Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo że znajdzie klub ale musi się hamować chłopak bo żaden klub nie pozwoli sobie na takie słowa... przesadził... ale to nie pierwszy raz więc wcześniej czy później i tak by się to stało... więc może lepiej dla niego że teraz się to stało..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja go lubię za to jak gra... a prawda o sędziach jest taka a nie inna , ale odnosić się w taki sposób do kraju w którym zarabia się świetne pieniądze i co ważne jest się w tym kraju Gościem to nie wypada, bo obraża Państwo jak i Francuzów... jak mu się Francja nie podoba to może zmienić klub... tylko teraz to już Szejk może sam chcieć to zrobić.. bo podobno należy do tych co lubią i promują Francję.. A już w to wszystko wszedł Minister sportu Francji - więc troszkę się szumu zrobiło..
Ale nie zmienia postaci rzeczy że jako piłkarza lubię go... jest dobry..
 

Henry

Active member
Bez reklam
A w PP II-go ligowa drużyna prowadzona przez gościa z mojej rodziny znowu leje Ekstraklasową Cracovię :)
Widać, że nie tylko kasa ma znaczenie ;)
 

Rafal7

Banned
A w PP II-go ligowa drużyna prowadzona przez gościa z mojej rodziny znowu leje Ekstraklasową Cracovię :)
Widać, że nie tylko kasa ma znaczenie ;)


Tu nie gra kasa, tylko ludzie którzy chcą coś osiągnąć, zostawiają zdrowie i mają serce do gry. Wystarczy się poświęcić i sukces przyjdzie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dokładnie... serce do walki i przede wszystkim chęci.
a trener Błękitnych ma taką samą ksywę jak Ty ;)
edit: już 4:0 w dwumeczu :)
 

collider

New member
Bez reklam
Tu nie gra kasa, tylko ludzie którzy chcą coś osiągnąć, zostawiają zdrowie i mają serce do gry. Wystarczy się poświęcić i sukces przyjdzie.

Cracovia to akurat w tej chwili sa ogorki. Zreszta nie wiem czy sie nie oszczedzaja na derby. Druga sprawa to, ze raz do roku to i kij od szczotki wystrzeli. Takie sytuacje sie zdarzaja i to w bardziej powaznych ligach.
 

Rafal7

Banned
Ja myślę że nie ma pisać kto co i dlaczego, dostają i tyle, są gorsi i już.
Niech chłopaki grają i się cieszą tym co lubią.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Cracovia to akurat w tej chwili sa ogorki. Zreszta nie wiem czy sie nie oszczedzaja na derby. Druga sprawa to, ze raz do roku to i kij od szczotki wystrzeli. Takie sytuacje sie zdarzaja i to w bardziej powaznych ligach.
Jeśli nawet miałby to być jednorazowy incydent, to zobacz, że tu grają goście, którzy normalnie muszą też pracować, bo pieniądze zarabiane przez nich nie wystarczają na normalne życie.
A tak na marginesie, to jest dwumecz, pierwszy wygrany 2:0, a póki co w drugim też już jest 2:0, czyli mamy "dwurazowy" incydent ;)
 

Rafal7

Banned
Amatorzy ogrywają zawodowców
Ciekawe jakby Polska przegrała z San Marino, to już by nie byl incydent
Przypomnijcie sobie co bylo jak nam bramkę w eliminacjach strzelili.
 

collider

New member
Bez reklam
Jeśli nawet miałby to być jednorazowy incydent, to zobacz, że tu grają goście, którzy normalnie muszą też pracować, bo pieniądze zarabiane przez nich nie wystarczają na normalne życie.
A tak na marginesie, to jest dwumecz, pierwszy wygrany 2:0, a póki co w drugim też już jest 2:0, czyli mamy "dwurazowy" incydent ;)

Nie mozna tak patrzec. Kilka lat temu IV ligowiec z Niemiec gral w pucharach. Ile to razy sam widzialem drugoligowca z Anglii czy Włoch tez w europejskich pucharach. Zdarza sie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
@collider, nie twierdzę, że nie masz racji i raczej na 100% dalej nie pójdą. Mnie jedynie cieszy, że zespół II ligowy pokazuje prawdziwe serce do gry i wygrywa 4:0 z zespołem ekstraklasy, z zawodowcami, którym płacą cięzkie pieniądze za granie w piłkę.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja nie chce bronic ekstraklasowca bo to jednak duzy wstyd. Podaje tylko przyklady, ze takie niespodzianki sie zdarzaja.
 

lobos

New member
Bez reklam
Za tydzień we czwartek w C+ będzie film o CR7 - o jego karierze...


Cristiano Ronaldo: Świat u stóp - CANAL+ Film
O widzisz... nawet nie wiedziałem ;-)
Dzięki za info. Ogladnę na pewno.
A'propos CR7 to już w niedzielę Grand Derby :-D
Będzie się działo! Real ostatnio zawodzi a Barca gra jak natchniona.
W dodatku Blaugrana gra u siebie.
Będzie ciężko, ale mam nadzieję, że mecz będzie na wysokim poziomie a bramek będzie o jedną więcej po stronie Królewskich ;-)
 
Do góry