Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Przy takich konkursach zawsze będzie ktoś pokrzywdzony lub niezadowolony. Co do Noera to wprowadził on niebezpieczną modę gry na zasadzie ostatniego obrońcy. Nie każdy ma do tego predyspozycje a zauważyłem, że wielu próbuje go naśladować nawet w polskiej ekstaklasie.
http://youtu.be/OHxRIL8YHd0
 

collider

New member
Bez reklam
Brawo Polacy. Zasluzyli sobie na ten medal. Emocje do konca. Takie meczyki lubie.

Zaczynam sam pisac ze soba. Nie dobrze ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U piłkarza tak jest 30 na karku i taki menadżer zaczyna myśleć czy nie sprzedać zawodnika jeśli jest dużo warty.. tak było jest i będzie... już w tamtym roku głośno o tym było jeśli chodzi o CR 7, a Anglicy uwielbiają go...
 

collider

New member
Bez reklam
Dobrze by zrobil gdyby odszedl. Czasem taka zmiana jest konieczna a widac, ze CR7 zaczyna sie w Realu lekko dusic. To samo bym zalecil Lewandowskiemu. Bayern chyba jednak nie jest dla niego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może aż tak się nie dusi bo jak widać w meczach ON ma wielkie poważanie wśród Kolegów z drużyny ale niewątpliwie już tam gra długo, a to powoduje pewien marazm nawet u takiego profesjonalisty jak CR7.


Lewandowski wg mnie zrobił głupotę idąc do BM ale zrobił to dla kasy bo dobrze wie gdzie w tej drużynie jest jego miejsce... i niestety nie będzie lepiej chyba że naprawdę pokaże tam klasę, ale ciężko o to jeśli ma się koło siebie takich piłkarzy...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego widzisz jaki ten świat piękny każdy może mieć swoje zdanie...
A wczoraj oglądałem Twojego pupila - spoko grał, ale mógł kilka razy lepiej zagrać czy też wykończyć sytuację, ale ja też lubię go, choć CR 7 bardziej....


A Lewandowski całe 15 min. zagrał :) nie wiem czy o to mu chodziło - chyba, że kasa jest ważniejsza..
 

collider

New member
Bez reklam
Dlatego widzisz jaki ten świat piękny każdy może mieć swoje zdanie...
A wczoraj oglądałem Twojego pupila - spoko grał, ale mógł kilka razy lepiej zagrać czy też wykończyć sytuację, ale ja też lubię go, choć CR 7 bardziej....


A Lewandowski całe 15 min. zagrał :) nie wiem czy o to mu chodziło - chyba, że kasa jest ważniejsza..

Przynajmniej Lewandowska sobie torebke za 6tys kupi :).
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę że Lewy może mieć też kichę przez samego Guardiolę. Zauważcie że w jego drużynach ci typowi środkowi napastnicy nigdy nie mieli lekko a przecież mówimy tu choćby o Eto'o, Ibrze czy też Mandzukicu który był przed Lewandowskim w Bayernie. Dziwne jest to że jedyny środkowy napastnik w kadrze na ten mecz a grzeje ławkę. Guardiola za bardzo moim zdaniem chcę zrobić kopię Barcy z Bayernu, a zapomina chyba o tym że nie ma w składzie Messiego, Iniesty, itd.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj Real zagrał - szalu nie było ale momentami fajny mecz - ładne dwie bramki w tym CR7 - tutaj gość dobrze napisał :
Niech żyje kryzys! Ronaldo i kwestia zdrowego rozsądku - Sport


Co do Lewandowskiego to dobrze wiedział idąc że nie będzie miał lekko z tym trenerem a jednak zgodził się bo $ w oczach się zaświeciły i co zrobić...
przecież była szansa żeby iść do Anglii a nie do Niemczech grać... tylko mniej dawali kasy...ale by grał.. a tutaj grzeje ławę...
 
Do góry