[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Caparzo

New member
Bez reklam
Odkąd na National Geographic leciała seria Apokalipsa I i II wojna światowa zacząłem się interesować tym dogłębniej ;) na zdjęciu nie ma paru pozycji, ale żona kupiła mi "Kobiety Hitlera", mam też SS Historia pisana na nowo i Nieznane Sceny z życia AH. Jestem na początku książki Gering i Psychiatra. Jest ciekawa :)
 

Rafal7

Banned
Ja też oglądam Apokalipse, Tajemnicę III Rzeszy, zaginionej filmy z drugiej wojny światowej, to wszystko jest bardzo interesujące.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tym bardziej interesuje mnie temat całej zagadki ukrytych skarbów przez III rzesze i ludzi którzy mieszkają na naszych terenach, nie pracują, żyją mają miesiąc w miesiąc sianko prosto z Berlina. Pilnują zaciekle tego co jest u nas :)
A sztolni, bunkrów nieodkrytych hal np u mnie w mieście jest kilka takich obiektów jeden otworzyli dla turystów. Historia Kamiennej Góry jest ciekawa i mroczna ;)
 

eedviking

Banned
Tym bardziej interesuje mnie temat całej zagadki ukrytych skarbów przez III rzesze i ludzi którzy mieszkają na naszych terenach, nie pracują, żyją mają miesiąc w miesiąc sianko prosto z Berlina. Pilnują zaciekle tego co jest u nas :)
A sztolni, bunkrów nieodkrytych hal np u mnie w mieście jest kilka takich obiektów jeden otworzyli dla turystów. Historia Kamiennej Góry jest ciekawa i mroczna ;)

Byłem tam ostatnio, czy po skosie obok bazarku, to Twoja fabryka? :D
 

eedviking

Banned
Fajny schronik, ja i moja Pani lubimy takie obiekty, ale tanio nie jest i kiedyś trzeba będzie powtórzyć, bo kiepsko się czułem i śpieszyliśmy się do siostry. :D
Ładnego Nissana macie w fabryce. ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też jestem fanem Apokalipsy... czy Tajemnic... W taki sposób nie było to opisywane w podręcznikach. Nie ukrywam, że w szkole historia wojen światowych nie była moja mocna stroną, ale teraz bardzo mnie to wciągnęło. Dopiero teraz łączy mi się to w jedną całość. Szkoda, że ok. 20 lat za późno ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:D Pochwalę się :D RainbowZoom. Materiał. Rozmiar 150x65. Czeka na obramienie w aluminium i ....... na ścianę.:bober:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:DJesteś cie brutalnymi i bezwzgłędnymi sadystami:D
"Rea", wiesz, zamówiłem u nich flagą Orków ( ta z ręką). Zobaczę jak im to wyjdzie. :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Jak pierwszy raz spojrzałem to myślałem że to ręczniki na plaże..;-) Super
Pomyślałem dokładnie to samo! ;-)
Trzeba mieć dedykowane pomieszczenie, żeby wstawiać takie eksponaty ;-) Świetna sprawa i oba filmy super! :eek:k:
W pokoju dziennym to raczej by mi Żona wybiła z głowy :)
Chociaż w sumie to Ona ma mało do powiedzenia, bo designem i wystrojem wnętrz w domu zajmuję się raczej ja i jakoś tak wychodzi że niby oboje mamy swoje zdanie, ale zawsze staje na moim :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry