Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To tylko pokazuje że ich kibice również nie maja do końca równo pod sufitem... zresztą pokazali Holendrzy jak się można "bawić" po meczu we Włoszech
A zobaczcie to po co ganiać po boiskach europejskich skoro przez dwa lata w Chinach można zarobić fortunę:: choć po części gościa rozumiem... nie rozumiałbym tego wśród najlepszych piłkarzy na świecie jakby coś takiego zrobili.... mogąc grać w Europie.


Kibice Legii pożegnali Radovicia. "Do zobaczenia w domu!" - Sport - WP.PL
 

collider

New member
Bez reklam
Juz kiedys pisałem, ze ciezko wygrac wojne z kibicami. Przykladem jest Wisla Krakow czy Zawisza Bydgoszcz no i Legia. Grupy kibicowskie maja duzy wplyw na wydarzenia w klubie. Potrafia zblokowac czy wymusic na innych kibicach tzw. piknikach by postepowali wedlug zalecen ultrasow a wiadomo dla klubu wazna jest kasa. Wplywy z biletow musza sie zgadzac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale wiesz że to nie jest wytłumaczenie - jakoś na świecie potrafili sobie z tym poradzić.. wystarczy pooglądać ligę angielską aż milo się patrzy jak widzisz dzieci oglądające mecz czy osoby starsze - trybuny bez ogrodzeń itp. rzeczy cos pięknego - a wszyscy wiemy jacy byli kibice angielscy...
 

collider

New member
Bez reklam
Szczerze to nie mam jakiegos pomyslu na to jak rozwiazac ten problem. Mysle, ze i tak duzo sie poprawilo. Duzy wplyw na ta sytuację ma atrakcyjności ligi. Im wyzszy poziom i opakowanie produktu tym wyzszy wzrost kultury kibicowania. Oczywiscie wyjatki beda zawsze, ale w tym widze szanse. Natomiast druga sprawa to tez mentalnosc spoleczenstwa. Niestety albo stety jestesmy nacja dosc krewka i wyrywna lubiaca isc pod prad czy lamac zasady, prawo a na to juz trzeba pokolen by wyprostowac takie sprawy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj MC by rozwalił Barse jakby byli skuteczniejsi ale niestety z tą skutecznością to nie wróże im powodzenia w drugim meczu w Hiszpanii. Druga polowa naprawdę jakby im w pierwszych trzech- pięciu minutach weszły dwie bramy plus ta którą strzelili później to Hiszpanie by się zdziwili.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Milik pokazał gdzie jest miejsce Legii :)

I poLEGła :D
Szkoda, że byli cieniem tej drużyny grającej w Amsterdamie....
a tak przy okazji, to pocieszająca jest dobra forma Milika, wydaje mi się, że gość ma jeszcze większy potencjał od Lewego, w polu gra świetnie, no i w tym wieku gra już w takim klubie jak Ajax
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie i wg mnie dobrze byłoby żeby do ligi angielskiej trafił ... z prawej nogi ( słabszej) pięknego gola strzelił..
 

Henry

Active member
Bez reklam
nawet nie potrafią się do błędów przyznać......wszystko w temacie....
[youtube]q5PAiGMUXoc[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Taki kiks może się nawet najlepszym przydarzyć, ale poziom pokazany w wywiadzie....ech szkoda klawiatury:-?
Niech pointą będzie od 3:11 (zresztą cały kawałek jest dobry)
[youtube]oE9CFBFUP9Q[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Słuchajcie ja zawsze mówiłem i myślę że zdania nie zmienię - nasza liga to jedna wielka porażka i jak zwykle nigdy nie umieją się przyznać do błędu tylko zawsze ktoś jest winien tylko nie oni... Tragedia....


Ale inny Misiu dalej chyba nie kończą się jego problemy : Messi prał brudną kasę? Chciał w to wciągnąć Lewandowskiego - Sport - WP.PL


Powiem szczerze nie potrafię zrozumieć tego piłkarza, chociaż bardzo staram się jak trzeba być głupim i zachłannym na kasę żeby przy jego zarobkach chcieć coś kręcić na lewo...
 

Rafal7

Banned
Jakim to trzeba być debilem.
Trzepiąc taką kase, być tak bogatym jest się zarazem tak samo pazernym, i to się nie tyczy tylko jego bo politycy nie są inni.
 

collider

New member
Bez reklam
Słuchajcie ja zawsze mówiłem i myślę że zdania nie zmienię - nasza liga to jedna wielka porażka i jak zwykle nigdy nie umieją się przyznać do błędu tylko zawsze ktoś jest winien tylko nie oni... Tragedia....


Ale inny Misiu dalej chyba nie kończą się jego problemy : Messi prał brudną kasę? Chciał w to wciągnąć Lewandowskiego - Sport - WP.PL


Powiem szczerze nie potrafię zrozumieć tego piłkarza, chociaż bardzo staram się jak trzeba być głupim i zachłannym na kasę żeby przy jego zarobkach chcieć coś kręcić na lewo...

W miare jedzenia apetyt rosnie. Stare powiedzenia sa jednak madre.
 
Do góry