Fifa 10 Klub

gadulinho

New member
Bez reklam
Na razie jest tylko 4 graczy w lidze, z czego rozegrano 2 mecze, więc możnaby jeszcze coś zmienić, tyklo czy jest sens ?
Peek pisał, że jest zainteresowany to może dziś dołączy.
Jak nie macie panowie nic przeciwko dam znać koledze, co ? To ten co mu FIFA nie działała, skasował wszystkie save'y i wszystko działa ;)
 

kloniasty

New member
ja chłopaki tez miałem wczoraj problemy z gra , ale jeden meczyk rozegrałem i dostałem w dupe :p

dzisiaj nie zagram ale moze jutro:D

musimy zwiekszyc liczbe graczy:)
 

pysio78

New member
Zaproszenia wysłałem około 10 osobom... max ustawiłem na 16 więc jest ok.
Każdy kto chce zagrać w naszej lidze niech mnie doda do znajomych a w zamian dostanie zaproszenie. Pewnie w tej lidze będę ostatni ale co mi tam... wczoraj Barcelona miała lekkie problemy ze mną :p
 

kloniasty

New member
hehe to niezle , no wlasnie widzialem ze grasz polska druzyna. nie wiem czy jest taka opcja ale mozna by zagrac jako jedna druzyna w meczu druzynowym:)
 

mg30906

New member
co do grania jedna druzyną tam jest wiecej śmiechu niz grania , sami napastnicy i pomocnicy , no bo kto chce byc w virtualu obrońcą :)
i do piłki biegnie kilkunastu zawodników :) i ciagłe spalone...

pzdr
 

pysio78

New member
kloniasty napisał:
hehe to niezle , no wlasnie widzialem ze grasz polska druzyna. nie wiem czy jest taka opcja ale mozna by zagrac jako jedna druzyna w meczu druzynowym:)
Na razie grajmy ligę. Jak nam się znudzi wtedy pokombinujemy.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja chętnie pogram. Jakby ktoś był chętny to będe dostępny koło 20.
Jak coś piszcie na GG: 2175652

P.S. Ja już jestem jak coś ;)
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Otóż gol jakiego strzeliłem wyglądał tak jak "parady" Dudka z czasów Liverpoolu :p

Mocne uderzenie z daleka, chyba Yayą Toure, bramkarzowi piłka wypada/przelatuje przez ręce, spada między nogi, a bramkarz nogami wbija ją sobie do bramki, cofając się do tyłu niczym robot :wink:
 

kloniasty

New member
Przyznaje sie Pysio mnie pokonał:( Ale to dlatego że słabo gram , konsolke mam od niedawna , nie opanowałem jeszcze tej 360 na gałce i chce dodać ze nie grałem na padzie od ...hoho:) ale gra wyśmienita:D
 

pysio78

New member
kloniasty napisał:
Przyznaje sie Pysio mnie pokonał:( Ale to dlatego że słabo gram , konsolke mam od niedawna , nie opanowałem jeszcze tej 360 na gałce i chce dodać ze nie grałem na padzie od ...hoho:) ale gra wyśmienita:D

Nie chodzi mi o to by Cię jakoś ośmieszyć ale ja po prostu się cieszyłem bo widać będziesz jedynym którego pokonałem ... Grając z Grudniu też może bym mu dał radę ale gdybym miał lepsza drużynę bo prędkościowo i siłowo wypadają moi zawodnicy kiepściutko.
 

mg30906

New member
pysio78 napisał:
Nie chodzi mi o to by Cię jakoś ośmieszyć ale ja po prostu się cieszyłem bo widać będziesz jedynym którego pokonałem ... Grając z Grudniu też może bym mu dał radę ale gdybym miał lepsza drużynę bo prędkościowo i siłowo wypadają moi zawodnicy kiepściutko.


Też tak myslę, że szanse byłyby wyrównane , faktycznie dysporporcje pomiędzy drużynami sa spore (choc napadziory z Arki szybcy są ;) ) , możemy dzisiaj popróbowac Head to Head :)

Wczoraj udało mi się rozegrać dwa meczę a potem znowu kiszka z połączeniami

dzisiaj bedę pewnie tak od 19 - 20tej to zapraszam rewanż :)
do jakieś 22 , potem jest pora na MW2 multi

pzdr
 

pysio78

New member
mg30906 napisał:
dzisiaj bedę pewnie tak od 19 - 20tej to zapraszam rewanż :)
do jakieś 22 , potem jest pora na MW2 multi
pzdr

Dziś będę i może zagramy w trybie zagraj z przyjaciółmi i zobaczymy co i jak.
Natomiast do MW2 to nie wiem czy dołączyłem do Twojego lobby czy nie... jak nie to wyślij i jeszcze raz
 

mg30906

New member
pysio78 napisał:
Natomiast do MW2 to nie wiem czy dołączyłem do Twojego lobby czy nie... jak nie to wyślij i jeszcze raz

jak będę grał to Cię zaproszę do mutli (gram jeszcze z kolegą i mamy headsety , a jego słownictwo jednych bawi innych moze wzburzyć :)
nie uznaje zdania bez epitetu :) kląć umie chyba we wszystkich językach :)

BTW: jak macie headsety , to mozna pogadac w fifia podczas meczu ,
miałem SE stereo i nie działał , teraz mam najzwyklejsza Iaqua za 39 pln i jest OK

pzdr
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie wiem czemu, ale ile razy próbójemy zagrać z grudniu, nie chce nas połączyć :confused: z innymi gramy bez problemów. Co może być przyczyną ?
 
Do góry