Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Ja tez lubie piłkę, ale cr 7 nie, za jego pajacowanie.
Nie jest fanem CR7, ale spośród tej trójki, to wg. mnie on zasłużył. Oczywiście byli w tym sezonie lepsi od niego, ale oceniam ścisłych finalistów ;)
Messi nie miał jakiegoś rewelacyjnego sezonu, Neuer za chamstwo na mundialu powinien dostać jakąś karę od FIFA, ja mu nie mogę zapomnieć wejścia w Higuaina, przecież tam mogło dojść naprawdę do tragedii....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widze lolek, ze ty tez pilke lubisz :). Malo nas tu takich :(.

Od dziecka w piłkę grałem najpierw w trampkarzach, juniorach i w seniorach i na tym się skończyło, rodzice nie puścili mnie uczyć się do innego miasta żeby pograć już na poważniej..
Ale piłkę lubię tylko tą zagraniczną ( oglądam ligę hiszpańską , angielską ) - naszej ligi nie oglądam szkoda oczu i prądu..


Niemiec powinien karę dostać i to bez dwóch zdań.
Odnośnie Cr 7 to oglądałem kiedyś program w C+ i tam rożni znawcy piłki nożnej byli - między innymi kilka osób z Anglii i gościu powiedział że jeśli CR 7 gra na 1005 swoich możliwości to nie było, nie ma i jeszcze długo nie będzie takiego piłkarza jak CR 7.


Też padło takie zapytanie jeden z dziennikarzy zapytał się czy wiedzą czym różni się CR 7 Od Hiszpana i padła odpowiedź - że Messi urodził się do grania w piłkę, a CR7 wytrenował to czym teraz dysponuje i dlatego jest bardziej szanowany na świecie...
Ja lubię go i choć teraz nie ma najlepszego okresu to dla mnie jest to wielki zawodnik bez względu na to jak czasem nie idzie mu gra czy jego fochy, choć teraz już znacznie mniej ich ma... I po ostatnim meczu też komentatorzy stwierdzili że wyraźnie widać jak bardzo CR 7 się zmienił, że dużo bardziej teraz gra na drużynę w przeciwieństwie do Messiego który ostatnio jest bardzo dla siebie...
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Naszej ligi to wogóle nie powinni puszczać w tv.

Ja ogladam nasza lige i zreszta kazda jaka mam czas lub mozliwosc :). CR7 ma wszystko. To pilkarz kompletny. Do tego pracowity. Slynne legendy jak zostawal po treningach by wykonac kilkadziesiat rzutow wolnych. Natomiast jest pytanie, czy to najlepszy pilkarz w historii. Tu bym sie bal wydac jednoznaczna opinie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja ogladam nasza lige i zreszta kazda jaka mam czas lub mozliwosc :). CR7 ma wszystko. To pilkarz kompletny. Do tego pracowity. Slynne legendy jak zostawal po treningach by wykonac kilkadziesiat rzutow wolnych. Natomiast jest pytanie, czy to najlepszy pilkarz w historii. Tu bym sie bal wydac jednoznaczna opinie.

Jedno jest pewne - jest jednym z najlepszych w historii PN...
 

collider

New member
Bez reklam
Takie zycie panowie. Skoro jest popyt to wstawiaja takie newsy a ze wiekszosc ludzi to lemingi to poziom mediow jest jaki jest.
 

Rafal7

Banned
No ale nie przesadzajmy, to jest ludzkie i co w tym takiego wyjątkowego
Tak jak Henry napisał, podwieje kiecke i mamy świeżego newsa.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
szmatławce tak mają, że byle co napiszą, ale i tak najlepsze są komentarze. Co chwile jakiś pajac pisze że zarabia w necie ileś naście tyś i jego nic nie obchodzi ....
 

