Fifa 10 Klub

gadulinho

New member
Bez reklam
No, no, ciekawa ta liga :) Grudniu wygrał z dsn_pl 6-0, ja przegrałem z nim (to mók dobry kolega) bodajże 3-1, peek wygrał z Tobą, ja z nim (9-0, 4-3). Zapoiwada się ciekawie ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Z tą ligą fantastyczny pomysł;) :)

Po 2 mecze z gadulinho (do pierwszego 9:0 podeszłem nierozgrzany;) , ale potem 4:3 stawiłem jakiś tam opór) i z grudniem (wygrane 5:1 i 2:1) pokazują, że nie chodzi nawet do końca o umiejętności tylko tko ma jaki styl gry i kto komu bardziej przypasuje a kto mniej.

Dzisiaj mam wolne więc czekam na was panowie!;)

Pozdrawiam,
HALA MADRID;)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja z grudniu tylko 1-0, niby oddałem bodajże 26 strzałów, ale coś nie szło. Dlatego bardzo wyczekuje reważnu, ale cóż - złośliwość rzeczy martwych :p

Peek - Grand Derby będą nasze ! Mimo, że Abidal, Toure mają świnską grypę, a i Messi pewnie nie zagra bo ma kontujze uda, no i markez z grypą. VeB :D
 

mg30906

New member
Mnie wykańczaja , Ibrahimowic (koń kórego ciężko przepchnąć) i Benzema - szybkość

Tego pierwszego chyba ktoś w EA bardzo lubi bo jest za dobry i odstaje od reszty :) , ale faktycznie jak pisze Peek 30% umiejetności 30% taktyka
30% fuks 10 % reszta :)

BTW: szkoda, że Pysio gra Arką - bo było by jeszcze bardziej zaciekle
(mnie normalnie ogrywa w większości przypadków w head to head)

pzdr
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Panowie a jak jest z zasadami ligi?

Widzę opcje Playoff, więc czyżby kilka najlepszych graczy miało stawić sobie czoła w fazie playoff?

Jesli tak to ile graczy przechozi do fazy playoff?

PS. Już wysłałem na PSN wiadomość Pysiowi, mam nadzieję na 2 dobre mecze z nim dzisiaj!;) Chętnie powalcze też z innymi, bo w lidze jestem nowy i mam zaliczone po 2 mecze tylko z 2 graczami.
 
Ostatnia edycja:

pysio78

New member
Bede w domu to pogramy. Co do Arki to liga ustawiona jest na 2 mecze. Za jakis czas zrestartujemy lige i wtedy wybiore coś lepszego .... a potem będzie się działo. Póki co gram Arką niestety i dostaje baty od większości jak leci.

Co do playoff to musze wybadać o co tam chodzi i was poinformuję.
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie tak nie może być, nie dość, że zawykle cały dzień 80% z was nie ma to saron na milion zaproszeń i wiadomości na PSN w ogóle nie odpowiada.
 

pysio78

New member
NIe wiem czy dobry pomysł dam ale może wymienić się jakimiś namiarami np nr komunikatorów ...
Po za tym kiedyś swego czasu organizowałem lige bilarda na WP i na takich był sposób...
Ale to może przemyślę jeszcze i jak co zapodam wam w kolejnym jakimś temacie.
Co do PLAYOFF to z tego co zrozumiałem są one rozgrywane po tym jak rozegra sie wszystkie mecze w lidze... Wygląda to chyba podobnie jak w Piłce Ręcznej ale głowy nie daje...
 

Peek

New member
Bez reklam
Co do fazy playoff to bardzo dobry pomysł, bo w takiej lidze gadulinho będzie nie do pokonania a w playoffach wygrać może każdy. Osobiście jestem zdania że awansowac do nich powinny 4 najlepsze zespoły, potem 2 półfinały i wielki finał ligi hdtv.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
NIe wiem czy dobry pomysł dam ale może wymienić się jakimiś namiarami np nr komunikatorów ...

Bardzo dobry pomysł. Moje GG: 2175652

jestem zdania że awansowac do nich powinny 4 najlepsze zespoły, potem 2 półfinały i wielki finał ligi hdtv

Dokładnie. Jak Pysio zmieni jeszcze sobie drużynę to walka o pierwszą czwórkę będzie zacięta i do samego końca :) Co do osób które nie grają (mają po 1 mecz na koncie), to w następnej edycji ligi byłbym za nie wpisaniem ich - lepiej mniej drużyn, a częściej grać.

Ktoś chętny dzisiaj zagrać ? ;)
 

tomek_fcb

New member
Witam,
Jeśli nie jest jeszcze/już za późno by się zapisać/dopisać do ligi to chętnie wezmę w tym udział. Moje Id- tom85_PL
Pozdrawiam
 

pysio78

New member
tomek_fcb napisał:
Witam,
Jeśli nie jest jeszcze/już za późno by się zapisać/dopisać do ligi to chętnie wezmę w tym udział. Moje Id- tom85_PL
Pozdrawiam

Porozsyłaj chłopakom zaproszenia na PSN.
Za późno nigdy nie jest.

Ja od przyszłego tygodnia wezmę się porządnie za tę ligę, ustalimy zasady i przede wszystkim stworzę stronę www z logowaniem itp. Tam będzie wszystko.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
My z grudniu już od paru dobrych dni nie możemy połączyć się i zagrać. Jakieś jaja po prostu.

Pysio, działaj z tą stroną i ligą :blagam:
 

Peek

New member
Bez reklam
Na tej stronie będziemy mieli tabelę według nicków. Poradzimy sobie też z takimi którzy nie chcą grać (saron) lub nigdy ich nie ma (wielu innych).
 

mg30906

New member
ja staram się codzienie zagarać choć dwa meczyki , ale faktycznie wysyłam zaproszenia i część ludzi wogóle nie odpowiada.........

Moze stwórzmy nową ....a tą olejmy :p

Pysio nam został jeden meczyk w lidze :)

pzdr
 

tomek_fcb

New member
Peek - dzięki za dzisiejsze dwa meczyki ;) szkoda, że przy drugim nas rozłączyło ;/

p.s podaję swoje gg dla lepszego kontaktu
3160684
 

gadulinho

New member
Bez reklam
W trakcie sezonu nie da zmienić się zespołu, więc pewnie w następnej edycji dopiero.

A liga coraz bardziej wyrównana, pierwsza 6-7 idzie łeb w łeb. Polecam zagrać z tom85_PL i bandzlorem ;)
 
Do góry