Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A co to ma za znaczenie Kolego? Mogli grać czysto ... graliby wtedy w 11 stkę...:) Wiesz w historii były takie mecze że ktoś prowadził 2:0 a w ostatnich 10-15 min meczu wynik zrobił się na 3;2 dla tych co przegrywali... życie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego nie ma znaczenia bo chodzi o to że jeśli chce się grać w 11 stkę to trzeba czysto grać w przeciwnym wypadku gra się w 10 lub 9 każdy ma wybór ... być może w tych sytuacjach co były faule padłyby bramki... w PR podobnie często gęsto są faule w takich sytuacjach że jakby nie takie zachowanie to byłaby brama... po tak a nie inaczej grają - niech nie faulują i będzie pełna drużyna. Proste..


Zauważ też, że dzięki tym kartkom chroni się zdrowie świetnych piłkarzy którzy technicznie są dobrzy, a inni nie są tak szybcy jak oni i popełniają błędy a czasem też robią to świadomie właśnie przed utratą bramki...
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
To nie jest do konca tak. Dobra druzyna potrafi wykorzystac gre a przewadze. Nawet gdy jest to jeden zawodnik. Wystarczy wiecej klepac pilka a tamci za nia wiecej ganiaja bo musza asekurowac, dublowac pozycje. O ile gdy jeszcze sa sily idzie to jakos zniwelowac to czym dalej w las tym gorzej. Oczywiscie zdarzaja sie przypadki, ze druzyna w oslabieniu nawet wygra, ale jak to mowia "raz do roku to i kij od szczotki wystrzeli" ;).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Rayo samo sobie zapracowało na grę w 9. Poza tym Real pewnie wygrałby ten mecz 3:2 czy 4:2. Fakty są takie, że źle się dzieje w Realu i głównymi winowajcami są Perez, który wywalił Ancelottiego oraz jego nowy trener Benitez, który nie dogaduje się z piłkarzami. Zobaczymy co przyniesie nowy rok.

Ronaldo bez formy 22 mecze 23 gole. Chyba każdy piłkarz chciałby mieć taki brak formy:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kapusta trochę mieszasz bo prawda jest taka jak piszemy tutaj, a Ty swoje.. pokazali nie raz 11 na 11 co potrafią a to że dzieje się źle to każdy wie co interesuje się piłką hiszpańska i winę ponosi Prezes i obecny trener i taka jest prawda... zresztą w C+ często o tym była rozmowa... bywa tak jak się ogląda że momentami Ci piłkarze sami nie wiedza co maja grać bo tak im wspinały trener namieszał.. choć zapewne dni jego są policzone to nie zmienia to faktu że jest to wielka drużyna i nikt tego nie zmieni... nawet jeśli już nic by nie mieli wygrać.. to niech inni wygrają tyle co oni jako Klub.. życzę powodzenia...
A w przewadze tak jak Kolega napisał trzeba tez umieć grać bo różnie z tym bywa patrząc choćby na mecze PR naszej reprezentacji, która potrafiła tracić bramki mając przewagę...
Ale nawet nie o to chodzi.. tak jak napisałem jak chce się grać w 11 to trzeba tak grać żeby czerwonych kartek nie złapać.....czyli CZYSTO...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ten wynik meczu jest mało przekonujący jak to że ampli Pioneera dostał Eisa za zasilacz 500 wat.

Ale ja nigdy nie napisałem że to jest mega wyczyn :) tylko mam na myśli że troszkę im dokopali a to że grali w 9-tke to wina przeciwnika który sam sobie zasłużył na te kartki... a druga sprawa to tak jak napisałem nie zawsze jest też i tak że drużyna potrafi wykorzystać przewagę i chyba się z tym zgodzisz...
Popatrz jak Polska wygrała z "rzemieślnikami" ile to było achów i ochów - bo każde zwycięstwo cieszy bez względu z kimś się gra nawet jak gra się z ludźmi na co dzień pracującymi w innych zawodach... a piłka to hobby.




http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/568750/nocne-zamieszanie-w-madrycie-szatnia-zwalnia-beniteza
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Kto wie, chociaz Nawalka podobno juz zamknal kadre. Osobiscie gdy byl w formie to potrafil zagrac. Tyle, ze charakter ma trudny.
 
Do góry