Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Czy ja kiedykolwiek żartowałem....
Ja jestem niespotykanie poważny człowiek.
Żona mąkę rozsypała, to trzeba posprzątać ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Oby ten mecz był na odblokowanie. Cris ładnie z wolnego strzelił, rekord poprawił...to cieszy.
Wszystko ładnie tylko takie 8:0 z Malmo nie powinno budzić euforii.
Zobaczymy co pokarzą z Villarreal na wyjeździe? Tutaj rywal będzie wymagający.
Real ma niestety to do siebie, że jak im idzie to jest wynik 8:0, ale jak coś jest nie po myśli i stracą jedną lub dwie bramki to ciężko im się zmobilizować.
Od razu podcinają im się skrzydła i rzadko ostatnio są w stanie zmienić losy spotkania.
Fajnie, że Benz również zaczyna strzelać. Są już nawet memy, że wystraszył się Lewego i podmianki 9 w Realu i daje z siebie wszystko ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oby ten mecz był na odblokowanie. Cris ładnie z wolnego strzelił, rekord poprawił...to cieszy.
Wszystko ładnie tylko takie 8:0 z Malmo nie powinno budzić euforii.
Zobaczymy co pokarzą z Villarreal na wyjeździe? Tutaj rywal będzie wymagający.
Real ma niestety to do siebie, że jak im idzie to jest wynik 8:0, ale jak coś jest nie po myśli i stracą jedną lub dwie bramki to ciężko im się zmobilizować.
Od razu podcinają im się skrzydła i rzadko ostatnio są w stanie zmienić losy spotkania.
Fajnie, że Benz również zaczyna strzelać. Są już nawet memy, że wystraszył się Lewego i podmianki 9 w Realu i daje z siebie wszystko ;-)

Tak właśnie wyglądałby mecz Real Madryt - Legia Warszawa, trzeba zaznaczyć jeszcze, że real grał na 60%:D
 

collider

New member
Bez reklam
Tam takie gadanie. Mecz, meczowi nierowny. Lech Poznan swego czasu ogral City, Wisla Barcelone a Legia Blackburn, wtedy mistrza Anglii. Nie mowie, ze ktoras druzyna z Polski by pokonala Real, ale tez nie mozna zakladac, ze zaraz by bylo z 8:0.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Nie czarujmy się, jakiego RM miał takiego przeciwnika... aż żal było oglądać, Malmo w pewnym momencie myślało już o gwizdku końcowym, a nie o grze ;)
Lubię tę drużynę, ale jak mawiał klasyk...Benitez musi odejść.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tam takie gadanie. Mecz, meczowi nierowny. Lech Poznan swego czasu ogral City, Wisla Barcelone a Legia Blackburn, wtedy mistrza Anglii. Nie mowie, ze ktoras druzyna z Polski by pokonala Real, ale tez nie mozna zakladac, ze zaraz by bylo z 8:0.

Też mam takie zdanie i na pewno Real nie myślał o takim wyniku przed meczem...




Nie czarujmy się, jakiego RM miał takiego przeciwnika... aż żal było oglądać, Malmo w pewnym momencie myślało już o gwizdku końcowym, a nie o grze ;)
Lubię tę drużynę, ale jak mawiał klasyk...Benitez musi odejść.

tak jak piszesz Benitez musi odejść a najlepiej razem z nim ten co najwyżej tam stoi... :)
 

Rafal7

Banned
0004WJVY7J66EJGN-C116-F4.jpg
 

collider

New member
Bez reklam
Grupa do wyjscia, ale tak pewnie mysla wszystkie druzyny. Niemcy faworyt a reszta powalczy o drugie miejsce.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Grupa do wyjscia, ale tak pewnie mysla wszystkie druzyny. Niemcy faworyt a reszta powalczy o drugie miejsce.

W piłce nic nie jest pewne ;) trzeba pamietać o smętnej Grecji która wygrała jeden turniej czy Duńczykach z marszu którzy fuksem weszli ;)

gdzie w grupie E będzie sie działo? Włosi już nie istnieją jak kiedyś, z Belgi też nie znam jakiegoś mocarza, tutaj Ibra będzie swoje robił, szału tam się nie spodziewam ;) W sumie to nie ma żadnej grupy ciężkiej. W każdej jeden lider i jakieś kraje 3 świata ;)
 
Do góry