Fifa 10 Klub

gadulinho

New member
Bez reklam
No, grać grać panowie. Pora już by zagrać play-offy :D

A co do tych graczy co nie grają. Można ich jakoś usunąć ? Bo inaczej nie skonczymy ligi. Do sarona piszę i piszę i nic.
 
Ostatnia edycja:

Prof1906

New member
Ja chetnei dzisaj pogram zawsze jestem po 21 a jak ktos zaprasza to niech napisze tez wiadomos bo czasem sie gra i nie widzi zaproszenia
 

pysio78

New member
Nie widzę opcji wykopania kogoś z ligi. Pierwsze koty za płoty panowie. W następnej kolejce będziemy mądrzejsi. Będzie wiadomo wszystko.

Grudniu spoko postaram się być około 20:30 na jakiś jeden może 2 meczyki i możemy zagrać.

Masta... UPS hmmm niezły pomysł ale żaden ups nie dźwignął by TV+PS3+router aby grać jeszcze przez jakieś 15 min. A Jak już to bym zbankrutował na zakup takiego czegoś. W sumie pozostaje mi tylko generator spalinowy, najlepiej strażacki :) Ale dzięki za radę.
 

Stef Wybustow

New member
Ile druzyn do play-off wchodzi? Nie zebym mial jakiekolwiek zludzenia zajac
miejsce upowazniajace do play-off, z ciekawosci pytam;) . 4? 8?
Wczoraj wreszcie pierwszy punkt: niespodziewanie 2:2 z grudniu, emocje byly niezle:D Dzis powinenem sie pojawic na boiskach ligowych ok 22, jutro moze wczesniej, zapraszam;)

Panowie, wiecie moze czy w czasie gry w fife mozna prowadzic z drugim graczem czat glosowy?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
W tym roku play-off'ów już nie zagramy. Nie wierze by wszyscy zdążyli widząć jak wolno to idzie. Sporo graczy ma po 2-4 mecze dopiero i nie widze by przybywało im zwycięstw/porażek/remisów :(

Panowie, do roboty ! :)
 

tomiga

New member
Chyba rzeczywiscie trzeba bedzie sie umawiac na konkretne godziny. Bo czasami wysylam zaproszenie a tu nie widac (albo ja nie potrafie odczytac aktualnego statusu gracza - tzn czy gra teraz inny mecz i kiedy np zaczal)
Moge wygospodarowac czas na meczyk 15 minut ale siedziec 2 godziny przed konsola az ktos akurat zaakceptuje to troszke szkoda czasu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie no panowie bigdy nie dojdziemy do playoffów z powodu sarona. Ten gośc to jakiś pie***ny troll. Chłopie jak nie grasz to po ch**j się wpisujesz do ligi?
 

tomek_fcb

New member
Pierwszy sezon potraktujmy jako testowy, będą z niego wyciągnięte wnioski i do następnego takiego z prawdziwego zdarzenia wystartujemy pełną parą. Regulamin też się przyda bo jak na razie jest totalny chaos i kilka problemów spowodowanych brakiem rozsądnego terminarza ;)
P.S Dzięki za dzisiejsze mecze!
Pozdrawiam
 

Prof1906

New member
pierwsze koty za ....

Wczoraj pierwsze mecze rozegrane ;] początki kiepskie już chciałem się poddać 3 porażki ale potem 2 wygrane ;];] tak że jest fajnie dzisiaj będę tak po 21 więc chętnie pogram jak ktoś będzie mój profil na PS3 jest taki sam więc dodajcie do friends i łatwo wtedy się umówić na granie
 

mg30906

New member
Wczoraj bylo niezle , rozegralem chyba 5 lub 6 meczy ligowych
(pierwszy raz widzialem tylu graczy z ligi online :) )

Ciekawostka gralem z kolega z 5tej pozycji , przepraszam nie pamietam ID
przegralem pierwszy mecz 0:6 !!! a drugi wygralem 6:2 !!! :)

czyli jak juz pisalismy wyzej ...nigdy nic nie wiadomo ..;)


pzdr
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Po tych wynikach co podajecie to wygląda, że Wy raczej na jakiejś loterii gracie a nie w piłkę nożną.

Pozdrawiam,
 

mg30906

New member
Masta_J napisał:
Po tych wynikach co podajecie to wygląda, że Wy raczej na jakiejś loterii gracie a nie w piłkę nożną.

Pozdrawiam,

Nie do konca to loteria choc element szczescia jest :) , w 80 % przypadkow moich meczy wyniki sa niskie , tu duzo zalezy od zmiany taktyki z defensywnej na ofensywna po straconej/ strzelonej bramce

Duzo zalezy od tego kto pierwszy strzeli . Po strzelonej bramce mozna zmienic sie w defensora a przegrywajacy bedzie bardziej ofensywny wiec latwiej nastrzelac sporo bramek i odwrotnie.

pzdr
 

pav3l

New member
Bez reklam

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale o czym Ty kolego mówisz?

Jak trafisz na dobrego grajka to loteria czy przegrasz 12:0 czy 6:0, i taka sama loteria jak w kolejnym meczu wygrasz takim samym stosunkiem...

Czyżby rewanż tego meczu Australia - Samoa Amerykańskie 31:0 zakończył się 31:0 dla Samoa?

Jak byś się interesował piłką nożną...

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
@Masta_J: Ale o co ci konkretnie chodzi, bo nie wiem do czego pijesz.
Jedni grają lepiej, drudzy grają gorzej - taka sama loteria jak grasz np. w MW2.
PS.
Nie było rewanżu.
 

tomek_fcb

New member
Panowie trzymajmy sie meritum sprawy a nie naskakujmy na siebie z miałkich powodów ot taki mały apel ;) Przez takie coś na drugi plan schodzą rozgrywki ligowe a one tutaj są najważniejsze. Koledzy proszę spiąć tyłki ( bez skojarzeń ;p ) i wziąć się porządnie za rozgrywanie spotkań! Pierwsza czwórka trzyma poziom reszta jakoś pogrążona w maraźmie, nie wiem nie wnikam w szczegóły przyczyn może być kilka ale z mojego punktu widzenia wygospodarowanie choćby 1h czasu na gre codziennie nie stanowi większego problemu. Jak będzie terminarz to w takiej sytuacji posypie się lawina walkoverów! (sic!)

P.S
marcinpltangul - dzięki za dzisiejsze mecze i sorry za tak wysoki wymiar kary ;)
przy okazji wnioskuję o najszybciej zdobytego gola w Lidze :D Xavi - 1min 15sec. z wolnego ;) To byłoby na tyle. Odpoczywam od wirtualnej piłki przynajmniej do niedzieli ( wiem, wiem powiecie, że długooo w chu... :D hehe )
Czas na inne przyjemności :) Idę powalczyć na prawdziwym boisku a właściwie hali. Pozdrawiam i życzę gradu bramek w meczach ligowych :)
 
Do góry