Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Dokładnie tylko Zarząd Legii tego nie zrobi i wszyscy o tym wiemy, a zawsze potem będzie zwalanie winy na tych ala kibiców i w koło to samo.. Jak piłkarz uderzony przez kibola na oczach wszystkich na mówi że nic się nie stało to o czym my mówimy... może Legia powinna grać w jakiejś specjalnej lidze dla ala kibiców i zarządu który jak nie daje rady z przepisami, a innym razem nie daje rady ze swoimi ala kibicami.. W Anglii potrafili to zrobić i na mecze przychodzą ludzie całymi rodzinami ... bo im zależy na tym...

Bo jak pisalem w Legii rzadza kibice. Zyleta od dawna rozdaje tam karty. Zreszta tak jest wszedzie. Ostatnio podobna sytuacja miala miejsce w Krakowie gdzie zarzad Wisly Krakow ulegl kibicom i wywalil Bednarza bo tamci nie przychodzili na mecze i zastraszali innych by tego tez nie robili. Brak dochodu z biletow zmusil klub do ustepstw.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj Barsa grała z PSG i jakby troszkę mieli więcej szczęścia żabojady to kto wie jakby się meczyk zakończył..


Za to Milik nam szaleje... Lewandowski kilka miał sytuacji ale nie wykorzystał - w drugiej połowie tylko grał.. jak nie będzie strzelał bramek to kto wie może będzie tylko piłkarzem jednej połowy ... oby nie..
Milik piłkarzem meczu Ajax - APOEL - Sport - WP.PL
 

collider

New member
Bez reklam
Wczoraj Barsa grała z PSG i jakby troszkę mieli więcej szczęścia żabojady to kto wie jakby się meczyk zakończył..


Za to Milik nam szaleje... Lewandowski kilka miał sytuacji ale nie wykorzystał - w drugiej połowie tylko grał.. jak nie będzie strzelał bramek to kto wie może będzie tylko piłkarzem jednej połowy ... oby nie..
Milik piłkarzem meczu Ajax - APOEL - Sport - WP.PL

Taki jest sport. Jesteś rozliczany z tego do czego zostałeś kupiony. Lewy na ten przykład jest napastnikiem i musi strzelać, ale bez paniki.
Milik natomiast zaczyna wspinać się po drabince coraz wyżej. Widać, ze chłopak ma talent a co najważniejsze piłka go szuka.
 

collider

New member
Bez reklam
Legia - Ajax. Lesnodorski - Milik. Puste trybuny - kasa. Bardzo ciekawa para chociaz faworytem jest Ajax z swoimi mlodymi wilczkami. Tyle, ze to pilka i rozne rzeczy sie w niej dzieja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zdecydowanie nie i w pełni się pod tym podpisuje.

Ja generalnie uważam że w większości wypadków piłkarze są nie warci cen które są za nich płacone. Ale gwarantuje że jeśli nic mu się nie stanie będzie wart dużo a na pewno nie mniej niż teraz chcą zapłacić za niego.. Taki te świat jest- niestety.
 

Rafal7

Banned
Widzisz nie Śledzę ligi Hiszpańskiej ponieważ nie mam nc+, ale to co pokazywał w LM nie powaliło mnie, patrząc na niego przez pryzmat CR7 i Messiego to po mojemu widać że po ich nazwiskach można się czegoś spodziewać.

Możliwe że się mylę bo było bardzo głośno o jego transferze do RM i może sam uległem podpaleniu tą otoczką przy jego transferze i sam wymagam od niego nie wiadomo czego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejna wpadka tym razem jest bohaterem nasz bramkarz Szczęsny :


Wenger ukarał Szczęsnego - Sport - WP.PL


Słyszałem w C+ że jeszcze na kilka meczów może być zawieszony...


Czy to nie przewraca się od kasy tym ludziom??? Żenada... nie dość że bronił jakby był na kacu to jeszcze takie zachowanie... Ma szczęście że to tylko 20 tyś funtów bo dla niego to tylko ...przy jego pensji..
 

collider

New member
Bez reklam
Mysle, ze i tak mu podziekuja w Arsenalu szczegolnie, ze juz rozgladaja sie za nowym bramkarzem. Podobno maja ochote na Cecha.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle, ze i tak mu podziekuja w Arsenalu szczegolnie, ze juz rozgladaja sie za nowym bramkarzem. Podobno maja ochote na Cecha.

Może i tak się okazać że przez głupotę i swoje generalnie zachowanie może się pożegnać z klubem.. W radio dzisiaj śmieją się z niego cały dzień...:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj Real grał i jak znacząco różnią się kibice Realu w porównaniu do naszych. G> bale strzelił ładną brameczkę jakieś 30-40 min później miał sytuację taką, że nie podał - nie komu innemu jak CR 7 który by praktycznie z piłką wpadł do bramy - postanowił sam wykończyć sytuację i przestrzelił .. Na trybunach aż gwizdano - sam CR 7 też nie szczędził słów i miny bo kamera od razu na niego została skierowana :)
I nie istotne że kilkadziesiąt minut wcześniej strzelił ładną bramkę. Najwyższa prędkość CR 7 w meczu ponad 34 km/h
 
Do góry