Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Była, była nawet w filmie mało było pokazane w rzeczywistości było znacznie poważniej.. Jak byłem na Maderze to zawitałem do sklepu CR7 ( o którym było mówione w programie), widziałem jego siostrę - bardzo miła Pani, ceny w sklepie wiadomo - mistrzowskie jak sam CR7 :)
Nie wiedziałem że aż taki biedny był ..... jak był mały.. ale widać jako dziecko to już miał potencjał do gry... szkoda tylko że mało było pokazane jak trenuje, drybling, szybkość, wykonywanie wolnych ..
 

lobos

New member
Bez reklam
Kurcze, zapomniałem oglądnąć. Powtórka jest w niedzielę o 11:55 to muszę pamiętać.
Ogólnie dobry film?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może być, choć jak ja bym robił to troszkę w inną stronę bym zrobił taki film i wyłącznie o nim..

Jak stawiacie kto da więcej za CR7 bo to raczej wg mnie pewne - bo obawiają się że kontuzja mu powróci o której jest mowa również w tym filmie ... tak jak kiedyś pisałem że klub tak naprawdę zawsze dba tylko o siebie - ja nie dziwie się w cale CR& że stara się tak robić żeby na czym się da to zarabia... skoro inni z niego korzystają czy tez generalnie z każdego piłkarza to dlaczego taki piłkarz ma nie korzystać...
Real wycenił Ronaldo. Chce mniej niż za niego zapłacił - Sport - WP.PL

Ale jeszcze troszkę to obawiam się o RM bo mogą naprawdę mieć problemy... ale to ich sprawa MU z pocałowaniem ręki go przyjmą :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oglądałem wczoraj, też niestety nie od początku, ale w tego typu filmach wątku się nie traci ;)

Gość jest naprawdę ciekawy, z jednej strony taki picuś wyżelowany, a z drugiej pokazuje wielkie serducho i widać, że to nie jest wymuszone, gdyby tego nie robił i tak nic na swojej popularności by nie stracił.
Po filmie zestawiłem jego "poza stadionowe" poczynania z Leo, CR przeprowadza akcje charytatywne, o których mało kto wie, a ten drugi malwersacje finansowe...ehh..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest ta różnica która również różni tych dwóch piłkarzy , bo Cr 7 pomimo takiej kasy nie kombinuje nic z podatkami, a pomaga o czym wielu nawet nie wiedziało w tym i ja, a naprawdę widać że chłopak ma serce i nikt nie zmusza go do tego a jednak robi to ... szacun.. Do tego jego siostra naprawdę gdyby mi nie powiedzieli na Maderze że to siostra to za diabła bym nie powiedział, miła sympatyczna kobieta naprawdę tak jak każdy z nas...
Dla mnie może on być wyżelowany - jest genialnym piłkarzem i zdania nie zmienię choćby w tym sezonie więcej ma bramek jak meczy i do tego 16 asyst - a to nie jest jego najmocniejszy sezon :).
Też na mnie zrobił wrażenie ten chłopak co wbiegł na stadion żeby go uściskać i to że powiedział że jest dla niego ojcem - to tak jak powiedzieli w programie że jedni go kochają a inni nie nawidzą - tylko zapewne w 80% za to że chłopak ma kasę i że z biedaka stał się bogaty chłopak dzięki swojej ciężkiej pracy, a do tego potrafi się dzielić z biednymi...
A już z naszego boiska - potrafią koszulkę dać na aukcję - śmiech na sali..
 
Ostatnia edycja:

fred23

Member
Ja jestem zawsze optymistą , tyle razy mówiłem po meczach, że więcej ich nie oglądam , ale i tak siadam z browarkiem i kibicuje , przecież to Nasza Narodowa , komu mam kibicowac , jak nie im , liczę na 3 pkt przywiezione z wysp i co raz klarowniejszą sytuację w grupie ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja zawsze oceniem rozumem a nie sercem ;). Oczywiscie chcialbym, zeby wygrali, ale i z remisu bede sie cieszyc. Irlandia to wbrew pozorom bardzo dobra druzyna. Walczaca na calym boisku, twarda a i paru grajkow maja mocno solidnych którzy na codzien graja w ligach angielskich. Tu nie mozna sobie pozwolic na odpuszczenie czy gwiazdorzenie. Orka od poczatku meczu. Ciekawy jestem wystepu Fabianskiego. W klubie zbiera swietne noty i oby przelozyl to na kadre.
 

Rafal7

Banned
Nie wiem czy wiecie ale wczoraj w Final Four biorą udział dwa Polskie kluby Asseco i Skra, niestety obie musiały grac w półfinale i dziś Skra Gra o trzecie miejsce a Asseco w finale, Liga mistrzów w siatkówce należny do naszych klubów.Jeżeli się interesujecie tą dyscypliną to na pewno wiecie jakie potęgi poszły za burtę z reki naszych klubów.
 

collider

New member
Bez reklam
Ciężko będzie w finale pokonać Zenit, ale kto wie. Nie oglądałem meczu Szkocja - Irlandia, ale za to widziałem mecz Niemcy - Irlandia i wiem, że nawet jak im brakuje umiejętności to jeżdżą na tyłkach. Nie odpuszczą. Taki charakter. I to opłaciło im się w tamtym meczu bo doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie gry.
 

lobos

New member
Bez reklam
Zgadza się. Każda, nawet nasza drużyna może wygrać z najlepszymi tylko muszą chcieć i walczyć na boisku z pełnym zaangażowaniem.
Dzisiaj będzie ciężko, ale obejrzeć i kibicować Naszym trzeba ;-)

20150322_203145.jpg


P.s. jutro jeszcze urlop, więc można kibicować :grin:
 

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, do przerwy jest dobrze.
Walczymy a to dobry znak ;-) Oby po 60 min. Chłopaki nie dostali zadyszki.
 

collider

New member
Bez reklam
Irlandia w przekroju calego spotkania byla druzyna lepsza. W drugiej czesci nie schodzili z naszej polowy. Olkowski, Szukala, Rybus cienko. Zbyt pozno Mila. Milk malo widoczny. Lewy bardzo dobrze. Walczyl, biegal po calej dlugosci, nie dawal sobie w kasze dmuchac. Fabianski swietny. Gdyby nie on moglo byc po meczu. Moim zdanem dzis zawalil Nawalka, ktory kurczowo trzymal sie zelaznej 11. Zbyt pozne zmiany nic nie daly. Brak reakcji na slaba gre Olkowskiego. Jedynie broni go tzw. trenerski nos i powolanie dla Peszki moim zdaniem obok Lewego i Fabiana najlepszego zawodnika. Ogolnie jak pisalem wczesniej remis jest dobry, jednak kalendarz nam nie sprzyja. Wyjazd Niemcy i Szkocja. Bedzie ciezko.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Dobrze, że tak się skończyło, Polacy cieniutko. Zbyt mało sytuacji bramkowych, zbyt dużo strat w polu...
 
Do góry