Fifa 10 Klub

pysio78

New member
Wiec może tak. Ligę nazwiemy HDTV co by nie robić zamieszania. No i umówmy się, że gramy tylko zespołami z ligi POLSKIEJ co by nie bylo ze ktos weźmie Barce a ktoś coś z 4 ligi angielskiej.
JA zakładam ligę. Nazwa HDTV. Znajdziecie ją w opcjach sieciowych. Każdemu kto mnie dołączy do znajomych wyśle zaproszenie do ligi.
Oczywiście może ktoś ma inne propozycje?
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Pysio, bardzo fajnie, że się tym zajmiesz ;)
Mam tylko jedno zastrzeżenie, żeby nie grać zespołami z ligi POLSKIEJ.
Dowolność wyboru jest chyba najlepsza, jeden będzie grał Anglią, drugi Realem, trzeci Barceloną. Chyba że już, to może umówimy się na zespoły narodowe ?
 

pysio78

New member
Ok. To róbcie jak uważacie. Jakie chcecie miec zespoły to miejcie. Najwyżej zajmę ostatnie miejsce :p. Chodzi wkońcu o dobrą zabawę.

Ps. Właśnie trafiłem na jakiego kozaka w sieci i się pochwalę.... dostałem 15 do 0 :p... Muszę poćwiczyć jeszcze hehe
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja na razie mam farta, rozegrałem pare meczy i jak przegrałem to nie wiele, a większość wygrałem :bober:

W FIFE 09 zdażały się (oj, nie raz..) porażki po 10-0, 11-2 itp :p
 

tomiga

New member
Cos mi nie dzialaja serwery EA i PSStore. Chyba nici z dzisiejszego grania :(

Co do druzyn to jednak wprowadzil bym jakies ograniczenia... Bo jednak granie 1 gwiazdkowa druzyna przeciw 5 gwiazdkowej jest naprawde ciezkie (szczegolnie z drugim czlowiekiem).
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Mnie też coś nie działa, nie mogę nawet zaktualizować listy pucahrków, nie chce się połączyć.

Jest ktoś chętny na meczyk ligowy wieczorem, może już zacznie wszystko działać ? ;)
 

pysio78

New member
gadulinho napisał:
Mnie też coś nie działa, nie mogę nawet zaktualizować listy pucahrków, nie chce się połączyć.

Jest ktoś chętny na meczyk ligowy wieczorem, może już zacznie wszystko działać ? ;)

Meczyk rozegrany. Niestety moja 1 gwiazdkowa drużyna przy Twojej Barcie raczej była bez szans... ale i tak strzeliłem Ci jedną bramkę a jeszcze kilka wisiało w powietrzu :p.
Trzeba kiedy rewanż zagrać :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
No tak.. Na starcie już miałem przewagę. Miałeś chyba nawet słuepk i poprzeczke na pustą bramkę :D

Dlatego proponowałem żebyśmy grali reprezentacjami, tam jest wyrównany poziom drużyn (Hiszpania, Francja, Włochy, Holandia, Argentyna, Niemcy, Portugalia, Brazylia, nawet Polska tak bardzo nie odstaje (***?) więc byłyby wyrównane mecze).

Zdrugiej strony każdy może wziąść sobie dobrą drużynę ;)
 

mg30906

New member
Cześć

Wczoraj starałem się pograć z Wami jakieś 1,5h i nic ,dostawałem i wysyłałem zaproszenia i niby ok ale nie mogłem sie połączyć , niby widziałem juz ekran z przeciwnikiem , ale wisiał i rozłączało a jak brałem rankingowy head to head to działało poprawnie ....:(

Może dzisiaj sie uda

ps. nie czytałem po 17tej forum i wybrałem Liverpool - czy da sie go teraz zmienić czy juz niech zostanie ? :)


pzdr
 
Do góry