[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

xion

New member
Nie ma sie czym chwalic , nie liczylem ale jest ich okolo 600 szt
Troche mje kodztowalo.

2mcgcqh.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie, nie ma się czym chwalić. Gdzież by.

Ps. Piękny zbiór, kupowane dla kolekcji, czy się nazbierało "przy okazji"?
Przebiłeś mnie o jakieś 400 sztuk.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja nie mam 100 ulubionych pozycji wartych zakupu na blu, a klepanie jak leci nie moja bajka :) nie robi na mnie wrażenia . Ilożć nie znaczy jakość :)

Ale gratulacje. Do tego zdało by się pomieszczenie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Zdecydowanie nie bedzie to Avatar 2 :)
Bedzie napewno wiele.
Life of Pie, Exodus, moze Interstellar Maze Runner, Lawrence of Arabia, moze Robin Hood, Elysium
Generalnie wszystko, co ma w tej chwili mastera w 4k, a Sony narobilo tego juz sporo. Plus seriale TV.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie ma czym się chwalic :|

To tak dla oprzytomnienia umysłu co może w głowie się zrodzic, po resztę nie miałem ochoty biegac po strychu


???? "po resztę nie miałem ochoty biegać po strychu" ??? :D To jeszcze do tego masz "resztę"?:) Nu to gratuluje :D Śmiało możesz otwierać jakiś sklep RTV. :popcorn:
A ja tutaj kwiatkiem wzbogaciłem się :) Bo wszyscy na tym forum mają kwiatki. Jak Wam mój "kwiatek", podoba się? :D
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja nie mam 100 ulubionych pozycji wartych zakupu na blu, a klepanie jak leci nie moja bajka :) nie robi na mnie wrażenia . Ilożć nie znaczy jakość :)

Ale gratulacje. Do tego zdało by się pomieszczenie.
U mnie lista wartych posiadania to właśnie około 200. Miałem spisane na kartce jakieś 300 i praktycznie wszystkie kupiłem. Po obejrzeniu 200 zostało, a reszta czyli tzw. odrzuty (filmy słabe lub dobre, ale z niskim "replayability") zostały sprzedane. Dwa nawet kupiłeś :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie jest ok. 160 i dalej rośnie, ale tez nie kupuję wszystkiego jak leci a jedynie warte wg mnie pozycje, czasem cos wpadnie z promocji, czasem czegoś nie widziałem, a jest niedrogi to kupię
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Monolithy za 20? Ja wtedy może 3 tytuły kupiłem. Słabe były ogólnie. Wilk z Wall Street najlepszy.

Lepsza promocja była ostatnio w MM. 3 za 2. Kupiłem 18 tytułów. Teraz mi brakuje ledwie kilku polskich i kilkunastu zachodnich wydań.

Ja pamiętam jak się grzalismy pierwszą promocją w Biedrze rok temu. Monolithy po 39 ;-)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dokładnie 59 zł... niektórym udało się kupić "NOE" za 29 zł chyba w Saturnie...
Zacząłem filmy zbierać niecały rok temu - obecnie mam jakieś 50 pozycji - te które chcę mieć. Resztę omijam szerokim łukiem. Czesc sprzedałem po obejrzeniu.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Noe wypatrzylem przypadkiem na stronie Saturna i wrzuciłem info na forum :) sam też skorzystałem

Batman za 59 też info ode mnie, chociaż oryginalnie z innego forum.
 
Do góry