Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Collider, Kapusta7-macie tą samą ilość postów ;-) :p
Faktycznie Milik ostatnio nie błyszczy za to Lewy...
Oby tak dalej to i Złoty But i Złota Piłka w zasięgu ;-) ;-) ;-)

W tym roku obstawiają że Messi będzie najlepszym piłkarzem, nawet CR 7 powiedział że nie liczy że dadzą mu trzeci raz pod rząd tą nagrodę.. A sam Lewy na Euro nic nie zwojuje.. jak ekipa po 65-70 min już człapie - bo ciężko nazwać to bieganiem i jeśli tyle błędów będzie w obronie.. Dobre drużyny nie dadzą szans przy takich błędach.. Trzeba im dać bardziej po tyłku .. i będą wytrzymywać pełne 90 min, a już nie wspomnę o dogrywce..
 

lobos

New member
Bez reklam
Zgadzam się z Tobą. To strasznie razi w oczy, że wydolnościowo tylko Lewy daje radę.
Reszta tak jak to napisałeś człapie już po godzinie gry pomimo, że mają ten kwadrans przerwy.
Smutne to, ale prawdziwe...

P.s. Panowie pamiętajcie, że w sobotę El Clasico!
Zamówiłem sobie już dzisiaj 11 za te niecałe 8 złociszy.
Miałem olać, ale w sumie nie pieniądze, więc niech mają ;-)
To tak dla przypomnienia, bo oni mają 48h na uruchomienie kanału i żebyście nie obudzili się z ręką w nocniku ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to na tym wspaniałym kanale " ala HD " nawet 1 zl nie dam im zarobić za taką jakość ..
A co do kondycji to coś musi się zmienić w naszej piłce bo nie będziemy w stanie pograć na turniejach jak będziemy mieli piłkarzy z taką wydolnością.. ja nie mówię że każdy ma być jak Lewandowski pod tym względem czy Ronaldo który w 78 min potrafi rajd z piłką zrobić z prędkością około 30 km/h po przebiegnięciu już powiedzmy 8-9 km.. ale muszą na tyle dawać rady żeby mieli siłę wracać po akcji i biegać do akcji na połowę przeciwnika.. bo piłka obecna to już nie jest ta piłka sprzed 10-15 laty.. ale jak podchodzący pod "dziadka" Robben (31 lat) potrafi szybko biegać to Milik (21 lat) i inni tym bardziej powinni też posiadać taką zdolność ...
 

collider

New member
Bez reklam
Panowie, ale z drugiej strony wiekszosc kadry to zawodnicy grajacy ma codzien za granica gdzie kladzie sie nacisk.na wydolnosc i wybieganie. Moze to nie brak kondycji a minimalizm lub lenistwo jak u Milika ;).
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak. Dziś nawet ładnie biegali. Milik gol i dwie asysty ale... ta niestrzelona bramka to wstyd. I to na lewą nogę... szkoda

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
W końcu można powiedzieć, że mamy trenera, mamy zespół... co prawda jeszcze sporo pracy przed nimi, ale zmierza to w dobrym kierunku.
Dzisiaj chyba tylko pisanie mi zostało, z mówieniem gorzej.... :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panowie, ale z drugiej strony wiekszosc kadry to zawodnicy grajacy ma codzien za granica gdzie kladzie sie nacisk.na wydolnosc i wybieganie. Moze to nie brak kondycji a minimalizm lub lenistwo jak u Milika ;).

Jak to by było przyczyną to zawsze można odstawić gościa na boczną bocznicę - gra w reprezentacji RP to zaszczyt i nikogo nikt nie zmusza..
Tak. Dziś nawet ładnie biegali. Milik gol i dwie asysty ale... ta niestrzelona bramka to wstyd. I to na lewą nogę... szkoda

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

szkoda szkoda..
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Byłem zarówno na piątkowym meczu z Islandią na Narodowym jak i wczoraj z Czechami we Wrocławiu.
Atmosfera bajka, kadra grała jak niesiona dopingiem kibiców. Oczywiście wciąż jest wiele do poprawienia ale bilans meczy kadry w 2015 broni się sam.
Tak poukładanej drużyny nie mieliśmy od czasów chyba Leo Benhakera.
Oby na Euro było co najmniej tak dobrze jak to wygląda teraz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko na Uro będzie trudniej o wiele trudniej ale trzymamy kciuki.. może jakiś red bul albo co na poprawienie lotów podczas meczu.. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie jakie macie typy na jutrzejsze Gran Derbi?

