Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Miejmy nadzieję bo ostatni jego występ w kadrze był delikatnie mówiąc słabawy. Jeszcze żeby tylko Błaszczu doszedł do siebie.
 

collider

New member
Bez reklam
Dzis mecz Gruzja-Polska. Musimy zainkasowac trzy punkty. Kazdy inny wynik to bedzie blamaz, szczegolnie w sytuacji gdy ich reprezentacja wstrzasaja ostatnie problemy zwiazane z trenerem kadry.
Na marginesie, zarzymano prezesa PZPS. W tym kraju upadlo juz chyba wszystko.
 

JanVid

New member
..... w tej "całej zabawie" nie chodzi o to kto lepiej gra lecz kto strzela więcej goli :lol:
... zwycięzców nie krytykuje się !
Brawo Reprezentacja Polski! ... jestem z Was dumny! :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
..... w tej "całej zabawie" nie chodzi o to kto lepiej gra lecz kto strzela więcej goli :lol:
... zwycięzców nie krytykuje się !
Brawo Reprezentacja Polski! ... jestem z Was dumny! :eek:k:

Jest w tym troche prawdy bo czesto nasi grali przyzwoite zawody a bramki strzelali przeciwnicy.
 

SDman

Banned
Witam,
ciekawi mnie tylko czy powrót Kuby B. coś spi..przy czy jeszcze polepszy.
Jakby nie było zaczęli nieźle grać od jego kontuzji ?

Pozdr.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Swieta racja, Błaszczykowskiego widać trochę w pierwszej połowie meczu, a jego dryblingi zupełnie nic nie wnoszą.

Wiesz Kolego to też tak nie do końca, jakby był slaby to Niemcy by go nie kupili to raz, dwa np. w meczu na ME z Rosją grał bardzo dobrze i nie kto inny jak właśnie on strzelił bramkę i do tego ładną i sam ją wypracował.. jak wróci do formy na pewno przyda się Kolegom.
 

Rafal7

Banned
Ja zawsze na niego zwracam uwagę jak gra w reprezentacji, po kilku akcjach wogóle jest nie widoczny, to jest jedyny zawodnik któremu się zawsze przyglądam, i już kilka razy okazało się że brakuje mu siły, szarpnie kilka razy na początku i na tym koniec.
Hm z Rosją strzelił bramkę i tego mu nie zabiorę, ale wychwalać go za tą bramkę nie będę a tym bardziej nie jest to przepustka do gry w reprezentacji, jedna akcja jedna bramka i tyle.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja zawsze na niego zwracam uwagę jak gra w reprezentacji, po kilku akcjach wogóle jest nie widoczny, to jest jedyny zawodnik któremu się zawsze przyglądam, i już kilka razy okazało się że brakuje mu siły, szarpnie kilka razy na początku i na tym koniec.
Hm z Rosją strzelił bramkę i tego mu nie zabiorę, ale wychwalać go za tą bramkę nie będę a tym bardziej nie jest to przepustka do gry w reprezentacji, jedna akcja jedna bramka i tyle.

Tak ale to jest pomocnik a nie napastnik - Lewandowski jest napastnikiem i bramek w reprezentacji ma jak na lekarstwo. On nie musi strzelać bramek, on ma rozdzielać piłkę i kontrolować sytuacje na boisku..... ale nie istotne. Ja uważam że jak będzie w 100% sprawny przyda się...
 

Piomakusz

New member
Tak ale to jest pomocnik a nie napastnik - Lewandowski jest napastnikiem i bramek w reprezentacji ma jak na lekarstwo. On nie musi strzelać bramek, on ma rozdzielać piłkę i kontrolować sytuacje na boisku..... ale nie istotne. Ja uważam że jak będzie w 100% sprawny przyda się...

Może i ma ich jak na lekarstwo ale w praktycznie każdej ma udział. Wolę takiego Lewego niż miałby czekać jak sęp na polu karnym na piłkę...
 
Do góry