zdaj relacje co i jak.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z tych filmów interesują mnie w zasadzie tylko trzy- Taksówkarz (pora już wymienić DVD), Pamięć Absolutna (bo to całkiem przyzwoity film, a jeszcze go nie mam), no i oczywiście kultowy- Ghostbusters :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To już lepiej "Bitwa o Ziemię".
Armanig,widziałeś już coś z video w 4k na swoim monitorze ?:)

OOO!! "BATTLESHIP", to dopiero gniot jakich mało. Everest najgorszych filmów świata, upokorzenie i kpina z kinomaniaków, absolutny i niepokonany w swoim gatunku "perfekcyjnie gów...ny film", jeżeli to można nazwać filmem. Porażka absolutna. Nie kupować i nie polecać. Wszystkich , kto kręcił ten film i w nim występował wysłać do obozu pracy Kim Song Jonga do konca jego nędznego okołofilmowego życia. Rzekłem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,widziałeś już coś z video w 4k na swoim monitorze ?:)

Tak widziałem, ale raczej urywki, dema, trailery itp. Zakochałem sie też w grach w takiej rozdzielczości, nie musze nawet grać, wystarczy że patrze. SimCity5, Sniper elite3 Africa, BF4, Crysis3 itp.
Widać każdą najmniejszą drobinkę na ekranie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
OOO!! "BATTLESHIP", to dopiero gniot jakich mało. Everest najgorszych filmów świata, upokorzenie i kpina z kinomaniaków, absolutny i niepokonany w swoim gatunku "perfekcyjnie gów...ny film", jeżeli to można nazwać filmem. Porażka absolutna. Nie kupować i nie polecać. Wszystkich , kto kręcił ten film i w nim występował wysłać do obozu pracy Kim Song Jonga do konca jego nędznego okołofilmowego życia. Rzekłem.

Ale foch,haha :)
Zgadzam się,ten film również nie jest rewelacyjny ale chyba lepszy niż bitwa o LA ,przynajmniej w moim odczuciu :)

Tak widziałem, ale raczej urywki, dema, trailery itp. Zakochałem sie też w grach w takiej rozdzielczości, nie musze nawet grać, wystarczy że patrze. SimCity5, Sniper elite3 Africa, BF4, Crysis3 itp.
Widać każdą najmniejszą drobinkę na ekranie.
BF4 i Crysis 3 zgadzam się :) SimCity nie grałem ale Sniper 3 ? Słaba grafa i monotonna rozgrywka, wywaliłem po godzinie grania...
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Wyluzujcie z tymi gniotami, dla mnie Bitwa o LA to akurat dobre kino do pohałasowania na kolumnach. Znam na pęczki o wiele słabszych pozycji. :p
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ale foch,haha :)
Zgadzam się,ten film również nie jest rewelacyjny ale chyba lepszy niż bitwa o LA ,przynajmniej w moim odczuciu :)


BF4 i Crysis 3 zgadzam się :) SimCity nie grałem ale Sniper 3 ? Słaba grafa i monotonna rozgrywka, wywaliłem po godzinie grania...
W porównaniu z "Battleshit", to "Bitwa o LA", to majstersztyk i esencja kunsztu filmowego. Nirvana uczuć i krwisty stek podany przez Marte Gessler:-D:-D. W moim odczuciu :-D.
Co do gier.... moje marzenie to seria "Dark Soul" na PS4. Mniam, mniam. Od razu begiem po PS4 i miesąc urlopu zdrowotnego :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W porównaniu z "Battleshit", to "Bitwa o LA", to majstersztyk i esencja kunsztu filmowego. Nirvana uczuć i krwisty stek podany przez Marte Gessler:-D:-D. W moim odczuciu :-D.
Co do gier.... moje marzenie to seria "Dark Soul" na PS4. Mniam, mniam. Od razu begiem po PS4 i miesąc urlopu zdrowotnego :)

Ja przy Bitwie o LA miałem wrażenie że oglądam jakiś niskobudżetowy film na AXN :)
Dark Soul to dobra gra.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie odebrałem :) Transy 3 (mam ale tylko w wersji 3D, więc dokupiłem 2D), Top Gun i Total Recall z Colinem. Wyszło po 33 zł.
Wczoraj od nich kupiłem bez promocji po 44 zł Oblivion i Szybkich 6 część.
A ja dzięki tym wszystkim promocjom zakupiłem ostatnio sporo filmów na BD :) Moja kolekcja z 10 sztuk urosła do 32 :) W tym 3 filmy "remastered in 4k
Wszystkie powyższe tytuły również dołączyły do mojej kolekcji dzięki tym promocjom. Obecnie już prawie 60 filmów w niebieskim pudełku ;) Bardzo podobają mi się te ostatnie ceny i promocje. Tak jak piszesz za 30-40 zł można dopaść niezłe tytuły.
Dzięki wielkie, skorzystałem ;) Wszystkie części Ojca Chrzestnego, dziś odbieram, notabene wczoraj leciał na TVN, reszta części wkrótce ;)
Z tych filmów interesują mnie w zasadzie tylko trzy- Taksówkarz (pora już wymienić DVD), Pamięć Absolutna (bo to całkiem przyzwoity film, a jeszcze go nie mam), no i oczywiście kultowy- Ghostbusters :D
Taksówkarz tez do mnie zawitał, jak i Pamięć absolutna, ale na razie tylko 2012, choć starsza wersja też by się przydała.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Złożyłem na zavvi zamówienie, na razie na próbę, zapłaciłem kartą, a dostawa gratis, jak dojdzie to dam znać jak przebiegła cała transakcja
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Fakt, że Battleship”nie jest jakimś kinem ambitnym ale można za to, trochę porumotać. :D
Co do jakości obrazu „Total Recall”, to jest on naprawdę bardzo dobry.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dziś na merlin.pl 20% na wszystkie filmy (DVD, BluRay), kod do wpisania "filmowewakacje". Niestety kod nie łączy się z już przecenionymi, także warto sobie wpisać wcześniej w profilu/koszyku kod, wtedy na całej stronie pokazuje nam już obniżone ceny.

Oraz inne promo merlina: Blu-Ray od 18,99 zł
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
WiTT wszystko się zgadza. Jest tak jak napisałeś. Dodam, że u nich teraz nowa, fajna cena na Pacific Rim. Chyba pierwsza rozsądna w Polsce - 55,99 zł. Do tej pory wszędzie było bardzo drogo. Drugi film na który poluję to Hobbit w wersji rozszerzonej (nie mylić ze specjalną). I dzięki tej nowej promocji u nich wychodzi 111,59 zł. Najniżej w Polsce, ale nadal cena z sufitu ;P

W każdym razie jak ktoś też poluje na te dwa filmy, to są chyba w najniższych (polskich oficjalnych) cenach. Aczkolwiek z Hobbitem pewnie lepiej się wstrzymać - chociaż z drugiej strony Władca Pierścieni też nadal w tej wersji (rozszerzona) trzyma wartość.

A dla tych co nie wiedzą: wersja rozszerzona ma dodatkowe sceny i wydłużone sceny wersji kinowej. Hobbit I część wprawdzie tylko 13 minut, ale np. Władca Pierścieni:
The Fellowship of the Ring 178 mins 208 mins (228 with additional credits)
The Two Towers 179 mins 223 mins (235 with additional credits)
The Return of the King 200 mins 250 mins (263 with additional credits)

:)
 

Remipl

Member
Sklep Media Expert Muzyka i Film -50%
Podczas składania zamówienia wpisz kod rabatowy: ME07MF50
Promocja trwa od 24 do 30 lipca 2014 r.
 
Do góry