[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Henry

Active member
Bez reklam
Szydercy!!!!!!!!!! :D
A może to lobos jest kobietą i równowaga jest zachowana, a kto jakie funkcje pełni, to juz ich sprawa :p
 

lobos

New member
Bez reklam
hahahah! Mała pomyłka :p Wszystko muszą wyłapać! :p
Dobrze, że Moja Kochana nie czyta tego forum ;-) Poprawione :p
 

eedviking

Banned
Oto fragmenty... :mrgreen:

1236766960_ww2-german_rifle_vs_allied_brick.gif


funny-pictures-ww2-humor-war-history-world-war-two-034.jpg


Tu są ciekawe zdjęcia i info. ;)
http://incredibleimages4u.blogspot....n-in-france-largest.html?utm_source=BP_recent
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie to samo pomyślałem kila czyli 30 sztuk :D

Ja mam inną manię, taki cotygodniowy zakup :)
View attachment 12350

Dodatkowo jeszcze płytki cd, ale to jetem na początku drogi :)

Ja Cie rozumiem mam to samo, ostatnio wzbogaciłem swoją kolekcję książek o kilka tytułów wstawiałem link u siebie w wątku nasze zestawy, a tu jeszcze powoli rozrasta się kolekcja płyt BR i cd...;-) Co jak co ale jestem z ludzi którzy muszą mieć papier w ręce a nie elektroniczną wersję...:?
Ponadto mam tak samo z płytami cd czy BR, uwielbiam bardzo otwierać nową płytkę oraz wkładać ją do odtwarzacza. Związane jest to z moją całą małą ceremonią, która sprawia mi niesamowitą radość. Przychodzisz z pracy, robisz sobie kawę/drinka/piwo włączasz sprzęt, wkładasz swoja ulubioną płytkę, siadasz np. z książką w ręku na sofie/fotelu i odpływasz...;-) Masz pięć minut tylko dla siebie na relaks i odprężenie.....;-)
Owszem można mieć muzykę oraz filmy w wersji elektronicznej zmagazynowanej na dysku/pendrivie/kompie/telefonie itd..... ale mnie jakość ta wygoda jeszcze nie zaraziła. Są osoby które już z tego korzystają i sobie chwalą oraz nie wyobrażają sobie aby za każdym razem wstawać z fotela i zmieniać płytę.... Każdy ma zrobić swoje gniazdko AV pod siebie aby to jemu sprawiało przyjemność i radość z użytkowania.....;-)
 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
THX2 z innej beczki. Prowadzisz komis kolumn ;) ? Widzę nowy awatar.

Stawiam wszystko od nowa nowe głośniki, nowy amp .Zmuszony byłem na przejście na podstawkowe głośniki bo doszły komody a pomiędzy nimi jest ekran więc wybór padł na serie bx z przednim bass reflexem czyli bx2 na fronty i cztery bxfx +central, natomiast reszta sprzętu co w avatarze idzie na sell bo nazbierało się tego:blagam:
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeszcze się nam fotkami nie pochwaliłeś....;-( Ostatnio coś temat ucichł nasze zestawy więc do dzieła...;-)
 

THX2

New member
Jeszcze się nam fotkami nie pochwaliłeś....;-( Ostatnio coś temat ucichł nasze zestawy więc do dzieła...;-)

Nie ma czym się chwalic :|

To tak dla oprzytomnienia umysłu co może w głowie się zrodzic, po resztę nie miałem ochoty biegac po strychu

 
Ostatnia edycja:
Do góry