[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeszcze Ci napiszę ciekawostkę, że w każdym Media Markt na ten sam produkt możesz mieć inną cenę!!!! ;-) Saturny raczej trzymają ceny wszędzie te same.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Akurat Ocalonego wygrzebałem z półki w tej cenie. Warto czasem jak jesteś w MM poszperać oprócz koszy z promocjami również półki z płytami ponieważ na nich nieraz też można coś trafić w fajnej cenie. Przykład tego miałem kiedyś jak znalazłem Niesamowitego Spider-man cz.1 w koszu za 39.99 a na półce stał za 19.90...;-) Cena była z innej jeszcze promocji a jej nie zmienili....;-)

Ja pamiętam taki myk, przeglądałem półki z filmami jak to zawsze w MM, no i jakiś film był za 59 zł nie pamętam co to było. Szukam dalej, w dziale promocja patrze na cenę 49 zł za to samo... No nic pośmiałem się i chciałem odejść, ale widze że jakaś para kupuje film za 59 którego wcześniej ogladałem, więc ja dobry człowiek wziąłem do ręki tego za 49 i im pokazuje a oni wielkie oczy że to chyab wałek. To grzecznie mówie że czasem warto przeglądać ceny i oferty bo czasem jest tanio właśnie :) dyszka zaoszczędzona zawsze to na piwo będzie :p

wiem tez, że czasem warto podejść do pkt gdzie stoją pracowniki i zapytać/powiedzieć że drogo a na mieście taniej czy zejda z ceny, czasem się uda ugrać na to piwko a przy kilku pozycjach coś gratis ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie, czasem można się potargować.
Kiedyś przy okazji zakupu jakiegoś sprzętu, gość stwierdził, że i tak mają tanio, a ja mu, że nie, bo w sieci jest sporo taniej, po czym stwierdził, że sprawdzi na komputerze, a jak już zobaczył, to oznajmił, że zrobi taką samą cene ;) Tych przypadków było sporo, ale w wielu powoływali się kierownika, bo ponoć on może tylko decydować, ale jak już jest gość na sali, to zazwyczaj zrobi jakiś upust.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Niedawno przyleciał z Chin drugi operator Seals z operacji Neptune Spear :)













kałach jako trofeum przełożyłem do 1 gostka bo jakoś lepiej z nim wygląda ;)
zdjęcia twarzy w wysokiej rozdziałce to widać jak pomalowane oczy i faktura skóry ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wyglądają rewelacyjnie ;)
A jaki jest twój wkład w te figurki? Zamawiasz poszczególne elementy i sam składasz (pytam z ciekawości, bo pamiętam fotki modeli robionych przez ciebie, które wrzucałeś)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wyglądają rewelacyjnie ;)
A jaki jest twój wkład w te figurki? Zamawiasz poszczególne elementy i sam składasz (pytam z ciekawości, bo pamiętam fotki modeli robionych przez ciebie, które wrzucałeś)

Kupowane w całości w pudełeczku. Generalnie sam wszystko składasz w/g obrazków z pudełka lub ze strony producenta. każda rzecz osobno ;) kilka h składania z pensetą w ręce :)

79.html
2-140P4221223.jpg


a tu więcej zdjęć ze strony producenta ;)

http://damtoys.com/product/ELITE_SERIES/2014/0804/79.html

Co to za firma i jaki koszt?
Dobre wykonanie.

jest to od Damtoys. Obadaj inne ich wynalazki ;)

strona -> DAM
w sklepie Aliensgroup są -> Sklep internetowy Aliens Group
i na ebay ;) wiadomo :)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Jedyna diorama na świecie ;P nad tym plakatem siedziałem sporo czasu ;) unikat na skalę światową :lol: Tak sobie to wymyśliłem ;)


cała ściana

i przeciwległa ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Szacunek :)

Jak podałeś ceny tych żołnierzy, to stwierdziłem, że audio nie jest jednak drogim hobby :D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Caparzo piękne te twoje figurki...;-) Widzę, że również interesujesz się Navy seals. Ciekaw jestem czy też interesujesz się literaturą faktu oprócz filmów oraz czy masz może jakąś książkę która wyszła na rynek Polski a której jeszcze nie czytałem....;-)

Wczoraj w empiku zakupiłem na BR WRÓG NUMER JEDEN cena 29zł jak by kokoś interesowało..;-) Normalna cena 63zł
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo piękne te twoje figurki...;-) Widzę, że również interesujesz się Navy seals. Ciekaw jestem czy też interesujesz się literaturą faktu oprócz filmów oraz czy masz może jakąś książkę która wyszła na rynek Polski a której jeszcze nie czytałem....;-)

Wczoraj w empiku zakupiłem na BR WRÓG NUMER JEDEN cena 29zł jak by kokoś interesowało..;-) Normalna cena 63zł

Bipo przyjacielu już w twoim temacie gdzieś pisałem o tym co czytałem i czym się interesuje :)
z literatury co posiadam to proszę ;)

DSC_1175.jpg


:D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Super, bardzo dziękuje z tego co masz na półeczce nie mam kilku tytułów więc się na pewno w nie zaopatrzę...;-) Jak będę miał chwilę to Ci wrzucę moją półeczkę z literaturą o Navy...;-) tak na szybko widzę że nie masz ,,Nieustraszony" o Adamie Brownie, polecam jest na prawdę świetna. W tamtym tygodniu ją czytałem teraz skończyłem Niełatwy dzień..;-) Ponadto jeszcze widzę że niema Komandosa Richard Marcinko oraz Najdłuższy tydzień ale ich jeszcze nie przeczytałem więc nie powiem jakie są..;-) Ponadto Pluton wyrzutków musisz obowiązkowo przeczytać oraz Cel namierzony dla mnie książki czytasz od a do z. Pluton w. normalnie tak mnie wciągnął że na drugi dzień skończyłem..;-)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
zapisze tytuły i poszukam :) niełatwy dzień jak dla mnie najlepsza :)
z tego nie czytałem też snajpera ale nie tego o Chrisie, Czerwony krąg, helikopter w ogniu Bowdena też nie zacząłem, jestem w połowie Przetrwałem Afganistam Marcusa Lutlera. Od Bowdena też nie czytałem zabić bin ladena i Owena Zwykły Bohater.

Tego co mowisz nieustraszony czytałem kawałek w empiku i nie wiem czy jest ciekawa jak reszta dlatego nie kupiłem.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nieustraszonego polecam jest troszkę inaczej napisany ale jak dotrwasx do końca w tedy wyrażasz opinie ok.... ale mus owo przeczytaj cel namierzyć i pluton wyrzutów. ..;-) Zwykły bohater jakość przeczytałem i nie zrobił na mnie wrażenia ale za to druga książka Owena niełatwy dzień bardzo mnie wciągnęła , szczególnie bardzo dobra szczegółowość przeprowadzenia akcji i jej opis. Czytasz tak jak bys tam był. ..;-) chyba wiesz o co mi chodzi. ..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jasne że wiem. Operacja Geronimo nie wciagnęła mnie tak, ale jakby te dwie książki połączyć to widzę tam dokładnie opisaną akcję ;)

pluton wyrzutków już licytuje na allegro za 5 zł puki co ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jedyna diorama na świecie ;P nad tym plakatem siedziałem sporo czasu ;) unikat na skalę światową :lol: Tak sobie to wymyśliłem ;)


cała ściana

i przeciwległa ;)

:) Pięknie to zrobiłeś. Fajne są te żołnierzy. Nie mój temat, ale figurki super. Pozdrawiam.
"REA", widzę ze lubisz temat "zbrodniarzy" wojennych :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry