Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Remipl

Member
Dzisiejsze promocyjne zakupy w MM CDN... :)

Dzisiejsze promocyjne zakupy w MM CDN... :)

008.JPG

X-Men: Pierwsza klasa 49.99
Jak wytresować smoka 3D 49.99


Do Reanimator, z oglądaniem filmów jestem 10 lat do tyłu. Chętnie wysłucham wszelakich uwag i sugestii, jakich filmów nie może zabraknąć w domowej filmotece.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio były takie promocje, że moja kolekcja powiększyła się pond dwukrotnie i chyba złamię swoją zasadę kupowania BD poniżej 50 zł i przesunę poprzeczkę na 40 zł ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
U mnie też już od jakiegoś czasu poprzeczka jest na 40zl, i okazuje się że jest to spokojnie możliwe :) A po tych ostatnich okazjach merlin-empik-MM muszę zrobić porządek na półce z filmami, bo już mi się powoli nie mieszczą :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja odwrotnie, był czas na szaleństwa i filmy po 120zl, teraz łowie tylko okazje, najlepiej takie po 29.99 :) Chociaż jak znam życie, ten stan dlugi sie nie utrzyma, na szczęście sprzyja ku temu wysyp gniotów, które nie specjalnie zachecają do zakupów. Poluje właśnie na zestaw Cobra i Tango&Cash.
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Na allegro jest nowy - STALLONE COLLECTION [5 x BLU-RAY] za 87zł z wysyłką.

W zestawie znajdują się następujące filmy

Płyta I: COBRA (polskie napisy oraz polski lektor)
Płyta II: Zabójcy (brak polskich napisów i lektora)
Płyta III: Tango i Cash (polskie napisy)
Płyta IV: Specjalista (brak polskich napisów i lektora)
Płyta V: Człowiek Demolka (brak polskich napisów i lektora)


http://allegro.pl/cobra-tango-i-cash-pl-5blu-ray-demolka-specjalista-i4356442817.html
f011f350a6a4a160.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Juz widzialem tą paczke, ale jak wygląda jakość? Głownie chodzi mi o Cobre i Tango&Cash?
Ja moge miec za 58zl (nową).
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To się skusze, chociażby z sentymentu. Z tym że nie w pakiecie, a w osobnym wydaniu.
Do kompletu jeszcze pasuje mi Commando, w PL nikt nie wydał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajne wydanie, ale pewnie bez PL napisów?
Kupie sobie to poniżej, 25zł.
No i w jedynie slusznej oprawie, chodzi o kultowy jak na tamte czasy poster.

image.jpg
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Fajne wydanie, ale pewnie bez PL napisów?
Kupie sobie to poniżej, 25zł.
No i w jedynie slusznej oprawie, chodzi o kultowy jak na tamte czasy poster.

No ba, taki plakat zdobił moją ścianę :) , obok był Rambo, więc u mnie Panowie nie toczyli wojny i musieli pogodzić się wspólną ścianą ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To tak jak u mnie, ale jeszcze dodatkowo wisiał Cobretti, znaczy sie Cobra.
Oczywiście z zapałką w gębie :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
u mnie później pojawił się jeszcze Predator ;)
i tak sobie teraz postanowiłem, że trzeba do tych filmów wrócić, więc też zaczynam się za nimi rozglądać, Commando, Conan,Cobra, Nocny Jastrząb, Rocky, Predator (ale tylko I-sza część), Mad Max...to było kino :) i niech sobie gadają, że niby płytkie, ale wspomnienia miłe i można oglądać bez końca
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Eee no Kolego, Ty już zaczynasz pisac o drugiej ścianie, to tam gdzie u mnie wisiał Predator, był także Terminator :)

i tak sobie teraz postanowiłem, że trzeba do tych filmów wrócić, więc też zaczynam się za nimi rozglądać, Commando, Conan,Cobra, Nocny Jastrząb, Rocky, Predator (ale tylko I-sza część), Mad Max...to było kino :) i niech sobie gadają, że niby płytkie, ale wspomnienia miłe i można oglądać bez końca

A niech sobie gadają, dla mnie to kultowe pozycje. Do tego Powrót do przyszlosci, The Goonies, Zabójcza Broń, Gliniarz z BH, Bliskie spotkania trzeciego stopnia itp.itd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry