Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Pięknie Barca wczoraj rozjechała jakby nie było Mistrza Anglii! :)
Messi w formie gra kosmicznie. Z Neymar'em zgrali się już dobrze i świetnie wzajemnie uzupełniają. Widać, że szukają się na boisku.
Wynik 1:0 w sumie śmieszny, bo gdyby nie pech i oczywiście świetnie dysponowany Hart to byłaby masakra ;-)
Oj ciężko będzie Realowi w niedzielę...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja żałuję że RM nie grał w drugiej połowie tak jak w pierwszej - bo w pierwszej Barcelony przez 35 min nie było na boisku. Pokaz mistrzowskiej piłki przez Real (nawet gwiazdy były w cieniu gry)niestety po szczeleniu drugiej bramki się rozsypała gra.. ale mecz fajny. Aż miło popatrzeć...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ba.... ale powiem że dawno nie widziałem Barcelony takiej bezradnej jak była w pierwszej połowie... W drugiej połowie nie grali dużo lepiej , tylko RM grał znacznie słabiej..
 

collider

New member
Bez reklam
Real powinien zakonczyc emocje w pierwszej polowie. Mieli ku temu okazje. Nie wiem czemu, ale strasznie irytuje mnie Neymar.
 

lobos

New member
Bez reklam
Ogólnie mecz był bardzo dobry. Szkoda, że Real nie wykorzystał okazji w pierwszej połowie i nie trafił czegoś do siatki.
60 min. Realu, 30 min. Barcy. Remis byłby sprawiedliwy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Iść można ale trzeba grać a siedzieć na ławce to nie ma sensu.. w RM jest napastników dosyć ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Benzema ma okresy grania lepiej i słabiej ale generalnie robi dobrą robotę, natomiast czerwony Anglik nie wiem co się z nim dzieje ale za te pieniądze to szok - porażka na maxa ... ale może się odrodzi bo stać go na dużo więcej co już pokazał nie raz..
 

collider

New member
Bez reklam
Benzema ma okresy grania lepiej i słabiej ale generalnie robi dobrą robotę, natomiast czerwony Anglik nie wiem co się z nim dzieje ale za te pieniądze to szok - porażka na maxa ... ale może się odrodzi bo stać go na dużo więcej co już pokazał nie raz..

Uściślijmy, Walijczyk :) jak jest w formie to koleś jest fenomenalny. Jednak za taką kasę to jednak od gościa oczekuje się stałej formy.
 

lobos

New member
Bez reklam
...RM powinien sprzedać bramkarza i Bale jak nie wróci do formy.. bo jak na razie to cień piłkarza...
Iker powinien już jakiś czas temu być zmiennikiem a Keylor Navas bramkarzem nr 1.
Gdyby nie to, że jest ikoną klubu to zostawił bym Lopeza.
Zakup Bale'a tylko dla koszulek. Gość oprócz szybkości nie gra nic.
W dodatku jest strasznie chaotyczny.
Oddali Di'Marię, jednogo z moich ulubieńców w Realu.
Dawał im bardzo dużo w ostatnim sezonie kiedy to wygrali LM.
James zaskoczył mnie pozytywnie, bo też się bałem tego transferu.
Kross też był świetnym ruchem.
Tylko gdyby zamiast Bale'a został Fideo byłoby dużo lepiej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Uściślijmy, Walijczyk :) jak jest w formie to koleś jest fenomenalny. Jednak za taką kasę to jednak od gościa oczekuje się stałej formy.

Zgadza się mój błąd :) ma wszystko co potrzeba tylko właśnie za taką kasę nie może być tak że kilka miesięcy gra do kitu... to jest cień piłkarza, który potrafił przejść przez całe boisko z piłką mijając kilku piłkarzy z prędkością pendolino i strzelić gola... a teraz szkoda gadać..
Dla mnie było błędem Argentyńczyka sprzedaż - to świetny piłkarz i w RM naprawdę dobrze sobie radził..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bale w Realu miał kilka genialnych meczów, a za to kasę, to porażka, przyłączam się do wcześniejszych opinii, na temat "Aniołka" także ;)
Wracając do Gran Derbi, to nie przesadzałbym z tak niską oceną Barcy, gdyby wykorzystali więcej sytuacji roznieśliby RM w pył, podobnie mogłoby być gdyby piłka po strzale krystyny nie odbiła się od poprzeczki. Nie jestem zagorzałym fanem Barcy i lubię obie drużyny, a mecz był dość wyrównany ;_
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie tak ale tak słabej Barsy jaka była w pierwszej połowie to ja dawano nie oglądałem, a oglądam niemalże wszystko tych dwóch drużyn.. I jakby CR& strzelił wtedy bramkę i tak by grali jak grali w pierwszej połowie to mecz mógłby się zakończyć dla Barsy już w pierwszej połowie..
 

collider

New member
Bez reklam
Ja ogladalem, ale nie od samego poczatku. Wlasciwie to z ciekawostek z jego kariery przedstawionych w filmie umknal mi konflikt z Rooneyem. Nie wiedzialem, ze az tak napieta byla sytuacja.
 
Do góry