Ja obstawiam 3:1-2:1 dla Realu, który w końcu zagra z BBC i Jamesem, a w tym sezonie zagrali ze sobą bodajże 2 mecze, które kończyły się 5 z przodu:D
 

lobos

New member
Bez reklam
Pierwsza połowa El Clasico i moje obawy się potwierdziły.
Barca dominuje, prowadzi 2:0 i jest WIELKA.
Messi na ławce miał wejść na drugą połówkę, ale za bardzo nie ma po co. Neymar z Suarezem dają radę...
Ostatnia akcja przed przerwą Neymara palce lizać.
Gdyby nie Marcelo wybił głową przed linią byłoby 3:0.
Przykre, ale prawdziwe. Jeśli nic po przerwie w grze Realu się nie zmieni będzie słabo...
 

lobos

New member
Bez reklam
4:0! Pogrom! Mnie jako kibicowi Realu przykro na to patrzeć.
Krzysiek zmarnował setę. Real zagubiony.
"Bale w świetnej formie psychicznej i fizycznej"-to chyba jakiś żart?
Nie ma go na boisku. Fatalnie to wygląda.
Nie chce na nikogo zwalać winy, ale nigdy nie lubiłem Beniteza a wg. mnie gość ze swoją zachowawczą i defensywną taktyką kompletnie nie pasuje do Realu. Tyle.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
4:0! Pogrom! Mnie jako kibicowi Realu przykro na to patrzeć.
Krzysiek zmarnował setę. Real zagubiony.
"Bale w świetnej formie psychicznej i fizycznej"-to chyba jakiś żart?
Nie ma go na boisku. Fatalnie to wygląda.
Nie chce na nikogo zwalać winy, ale nigdy nie lubiłem Beniteza a wg. mnie gość ze swoją zachowawczą i defensywną taktyką kompletnie nie pasuje do Realu. Tyle.

Szanowny Panie LOBOS-SAN, moi serdeczne kondolencje. Przykro było na to paczyć. Serio. Zawsze czekałem , co rok, na ten wielki mecz , dwóch wielkich drużyn. Czasami Barca była nie w formie , czasami Real. Wszystko było. Ale zawsze była jakaś dramaturgia, piękne meczy, zaangażowanie i td.
Ale to co zrobił z Realem, ten debil Benitez, to nie zmiesza się w żadne schematy. Gnać z Reala tego debila. Gnać miotłą , bo w innym wypadku już nie zobaczymy żadnego El Classico. Marazm tego pseudo-trenera i jego nieudolności widny gołym okiem. Może, może... Real i cóż wygra w tym sezonie. Może. Ale ja by nie chciał ( jako kibić Barca) , żeby moja drużyna w takim kiepskim stilu wygrała cokolwiek. To żenada , co on zrobił z naprawdę dobrymi piłkarzami Realu. Mi wydaje się ze oni juz nie wiedzą co Jego Jegomość od nich chce i jak im zachowywać się na boisku. Rzekłem.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Szanowny Panie LOBOS-SAN, moi serdeczne kondolencje. Przykro było na to paczyć. Serio. Zawsze czekałem , co rok, na ten wielki mecz , dwóch wielkich drużyn. Czasami Barca była nie w formie , czasami Real. Wszystko było. Ale zawsze była jakaś dramaturgia, piękne meczy, zaangażowanie i td.
Ale to co zrobił z Realem, ten debil Benitez, to nie zmiesza się w żadne schematy. Gnać z Reala tego debila. Gnać miotłą , bo w innym wypadku już nie zobaczymy żadnego El Classico. Marazm tego pseudo-trenera i jego nieudolności widny gołym okiem. Może, może... Real i cóż wygra w tym sezonie. Może. Ale ja by nie chciał ( jako kibić Barca) , żeby moja drużyna w takim kiepskim stilu wygrała cokolwiek. To żenada , co on zrobił z naprawdę dobrymi piłkarzami Realu. Mi wydaje się ze oni juz nie wiedzą co Jego Jegomość od nich chce i jak im zachowywać się na boisku. Rzekłem.

Jako kibic Realu w dniu dzisiejszym przestaje bronić Beniteza i dołączam do grona, które goni go widłami. Gratulacje dla Barcelony, czas na sprzątanie w Realu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam już dawno pisałem że Beniztez nie nadaje się do takiej drużyny jak Real... Prezes też nie pomaga bo błędne decyzje podejmuje odnośnie zawodników... Real ma problemy bo przez trenera chłopaki już sami nie wiedzą jak mają grać... Ale raz to przegrali ale już nie raz przegrywali a potem pokazywali jednak co to jest Real..i teraz też tak będzie to kwestia czasu i zmiany trenera.. a jak wygrają sezon to tez jest cos nie można druzy przekreślać jednym czy dwoma meczami... bo to nie poważne.. A osobiście lubię i Barsę więc luzik :) choć sercem jestem za RM...
 
Do góry