[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

THX2

New member
Wydania fajne pytanie jak z ceną z polskim lektorem

Miałem dzisiaj kupic ps4 1TB z argosu po 299 funtów z grą bloodhode lub playstation tv ale wchodzę dzisiaj na argos a tam cena 349 a niby oferta miała byc do 15 stycznia,ale po latałem po ebayu i przytuliłem dwie gierki na ps4 na dobry początek
 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
Przyszła dzisiaj konsolka miała byc wersja z 1TB ale wybrałem nowszy model cuh-1216a który jest troszkę lżejszy, pobiera mniej prądu no i jest cichszy ,do zestawu za free wziąłem 3 miesięczny dostęp do playstation plus The last of us i God of war który idzie na sell

 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:p:p:p Jak Wam mój stojaczek na Dolby Atmos? :D Chociaż ani jednego filmu w tym formacie nie mam i chyba nie będę miał tego systemu:) Ale pięknie brzmi : DOLBY ATMOS :popcorn:
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Caparzo, Savron, rośnie nam tu armia profesjonalistów :)
Pięnie, jak zwykle ;)
Zdradź, czcionki zamawiałeś i doklejałeś, czy może zamawiałeś całość "tabliczki" czy robiłeś to wszystko sam od początku (frezarka?). Możesz też wkleić fotki z boku, z tyłu?
Dolby Atmos Steel Book Editions ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Savron stojak fajny i tak jak kiedyś pisałem podziwiam za chęci do robienia tego typu rzeczy - bo wszystko co robi się z pasji jest fajne .. natomiast co dobrzmienia nazwy to dla mnie dolby atmos brzmi tak samo w nazwie jak np. Dolby Digital, więc jakby taki napisali widniał to i tak stojak byłby fajny :) Pozdro..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Caparzo, Savron, rośnie nam tu armia profesjonalistów :)
Pięnie, jak zwykle ;)
Zdradź, czcionki zamawiałeś i doklejałeś, czy może zamawiałeś całość "tabliczki" czy robiłeś to wszystko sam od początku (frezarka?). Możesz też wkleić fotki z boku, z tyłu?
Dolby Atmos Steel Book Editions ;)

:) Dziękuje. Co tam zdradzać, tylko pomysł mój. Reszta zamówiona. Dopracowana mną. Nie mam warsztatu i żadne ze mnie stolarz:) Kolacje na poziomie Amaro jestem w stanie przygotować;)
Robotą stolarza i chromowanie zostawiam dla fachowców:)
"BIPO", cierpliwości. :popcorn:
 

THX2

New member
A ty armanig jesteś zadowolony z maratza 7009, masz na pokładzie poza Atmosem DTS X ? bo sam teraz stoję przed ciężką decyzją czy kupic sr7009 o dwa tysiące taniej od sr7010 czy jednak postawic już na nowszy sprzęt i miec wyj....na 4 lata jak zaraz czegoś nowego nie wymyślą
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
A ty armanig jesteś zadowolony z maratza 7009, masz na pokładzie poza Atmosem DTS X ? bo sam teraz stoję przed ciężką decyzją czy kupic sr7009 o dwa tysiące taniej od sr7010 czy jednak postawic już na nowszy sprzęt i miec wyj....na 4 lata jak zaraz czegoś nowego nie wymyślą
Mysle, ze nie ma sensu sie spieszyc i kupowac najnowsze klocki, tylko dla DT S:X
Poza tym wyglada na to, ze DTS:X wymaga 4 dodatkowych glosnikow, natomiast Dolby Atmos zadowala sie tylko 2.
Generalnie wiec, poza wiekszymi kosztami, trzeba znalezc miejsce na 2 rzedy dodatkowych glosnikow, co w ukladzie bazowym 7.1 moze nie byc latwe, albo wrecz pozbawione sensu.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
THX,
Owszem jestem zadowolony, to już chyba z 7-8 ampli w ostatnich latach, więc trudno tu o wielce entuzjastyczne opinie, ale gdybym miał zrobić podsumowanie, to właśnie SR7009 przypadł mi do gustu najbardziej, ale to głównie za sprawą DSU, czyli upmix do sufitowych.
Cała reszta to były mniejsze lub większe upgrejdy, w tym modelu to już coś więcej i co najważniejsze, realny skok w odbiorze wrażeń.
Co istotne, nie mam tu na myśli dedykowanych wydań Atmosowych, a wspomniany upmix (aka DSU).
Wracając do pytania, gdybym miał dziś kupować ampli, to już brałbym z DTS X, natomiast ja w obecnej sytuacji zastanawiam się czy jest sens wymieniać, ale myślę, że już na bank wymienię przy następnej odsłonie, czyli 7011.
 

THX2

New member
Armanig czym napędzasz 2 dodatkowe kanały na sufit i co to za głośniki? Ja to myślałem tańszym kosztem poszukac power ampa z wieży denona na dwa dodatkowe kanały lub jakiegoś arcama w czterech a nawet obecnego denona dla spójnosci dźwięku 4 głośników sufitowych i odciążenia amplitunera
 
Ostatnia edycja:
Do góry