Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

alkebab

New member
Zwarcam honor i prosze o wybaczenie :) wlasnie sprawdzilem na stronie i rzeczywiscie jest za 29 zl i nawet dostepny w markecie na bemowie. Tu dziwna sprawa bo jak bylem dzis to nie bylo bo sie pytalem. Zaraz po meczu zamawiam :)
 

Remipl

Member
Dzisiejsze promocyjne zakupy w MM :) Wolferine jako pierwszy na wieczorny seans:)

28129ed1c045789cbb2a488763cc3425_2.jpg
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To i ja skorzystałem z dobrych cen w MM:
Trzy Królestwa, Kapitan Philips, Szklana 5, wszystkie części Piratów z Karaibów, Pamięć Absolutna (2012), Bez Twarzy, Con Air, BraveHeart, 5th Element i moja perełka czyli Taksówkarz z Deniro ;)
Wszystko zgodnie zasadą poniżej 50 zł.
 

alkebab

New member
Moze w koncu ktos zrozumial ze nizsze ceny na bluray zacheca wieksza liczbe osob do kupna.
W piatek bylem w szoku jak zobaczylem Iron mana za 24 zl. Od razu wpadl do koszyka.
No i dzis zamowilem Thora mroczny swiat za 29zl. Jutro odbiore w sklepie.

Szkoda tylko ze Hobbity nie tanieja :(
 

NormanES

New member
Ja dziś odbierałem swoje zamówienie w Markach, na sklepie ceny bez obniżki, wszystkie zamówione przeze mnie miały przebity kod i zmienioną cenę.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Bardzo sympatyczna ta oferta specjalna w MM, dzięki koledzy za info :)

Właśnie kliknąłem zamówienie z odbiorem w MM Okęcie: Avengers, Pearl Harbor, Thor 2: Mroczny Świat - to po 29zł każdy BluRay :D oraz Auta (część 1, drugą już mam) dla młodego ;)

Także, + 4 BluRay do kolekcji :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Odświeżę :)
Pearl Harbor Blu-Ray - MM za 29,99zł - ocena bluray.com obraz/audio 5/5. Powiem tak, zasłużyli na ocenę 5/5. Obraz perfekcyjny. Audio to uncompressed PCM 5.1... rozjeżdża, miażdży, wgniata w kanapę. Coś pięknego. Ryk silników i latających zewsząd maszyn.. no buźka sama się uśmiecha :)

---
w Empiku promocje, ogólnie nie powalają, ale są dwie perełki.
1. Crossroads Guitar Festival 2013 - Clapton Eric za 63,99 zł | Muzyka empik.com
63,99 zł za BluRay Crossroads 2013 - to dobra cena. Ja jeszcze pkt payback dopłaciłem więc mnie wyszło baaardzo tanio ;) zaś sam koncert bardzo, bardzo, bardzo polecam. Obraz i dźwięk perfekcyjny. No i prawie 6 godzin dobrego grania.. :D

2. Live in 2004 - Jones Norah za 24,99 zł | Muzyka empik.com
24,99 zł za DVD - to też dobra cena, zwłaszcza że są okresy kiedy ta płytka u nas na rynku jest niedostępna.

Całość promocji:
empik.com - sklep internetowy z darmową dostawą do salonu
oraz
empik.com - sklep internetowy z darmową dostawą do salonu
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W Pearl Harbor najbardziej chyba podobają mi się pierwsze sceny, kiedy ujmująca muzyka i piękny kadr panoramy okolic przeplata się z dźwiękiem silnika samolotu. Pierwszy raz widziałem to z laptopa podłączonego do Creative 2.1 i na 26 calowym telewizorze. Już wtedy mnie to ujęło. O kulminacyjnej bitwie już nie wspomnę. Bajka. Już nie mogę się doczekać kiedy odświeżę to na kilkukrotnie większym ekranie z przyzwoitym audio ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak mnie zachęciliście tym Pearl Harbor, ze chyba sobie kupie i odswieże, pamietam że (chyba) miałem kiedyś na Blu, ale pożyczyłem paczke filmów na wieczne nie oddanie... typowe.
Nie bez kozery jest też obsada, czyli moja ulubienica: Kate Beckinsale ;)
 
Do góry