Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja tam już dawno pisałem że Beniztez nie nadaje się do takiej drużyny jak Real... Prezes też nie pomaga bo błędne decyzje podejmuje odnośnie zawodników... Real ma problemy bo przez trenera chłopaki już sami nie wiedzą jak mają grać... Ale raz to przegrali ale już nie raz przegrywali a potem pokazywali jednak co to jest Real..i teraz też tak będzie to kwestia czasu i zmiany trenera.. a jak wygrają sezon to tez jest cos nie można druzy przekreślać jednym czy dwoma meczami... bo to nie poważne.. A osobiście lubię i Barsę więc luzik :) choć sercem jestem za RM...

Witam. Tu nie chodzi o to że Real przegrał mecz. Tu chodzi o to , w jakim stilu to zrobił. Ja w tym meczu nie zobaczyłem żadnego Grand Derby. Żadnej woli gry, żadnego ognia w oczach, żadnego zaangażowania. Nic ze strony Królewskich.
A najwększym wrogiem Realu jest .....Perez. Jak można było wywalić Ancelotti i naznaczyć trenerem tego Beniteza?? Wielki Jurgen Klopp był wolny. Trener , który z niczego zbudował "Borussie Dortmund".
Pamiętaj moi słowa. Za rok , a może i wczesznej "Liverpool" będzie jedną z najlepszych drużyn w Europie. Ale.... Perez musiał zatrudnić Beniteza. :fool: Czołem.
P.S. Ronaldo po meczy postawił ultimatum: "Albo Ja , albo Benitez".
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
No i stalo sie to co musialo sie stac. Kazdy kiedys znajduje swojego pogromce. Tym razem Kliczko. Mysle jednak, ze Fury dlugo sie nie na cieszy z tytulu.
 

collider

New member
Bez reklam
Niestety tak bo wielkiego boksu nie bylo. To juz nie te czasy gdy walczyl prawdziwy Tayson, Lennox Lewis czy Andrzej Golota.
 

collider

New member
Bez reklam
Raczej nie. Mozna bylo to ogladac jednym okiem ;). Tak sobie nawet przez chwile pomyslalem, ze rysuje sie szansa dla Szpilki bo ten Fury jest do ogarniecia. Tak sobie pomyslalem, nie chyba jednak nie. A moze? ;).
 

Bipo

Active member
Bez reklam
10 lat królował jako nr1 ale kiedyś musiał ustąpić, nikt nie jest w stanie cały czas być w szczytowej formie.... ale fakt mógł już przejść na emeryturę bokserski jako niepokonany. ...:)
 
Do góry