Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Uwazam, ze Lewy by sie idealnie wpasowal do Realu majac za plecami takiego Ronaldo walilby bramke za bramka. Jedyne pytanie to czy nie powtorzylaby sie sytuacja z Roznaldo podobna do tej z Robenem.
Ale piszą o tym, że ma zastąpić, a nie uzupełnić Ronaldo.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale piszą o tym, że ma zastąpić, a nie uzupełnić Ronaldo.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

To jeszcze nic nie wiadomo, też mówili w C+ i to dosyć głośno że USA kusi CR7 a pamiętajmy że ON odlicza już do emerytury... a tam kasa też dobra .. nie wiem czy nie lepsza jak w PSG - to kwestia kto ile da... :) CR 7 ma problem z kolanem co jakiś czas wiec On zdaje sobie sprawę że jeszcze 2-3 lata może gdzieś pograć na odpowiednim poziomie... tzn na swoim poziomie.. :)
Collider Roben tez swoje musi udowodnić a ostatni mecz jak oglądałem jego zmiana pierwsze dotknięcie niemalże piłki i brama i to ładna.. to jest tez dobry piłkarz i pod pewnymi względami lepszy jak nasz Robert.. tylko jest starszy i trochę kontuzji się nabawił w ostatnim czasie ... Robert ma szansę być lepszym choć jest droższym już zawodnikiem jak Roben o ile mnie pamięć nie myli..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Wszysyko ok tyle, ze Roben jest konfliktowy. Ja mu nie odbieram umiejetnosci. Zwyczajnie ci dwaj pilkarzy nie moga grac ze soba. Zreszta sam Lewy ostatnio dal do zrozumienia, ze najlepiej uklada mu sie z innymi pilkarzami np. Mullerem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Charakter to ma Roben to racja... :) ale osobiście lubię go.. choć latka lecą... w jego przypadku.. nieubłagalnie..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:D To żadne fotoshop. Prawdziwa. :D Niżej nowy nabytek Ronaldo; Gulfstream G200. Cena 19 mln euro.:popcorn: Umieją żyć ludzi. :D
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Oj tam, oj tam..... wczoraj mu go sprzedałem bo był za mały jak dla mnie..;-) Kupił bez zastanowienia bo jeszcze na gwarancji...;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie Perez nie wypuści Ronaldo z realu dopóki ten będzie nadal atracyjny marketingowo dla klubu. To że gość jest bez formy to jeszcze chwilka, dam sobie uciąć rękę, że na koniec sezonu na jego koncie będzie ponad 50 goli;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Chyba muszę odszczekać to co pisałem jeszcze kilka miesięcy temu o Lewym i wcale nie chodzi, że strzelił dzisiaj 2 bramy ;)
Gość jest chyba jakimś cyborgiem, cały mecz gra pierwsze skrzypce, a nie tak jak kiedyś tylko czekał na piłkę, żeby skończyć akcję i to nie zawsze udanie.
Czekam co będzie za kilka miesięcy, lat. Niesamowicie się rozwinął i zmienił w ostatnim roku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jak zwykle od około 70 min Nasi nie mają sił poza Lewandowskim,,, który bije na głowę naszych, a najlepiej było to widać jak wyszedł do piłki On, a jak Milik... Ten drugi to nie był sprint w jego wykonaniu a człapanie.. dla przykładu Robben który dobrych kilka lat więcej ma znacznie szybciej biega ... :-( Jak z kondycją drużyna nie poprawi się to ja tam ich cienko widzę w graniu mecz za meczem.. chociaż sercem jak najbardziej jestem z Nimi. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście tutaj 1005 zgody i to nie podlega dyskusji - pod pewnymi względami może mi nie pasować ale generalnie to co z nim zrobiono w lidze niemieckiej to szał roboty i widać jest to bardzo wyraźnie patrząc na naszych.. a to jak widać było ta różnice to właśnie ostatni mecz pokazał i nie ze względu że strzelił bramki tylko ogólnie.. odstaje od reszty... i to martwi bo taki Milik naprawdę ma wszystko żeby również miał podobny poziom.. a tu np. mecz z "rzemieślnikami" pokazał jak ciężko jest mu strzelić nawet takiej drużynie bramkę, a ten jego "sprint" całkowicie pokazuje że coś jest z nim nie bardzo....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mowia, ze Milik ma nawet wiekszy talent od Lewandowskiego tyle, ze pewnie jest len.

To coś w C+ kiedyś też podobnego słyszałem tylko bardziej delikatnie było mówione.. :) potencjał ma i to bez dwóch zdań ale dla mnie coś z nim się dzieje i pytanie czy to kwestia wyłącznie sportowo -kondycyjna czy też np. rodzinna... bo ewidentnie to nie jest ten którego kiedyś wszyscy znaliśmy ...
 

lobos

New member
Bez reklam
Collider, Kapusta7-macie tą samą ilość postów ;-) :p
Faktycznie Milik ostatnio nie błyszczy za to Lewy...
Oby tak dalej to i Złoty But i Złota Piłka w zasięgu ;-) ;-) ;-)
 
Do góry