Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Piszą też, że Loew albo Klopp mieliby zostać trenerami w Realu, zwłaszcza przy tym drugim Lewy miałby szanse na regularną grę w RM, ale ile w tym prawdy....:???:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A wczoraj jak oglądałem mecz, powiem że już dawno się nie cieszyłem jak w LM odpada drużyna angielska - bo generalnie lubię tę ligę ale to co CHE zrobiła z PSG to pomsta... prawidłowo, że odlecieli w kosmos... należało się... od 30 min grać z przewaga 1 piłkarza i nie umieć tego wykorzystać - masakra..
 

collider

New member
Bez reklam
Wczoraj tez kopal Lewy. Powiem szczerze, ze mimo bramki to byl cienki jak zupka wiezienna. Zreszta bramke tez strzelil po rekach bramkarza i jakos cudem wpadla. Bede to powtarzal jak mantre. To nie druzyna dla niego.
 

lobos

New member
Bez reklam
A wczoraj jak oglądałem mecz, powiem że już dawno się nie cieszyłem jak w LM odpada drużyna angielska - bo generalnie lubię tę ligę ale to co CHE zrobiła z PSG to pomsta... prawidłowo, że odlecieli w kosmos... należało się... od 30 min grać z przewaga 1 piłkarza i nie umieć tego wykorzystać - masakra..
Podzielam Twoją opinię ;-) Raz, że nie lubię Chelsea i bufona Mourinho a dwa to grać z przewagą i zmarnować u siebie taką szansę...:fool:

Wczoraj tez kopal Lewy. Powiem szczerze, ze mimo bramki to byl cienki jak zupka wiezienna. Zreszta bramke tez strzelil po rekach bramkarza i jakos cudem wpadla. Bede to powtarzal jak mantre. To nie druzyna dla niego.
Wg. mnie Lewy nie był aż taki zły ;-) Stara się chłop i to widać.
Niestety jak się gra z takim samolubem jak Robben to ciężko o sytuacje.
On jest typową "9" i powinien być obsługiwany podaniami a tymczasem to Lewy dużo odgrywa do innych.
Co do tego, że Bayern nie jest drużyna dla Niego się zgodzę.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
mi najbardziej szkoda Shalke 04 pokazali mega wole walki nie majac turbo kozakow, real zagral dobry mecz i mial sporego fuksa ze zdobyl awans...

dlaczego Bayern nie dla Lewego?? graja sporo technicznie, mega duzo walki co Lewy lubi i chlopak bardzo dobrze stoi na nogach i gra tylem do bramki, mysle ze Guardiola jest swiadomy ze ma zawodnika na swoim miejscu.
 

lobos

New member
Bez reklam
Pieron wie co temu Guardioli siedzi w głowie?
Czasem mam wrażenie, że brakuje mu zaufania do Roberta.
Lewy ma trochę tak jak Benzema w Realu.
Niby typowy napastnik a zawodników ofensywnych do strzelania jest tylu, że często asystuje zamiast ładować bramy jak to było choćby w Borussi gdzie grali na Niego.
Technicznie jest dobry, gra tyłem i przyjęcie super.
Lubię gościa i wkurza mnie jak wyliczają mu minuty bez bramki.
Bardziej widzę go w którymś Manchesterze ;-)
Chociaż jak Pep nie będzie mu dawał kłód pod nogi to i w Bayernie będzie sobie radził.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A wczoraj jak oglądałem mecz, powiem że już dawno się nie cieszyłem jak w LM odpada drużyna angielska - bo generalnie lubię tę ligę ale to co CHE zrobiła z PSG to pomsta... prawidłowo, że odlecieli w kosmos... należało się... od 30 min grać z przewaga 1 piłkarza i nie umieć tego wykorzystać - masakra..
:D:D Od dnia wczorajszego kocham PSG:D:D:D Jedyny ze wszystkich trenerów , których ja po prostu nienawidzę, to jest Muro-Muro. Za jego stil stałego bronienia, zbierania wszelkiej maści pucharów i kubków z wartością i bez wartości. On jak by można było i ligę Burkina-Faso zaliczył by, aby dodatkowy beznadziejny puchar postawić do gabloty i ma w dupie całą tą piłka nożną. Bo dla niego liczy się tylko wynik, nieważnie w jakim stilu i jaką ceną zdobyty. Nu to ma radochę. Baj-baj "Chelsea":popcorn: Cieszy mi bezwarunkowo odpadnięcie "Chelshit".
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savronik, nawet Chelrusshit. :mrgreen:;)

Nu nie Vikingu. Co ty? On taki ruski , jak ja mongoł. :-( Wiesz ze on wychowanek domu dziecka :x Nu i żeby Ty wiedział , bardzo dobry i dostojny człowiek. Ja wiem to na pewniak. On jest żydem , z tych normalnych i prawidłowych ludzi. Serio.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:D:D Od dnia wczorajszego kocham PSG:D:D:D Jedyny ze wszystkich trenerów , których ja po prostu nienawidzę, to jest Muro-Muro. Za jego stil stałego bronienia, zbierania wszelkiej maści pucharów i kubków z wartością i bez wartości. On jak by można było i ligę Burkina-Faso zaliczył by, aby dodatkowy beznadziejny puchar postawić do gabloty i ma w dupie całą tą piłka nożną. Bo dla niego liczy się tylko wynik, nieważnie w jakim stilu i jaką ceną zdobyty. Nu to ma radochę. Baj-baj "Chelsea":popcorn: Cieszy mi bezwarunkowo odpadnięcie "Chelshit".
Ja do Muro - Muro :) tez nie pajam miłością ale jako strateg uważany jest przez fachowców jako jeden z najlepszych na świecie jak nie najlepszy i trzeba przyznać że głupi nie jest...
A CHE już od jakiegoś czasu coś nie halo jest i wg mnie trzeba im jakiegoś zawodnika w ataku bo średnio to widzę. Obrona też jest średnia skoro dwa razy po kolei pozwolili temu samemu zawodnikowi z rzutu rożnego dojść do piłki. Za to PSG naprawdę pokazało klasę.. czapki z głów - grać od 30 min bez jednego kluczowego zawodnika i do tego w z dogrywka - naszych już R-ka by zbierała ze stadionu.. mogą się uczyć jaka trzeba mieć kondycję...


Obejrzyj do końca :
http://sport.wp.pl/kat,1041399,titl...342902,wiadomosc.html?ticaid=1147fe&_ticrsn=5


świetna bramka..
 
Ostatnia edycja:
Do góry