Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Może i ma ich jak na lekarstwo ale w praktycznie każdej ma udział. Wolę takiego Lewego niż miałby czekać jak sęp na polu karnym na piłkę...

Moim zdaniem Lewy w kadrze ostatnio gra bardzo dobrze, ale jako "pomocnik". Pamiętajmy, że napastnika rozlicza się z bramek. Miał dwie setki i niemożliwie je zmarnował. Takiej klasy zawodnik musi wykorzystać choćby jedną z tych sytuacji. Milik miał pół sytuacji a strzelił. Lewy musi też dokładać coś od siebie bo czasem takie sytuacje mogą decydować o wyniku całego meczu.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Dobry mecz w City. Szkoda troche Bayernu bo przez glupie dwa bledy stracili wygrana, ale taki jest futbol. Lewy znow zapunktowal.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oby każdy mecz BM tak się kończył, Lewandowski z trafieniem, ostatecznie porażka ;)
Aguero-Neuer 3-0 👍 :)
 

collider

New member
Bez reklam
Szarpną typa, nie ma co mówić. U Lewego widać coraz większą dojrzałość piłkarską. Co by nie mówić, ale facet bardzo się rozwinął na zachodzie. Tak samo sytuacja przy strzeleniu bramki. Poradził sobie z dwoma rosłymi obrońcami. Ładnie się zastawił, oparł. Ograł kolesi jak dzieci.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szarpną typa, nie ma co mówić. U Lewego widać coraz większą dojrzałość piłkarską. Co by nie mówić, ale facet bardzo się rozwinął na zachodzie. Tak samo sytuacja przy strzeleniu bramki. Poradził sobie z dwoma rosłymi obrońcami. Ładnie się zastawił, oparł. Ograł kolesi jak dzieci.

....żeby tylko jeszcze szczelał bramki w reprezentacji RP :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
A ja mam mieszane uczucia co Lewego, bardzo dobry napastnik, ale nadal trochę za mało w polu gra i zdarzają mu się zbyt łatwe straty, jak na tę klasę zawodnika.
Inna sprawa, że w BM trochę za mało na niego grają, tak jakby się bali, że starci piłkę. Wczoraj np. wiele razy był na czystej pozycji i nie dostawał podań.
 

collider

New member
Bez reklam
Ale, zobacz. On dochodzi do sytuacji. Ma problem z wykończeniem. Nie wiem, może to jakaś psychiczna blokada, presja, klątwa? Chociaż tej klasy piłkarzowi nie powinno się to zdarzać. Miejmy nadzieję, ze się odblokuje w meczach na wiosnę np. z Irlandią. Trzy punkty u nich dałyby nam chyba już pewny awans.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wiem, że dochodzi ;)... brakuje mi jednak u niego operowania piłką jak choćby wczoraj u Aguero czy u CR7, więcej dryblingu, więcej gry w polu.
Może faktycznie musi się odblokować.
 

collider

New member
Bez reklam
Bo Lewy to prawdziwy killer jest :)
2801_6.jpg


pod bramką oczywiście :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem, że dochodzi ;)... brakuje mi jednak u niego operowania piłką jak choćby wczoraj u Aguero czy u CR7, więcej dryblingu, więcej gry w polu.
Może faktycznie musi się odblokować.

Tak jak piszesz dla mnie on nie ma smykałki do dryblingu i to widać jest niesamowicie... mało tego on nawet za bardzo nie stara się tego robić, a jak nie będzie robił to samo nie przyjdzie... a warunki ma żeby to robić bo jest szybki, nie jakiś super wysoki( chociaż Bale ) jest wysoki i potrafi to robić..
A to dla poprawienia humoru :)

Polska awansowała w rankingu FIFA - Sport - WP.PL
 

collider

New member
Bez reklam
A nasza Legia znowu bez winy - biedacy : tym razem pokazali na co ich stać;;;;

Legia będzie domagać się odszkodowań - Sport - WP.PL

Nie tyle Legia co kilku orangutanow jej kibicujacych. No coz z jednej strony maja najlepsze oprawy w Polsce a z drugiej raz na jakis czas musza zrobic jakas glupote. Niestety klub przez to ponosi straty materialne. Tak naprawde to ciezko znalezc konkretne rozwiazanie bo tak naprawde zyleta tam rzadzi i potrafi zastraszyc i wplynac na reszte kibicow.
 

SDman

Banned
Nie tyle Legia co kilku orangutanow jej kibicujacych. No coz z jednej strony maja najlepsze oprawy w Polsce a z drugiej raz na jakis czas musza zrobic jakas glupote. Niestety klub przez to ponosi straty materialne. Tak naprawde to ciezko znalezc konkretne rozwiazanie bo tak naprawde zyleta tam rzadzi i potrafi zastraszyc i wplynac na reszte kibicow.

Witam,
nie obrażaj tych przesympatycznych naczelnych, hołota będzie zawsze i wszędzie.
Rada prosta: udowodnić, ukarać karą grzywny i potrącać w ratach z dochodów, jakie one by nie były.

Pozdr.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam,
nie obrażaj tych przesympatycznych naczelnych, hołota będzie zawsze i wszędzie.
Rada prosta: udowodnić, ukarać karą grzywny i potrącać w ratach z dochodów, jakie one by nie były.

Pozdr.

Dokładnie tylko Zarząd Legii tego nie zrobi i wszyscy o tym wiemy, a zawsze potem będzie zwalanie winy na tych ala kibiców i w koło to samo.. Jak piłkarz uderzony przez kibola na oczach wszystkich na mówi że nic się nie stało to o czym my mówimy... może Legia powinna grać w jakiejś specjalnej lidze dla ala kibiców i zarządu który jak nie daje rady z przepisami, a innym razem nie daje rady ze swoimi ala kibicami.. W Anglii potrafili to zrobić i na mecze przychodzą ludzie całymi rodzinami ... bo im zależy na tym...
 
Do góry