boromirep

New member
wracając do piłki to ta nagroda nie zawsze dostaje się tym co należy , od kilku lat w zasadzie dostają ci sami piłkarze na zmianę , sa to raczej napastnicy bądź ofensywni pomocnicy , którzy strzelają sporo bramek w lidze i wszyscy ( większość ) wzdychają jacy to oni zajebiści tylko czemu nie ujmując talentu i włożonej pracy żaden z tych z ostatnich lat piłkarz skoro jest naj. i w ogóle nie zdobył mistrzostwa świata grając w drużynie narodowej ?. Myslę przez tyle lat mogli by uhonorować jakiegoś obrońcę , pomocnika defensywnego który tyra na tych napastników w środku pola . albo zrobić podział na najlepszą jedenastkę , byłoby sprawiedliwiej . z drugiej strony są tacy piłkarze którzy w kadrze nigdy nie zdobeda nic cennego bo kadra ma słaby poziom jako drużyna ( np . Ole Gunnar Solskjær ) . A z tego roku to jeśli chodzi o CR7 to raczej zapamiętam memy jak nurkował ( być moze nie jest to obiektywne bo go nie lubię ) .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zawsze jest tak, że nagrody nie zawsze otrzymują ci co im się należy... można tez nie lubić piłkarza jako człowieka , ale trudno nie lubić jako piłkarza CR 7 czy kilku innych "mistrzów" którzy naprawdę są świetni w tym co robią i ile serca jak i płuc w to co robią wkładają...
Prosty przykład jeśli piłkarz (CR7) po przebiegnięciu ponad 10 km i w 87 minucie potrafi jeszcze sprint zrobić z piłką ( ponad 30 km /h) to niewielu jest takich piłkarzy na świecie...ale to nie dostaje się od losu na gwiazdkę tylko to wymagało wielu wyrzeczeń i wysiłku. A przykładów różnych można byłoby mnożyć i nie tylko przy tym piłkarzu.
 

boromirep

New member
Pisałem ze nie ujmując nic tym którzy ostatnio dostawali , Messiego bardzo lubię zwłaszcza to jak sobie wypracowuje pozycje do strzału i jak drybluje . piszesz że CR7 biega , czyli przez cały mecz wylewa tzw. siódme poty ale takich biegaczy jest sporo , wystarczy poczytać statystyki które podają , ale to nie wybieganie czyni z piłkarza kogoś wartościowego , mnie chodziło o to że jakby co roku dostał ktoś z pierwszej 20-ki najlepszych piłkarzy w danym sezonie to byłoby to bardziej w porządku . CR7 nie lubie ale wiem że jest dobrym piłkarzem tylko czy aby na pewno on powinien dostać tą nagrodę ?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisałem ze nie ujmując nic tym którzy ostatnio dostawali , Messiego bardzo lubię zwłaszcza to jak sobie wypracowuje pozycje do strzału i jak drybluje . piszesz że CR7 biega , czyli przez cały mecz wylewa tzw. siódme poty ale takich biegaczy jest sporo , wystarczy poczytać statystyki które podają , ale to nie wybieganie czyni z piłkarza kogoś wartościowego , mnie chodziło o to że jakby co roku dostał ktoś z pierwszej 20-ki najlepszych piłkarzy w danym sezonie to byłoby to bardziej w porządku . CR7 nie lubie ale wiem że jest dobrym piłkarzem tylko czy aby na pewno on powinien dostać tą nagrodę ?

Nie wiem czy na pewno na 100% jemu się należało , na pewno nie należało się Niemcowi wg mnie , Messi też wg mnie jest gorszy ale to moje zdanie i nie oglądam każdego meczu z ich udziałem , aczkolwiek oglądam dużo... bieganie w czasie meczu to tak jak napisałem to tylko jedna z wielu rzeczy ale biegać a biegać to są dwie różne rzeczy - jakby tak było to nasze orły potrafiłyby biegać równe 90 min nie wspomnę o dogrywce gdyby im przyszło zagrać...
Teraz żeby Ci pokazać bardziej namacalnie to na 100 m biegacze najlepsi na świcie biegają ponad 30 kilka km/h gdzie wcześniej nie biegali nic... on potrafił i potrafi po dobrych kilku kilometrach przebiec z taką prędkością i to z piłką (nie wiem czy kiedyś grałeś w piłkę chociaż na poziomie juniorów i nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakie to jest trudne).
Nie pamiętam nazwiska kiedyś w C+ był wywiad z piłkarzem Holenderskim - strasznie szybko biegał ten gość ( sorki ale nie pamiętam nazwiska) powiedział że on szybko biegał i miał moc ale to co ma w nogach CR 7 to nie jest normalne i nie jest w stanie zrozumieć jak może mieć takie predyspozycje człowiek grający w piłkę nożną... bo u zawodowego sprintera jest w stanie sobie to wyobrazić natomiast u piłkarza ciężko jest mu to zrozumieć..
Ja czasem jego manier też nie lubię powiem szczerze, choć w ostatnich kilku latach naprawdę ma ich już mniej :) ale jako piłkarza to uważam go, że jest to fenomen futbolu w dziejach całej piłki i na pewno zapisze się w jej historii.
 
Do góry