Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pearl Harbor to podstawa w kolekcji, to może jeszcze Armagedon?
Miałem na DVD, a kompletnie o nim zapomniałem.
Tam mamy znowu Liv Tyler :) Świetny film, jak na tamte czasy, wręcz rewelacyjne kino. Pamietam że te lata temu, to była moja ulubiona pozycja do testowania, a to były moje pierwsze płyty dvd. Muszę sobie odswieżyć na Blu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Swietne ceny. Widzę, że teraz sklepy poszły po rozum do głowy. Jest kilka zacnych tytułów, wg mnie Człowiek z blizną, Zapach kobiety, Miami Vice (choć wolałem zdecydowanie serial i za Farrellem nie przepadam), Szakal, Furia.
Widzę też Żyletę, ale 30 zł to zdecydowanie za drogo. kilka tygodni temu widziałem za 19 zł w koszach w MM, ale nawet nie chciałem :)
 

Remipl

Member
Dzisiejsze promocyjne zakupy w MM i Empik CD... :)

qqq11111.jpg

Helikopter w ogniu 79.90
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły 29.99
Iron Man 3 29.99
Avengers 29.99
Thor: Mroczny Świat 29.99
Transformers 49.99
Django 49.99
Batman: Mroczny rycerz 120 :(
Pacific Rim 3D 79.99 empik
 

WiTT

New member
Bez reklam
Helikopter w Ogniu i Mroczny Rycerz stanowczo za dużo! Ja w Empiku za 24,99 zł Helikopter wziąłem, a Mrocznego w merlinie tez cos koło 30zł. 120zl za Mrocznego... auć
Ogólnie reszta gratulacje zakupu
 

alkebab

New member
No za te dwa tytuly troche przeplaciles kolego. Czasami przed zakupem warto sie rozejzec po necie za lepsza cena. Ale ogolnie zakupy niezle :)
 

Remipl

Member
Dziękuję za podpowiedzi, człowiek uczy się na błędach :) Obejrzałem właśnie Pacific Rim 3D. Pod względem efektów , film wchodzi w ścisłą czołówkę w mojej małej filmotece, efekty wizualne spowodowały absolutny zachwyt, podziw i niekontrolowany opad szczęki do samej ziemi :)
 
Ostatnia edycja:

alkebab

New member
Ja na Pacific rim poluje od jakiegos czasu ale jakos nie moglem trafic na promocje, caly czas trzyma cene. Tak samo z Hobbitami.
 

marian38

New member
Dziękuję za podpowiedzi, człowiek uczy się na błędach :) Obejrzałem właśnie Pacific Rim 3D. Pod względem efektów , film wchodzi w ścisłą czołówkę w mojej małej filmotece, efekty wizualne spowodowały absolutny zachwyt, podziw i niekontrolowany opad szczęki do samej ziemi :)

Za te dwa tytuły to przepłaciłeś strasznie! Aż mi szkoda. :roll:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dziękuję za podpowiedzi, człowiek uczy się na błędach :) Obejrzałem właśnie Pacific Rim 3D. Pod względem efektów , film wchodzi w ścisłą czołówkę w mojej małej filmotece, efekty wizualne spowodowały absolutny zachwyt, podziw i niekontrolowany opad szczęki do samej ziemi :)

strasznie mało filmów oglądasz bracie ;P
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Dziękuję za podpowiedzi, człowiek uczy się na błędach :) Obejrzałem właśnie Pacific Rim 3D. Pod względem efektów , film wchodzi w ścisłą czołówkę w mojej małej filmotece, efekty wizualne spowodowały absolutny zachwyt, podziw i niekontrolowany opad szczęki do samej ziemi :)
Ja go oglądałem na swojej 65 calowej plazmie i do tego filmu potrzeba min 90 cali aby go podziwiać i koniecznie subwoofer z najwyższej półki , powiedzmy taki Velodyne DD+18.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Dobra cena w empiku wiedze byla, niewiem jakim cudem przeoczylem ta pozycje zamawiajac miami vice i dante's peak.
 
Do góry