Fifa 10 Klub

sonyhd

New member
Witam. Sledze ten temat od jakiegos czasu i chcialbym sie tez przylaczyc do ligi. Do konca grudnia powinienem miec PS3 i Fifa 10. Wiec teraz pisze ze gdyby cos nowego bylo zakladane to ja sie pisze. Obiecuje ze bede mial wiecej niz dwa mecze rozegrane. :)
 

mg30906

New member
pysio78 napisał:
Grudniu kurde ale mecze zacięte... No i ten mój samobój w 120 minucie meczu... nie no jestem debeściak :niewiem:

:) Coraz fajniej się gra , sporo emocji ostatnio było :) co widac po mailach po meczu ;) , faktycznie za tego samobója w 120 min powinienes dostać Platynę :)

może dzis wieczorem powalczymy ?

ps. Co do Dividatimijowic to udało mi sie rozegrac dwa meczyki (oba baty:( - trzeba prosic po angielsku - Chorwat)

ps1. pav3lus , ignoruje komletnie kazde zaproszenie i maile a w Fifie siedzi całe dnie.......trzeba to zahaslowac i powywalac niegrajacych bo nigdy tego nie skończymy .

pzdr
 
Ostatnia edycja:

bandzlor

New member
co do pav3lus to juz chyba z 5 wiadomosci mu wyslalem i zero odzewu, a juz nie bede wspominal ile zaprosze mu poslalem...

z Dividatimijowic tez mam problemy zeby zagrac wysylam i wysylam te zaproszenia i nic... a wogole co on robi w tej lidze jak nie jest z forum ani nie jest polakiem? :D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Może ograniczmy lige do 10 graczy, ale takich co by grali regularnie. Tak nigdy nie skończymy ligi. Lepiej zagrać pare "sezonów" niż 1 czy 2 za cały rok :niewiem:

Jak teraz patrze na tabele to akurat jest tak że pierwsza 10 ma sporo rozegranych meczy:

1. 23
2. 24
3. 18
4. 23
5. 15
6. 15
7. 14
8. 11 - dsn_pl - ma mało meczy, ale wiem, że jest chętny tylko nie może się wpasować w lige. Co włączy Ps3 to nikogo nie ma na FIFIE, a i jest dobry, wkońcu wygrał ze mną :p no i ma 2 porażki przez "walkower"
9. 18
10. 15

Potem już tylko 7, 2, 11, 5, 5 z czego większość porażek (na 28 meczy 24 porażki i 2 remisy - nie liczę tego davidtijanica) :p

Jakbyśmy założyli, że liga ma 10 graczy i piersza 10 rozegrała te mecze co ma między sobą to łatwo zauważyć, że już połowa by skończyła lige, a 8 z 10 byłoby 3 mecze przed końcem :eek:k:

P.S. Policzyłem tak na szybko w głowie że po "obcięciu" ligi do 10 graczy pierwsza dziesiątka ma wsumie do rozegrania 14 meczy. W obecnej sytuacji do zakończenia fazy zasadniczej potrzeba ok. 200 meczy więcej :D

P.S. 2 Może jednak podacie swoje namiery na GG czy inne komunikatory, żeby łatwiej się umawiać na mecze ;)
 
Ostatnia edycja:

pysio78

New member
Ten okres przedświąteczny jest zwariowany. I jeszcze kurde delegacje mam w piątek i wracam dopiero w niedziele. Potem jeszcze granie w radiu i kończenie stron www...masakra. No i do tego miła Panna się trafiła którą tez wypadało by się zając hehe.
Gram ile mogę i z kim mogę. Baty zbieram prawie od wszystkich. Cóż za słabą wziąłem drużynę :/
W każdym razie: Dziś raczej rady nie dam ale może jutro za hasłuję ligę. Hasło podam tutaj. Wywalę kilku , których mam na celowniku. No i zostają tylko Polacy.
W końcu nie każdy zna english :p
Jakieś pomysły jeszcze?
 

pav3l

New member
Bez reklam
bandzlor napisał:
co do pav3lus to juz chyba z 5 wiadomosci mu wyslalem i zero odzewu, a juz nie bede wspominal ile zaprosze mu poslalem...

z Dividatimijowic tez mam problemy zeby zagrac wysylam i wysylam te zaproszenia i nic... a wogole co on robi w tej lidze jak nie jest z forum ani nie jest polakiem? :D
..Panowie, coś jest nie tak. Ja jak jestem online, także non stop wysyłam zaproszenia. Od ciebie bandzior żadnej wiadomości ani żadnego zaproszenia nie dostałem, nie wiem o czym mówisz. Staram się codziennie być na lidze w granicach 21-22, jak ktoś jest zalogowany (standardowo najczęsciej widzę tam grudniu), to wysyłam zaproszenia i czekam. I NIC! Może ktoś wie, co jest przyczyną. Ostatni mecz jak grałem (nie pamiętam z kim, lagi non stop).
 

Prof1906

New member
21 - 00

ja staram się być zawsze pomiędzy 22-00 wczoraj rozegrałem 3 meczyki więc dzisiaj też będę. Najlepiej zrobić tak jak te osoby z którymi już grałem dodajcie mnie do znajomych Prof1906 i wyślijcie na ps3 to odpiszę i pogramy. Wysyłanie zaproszeń w fifie jest kiepskie bo jak gram np mecz 2 x 7 min + zmiany i jakieś przerwy wyjdzie ok 18- 20 min to zanim zobaczę że ktoś mnie zaprosił to ta osoba zdąży się wku.... i pójdzie grać w coś innego.
Pozdrawiam i czekam może z kimś się dzisiaj uda zagrać
 

bandzlor

New member
pav3l napisał:
..Panowie, coś jest nie tak. Ja jak jestem online, także non stop wysyłam zaproszenia. Od ciebie bandzior żadnej wiadomości ani żadnego zaproszenia nie dostałem, nie wiem o czym mówisz. Staram się codziennie być na lidze w granicach 21-22, jak ktoś jest zalogowany (standardowo najczęsciej widzę tam grudniu), to wysyłam zaproszenia i czekam. I NIC! Może ktoś wie, co jest przyczyną. Ostatni mecz jak grałem (nie pamiętam z kim, lagi non stop).

to przejrzyj swoja skrzynke wiadomosci moze je tam znajdziesz :p moge zrobic screena i pokazac ze wyslalem tobie chyba z 3-4 wiadomosci, niestety nie udowodnie ze wysylalem zaproszenia (ale wysylalem i to DUZO)

A z tego co widze to nie tylko ja wysylalem zaproszenia/wiadomosci do ciebie bez zadnego rezultatu...
 

mg30906

New member
pav3l napisał:
..Panowie, coś jest nie tak. Ja jak jestem online, także non stop wysyłam zaproszenia. Od ciebie bandzior żadnej wiadomości ani żadnego zaproszenia nie dostałem, nie wiem o czym mówisz. Staram się codziennie być na lidze w granicach 21-22, jak ktoś jest zalogowany (standardowo najczęsciej widzę tam grudniu), to wysyłam zaproszenia i czekam. I NIC! Może ktoś wie, co jest przyczyną. Ostatni mecz jak grałem (nie pamiętam z kim, lagi non stop).

hmm. nie wiem co moze byc przyczyna .. ale wysyłam Ci regularnie zaproszenia via mail jaki w fifie , w sieci normalnie Cię widać i to często

pzdr
 
Do góry