Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj odbył się pierwszy mecz w lidze RM i wygrali 2:0, ale nie wynik jest w tym istotny, tylko fakt ile ludzi było na stadionie w Madrycie .. czyli około 48 tys. U nas byłoby super, ale nie w Madrycie, bo taki słaby wynik publiczność zanotowała x lat temu to znaczy przed tym jak CR 7 przyszedł do RM.. I to co kiedyś pisałem, że są tacy piłkarze jak CR 7, Messi itp, dla których xxx ludzi przychodzi na mecze, aby to te "gwiazdy" ujrzeć na żywo i zapłacić za bilet.. Pytanie tylko czy dalej tak będzie, czy jednak jakaś część z tych ludzi jednak zacznie chodzić na mecze RM. Bo jeśli nie to RM w plecy będzie ładne pieniądze.. do tego doliczmy koszulki i inne gadżety ..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
To był pierwszy mecz i mamy okres urlopowy. Frekwencja będzie odpowiednia. Ważne że Real dobrze grał i skruszył dobrą obronę przeciwnika:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego oby tak było, ale fakt faktem jest taki, że i rok temu były wakacje, dwa lata temu, trzy lata temu itd.. a pomimo tego frekwencja była dużo większa.. Tak przynajmniej mówili w wiadomościach.. ale faktem też jest to, że taka niska frekwencja była przed przyjściem CR 7 do RM.
Ale mam nadzieję, że to się zmieni, bo życie biegnie dalej, a klub musi mieć kasę na nowych zawodników. A taka frekwencja to nie wróży nic dobrego.. dla kasy klubowej..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Klub ma 300mln na transfery i trzymają to na Neymara... a Hazard aż się prosił niedawno o transfer. Sportowo Hazard na poziomie Neymara, nie symuluje, nie płacze, ale marketingowo by się Perezowi nie zgadzało w kasie;/

Wczoraj Canal+ 4K transmitował mecz Realu i jakość moim zdaniem była mega słaba. Nie wiem z czego to wynika, czy eleven udostępnia tak słaby jakościowo materiał co mogłoby się zgadzać bo ich kanały to dno i kilo mułu, albo może coś Canal+ sknocił bo Premier League w 4K ogląda się super- świetna jakość, piękne kolory, hdr. Natomiast mecz Realu był jakby wyblakły, za jasny, ujęcia z bliska były pozbawione żywych kolorów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Klub ma 300mln na transfery i trzymają to na Neymara... a Hazard aż się prosił niedawno o transfer. Sportowo Hazard na poziomie Neymara, nie symuluje, nie płacze, ale marketingowo by się Perezowi nie zgadzało w kasie;/

Wczoraj Canal+ 4K transmitował mecz Realu i jakość moim zdaniem była mega słaba. Nie wiem z czego to wynika, czy eleven udostępnia tak słaby jakościowo materiał co mogłoby się zgadzać bo ich kanały to dno i kilo mułu, albo może coś Canal+ sknocił bo Premier League w 4K ogląda się super- świetna jakość, piękne kolory, hdr. Natomiast mecz Realu był jakby wyblakły, za jasny, ujęcia z bliska były pozbawione żywych kolorów.

...gdybym był prezesem wolałbym Hazarda, bo ma lepiej poukładane w głowie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Jak po MŚ to zjechali Gościa na maksa i w dużej mierze zasłużenie . Strzela dwie bramki i nagle jest gwiazdą wartą 100 mln Euro, a do restauracji to będzie zapraszany i nie będzie musiał płacić za to co zje.. jak to szybko się wszystko zmienia.. :) biedni będą hejterzy..
Lewy też powoli do siebie dochodzi w Niemczech.. A niektórzy muszą zrozumieć, ze to nie roboty, tylko ludzie.. co nie zmienia faktu, że o ostatnich MŚ to trzeba zapomnieć , że takowe się odbyły.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ekamy-na-kadre
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Brawa dla chorwackiego piłkarza , Luka Modrić piłkarzem sezonu 2017/2018 . UEFA w czwartkowy
wieczór wybrała . :|
Należało się , bez dwóch zdań . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zasłużył Luka na tą nagrodę, motor napędowy Realu. Strach pomyśleć co to będzie jak któregoś dnia opuści Madryt.

Ogólnie fajne losowanie grup LM. Manchester City ogromne szczęście i łatwa grupa. Zapowiada się dużo fajnych meczyków.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pogra pewnie jeszcze maks 2 sezony.

Ronaldo wczoraj swoją nieobecnością dał popis. Dostał info, że nie zdobędzie głównej nagrody i nie pojawił się na gali co jest mega chamskim zachowaniem w stosunku do Modrica...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Modrić zebrał 313 punktów , Ronaldo dostał o 90 punktów mniej . CR7 nie lubi być drugim , oj nie lubi . :|
W głosowaniu brało udział 60 trenerów klubów występujących w Lidze Mistrzów i Europy oraz 55 dziennikarzy . :-|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pogra pewnie jeszcze maks 2 sezony.

Ronaldo wczoraj swoją nieobecnością dał popis. Dostał info, że nie zdobędzie głównej nagrody i nie pojawił się na gali co jest mega chamskim zachowaniem w stosunku do Modrica...

A gdzie to wyczytałeś? Bo ja szukałem w necie i nic nie było o tym, a i na samej gali nikt nie wiedział z jakiego powodu nie przyjechał.... bywał zawsze nawet jak był drugi, choćby wtedy kiedy był wybierany Messi, a był i złożył mu gratulację. A jakby nie było On też dostał nagrodę , więc też został doceniony i miło by było mu odebrać osobiście ten tytuł.. Ale jeśli byłoby tak jak napisałeś to brzydko się zachował. Pytanie też się nasuwa czy na pewno odejście z RM to tylko kwestia sporu z Prezesem tego klubu.. czy coś jeszcze było na rzeczy..

A sam Modric został wybrany za całość włączając właśnie MŚ - myślę (a nawet jestem przekonany), że to w dużej mierze zaważyło na wyborze. Dlatego nasz Lewy mała ma szansę na zdobycie tego typu nagród bo BM nie dochodzi za wysoko w LM, a i nasza RN jest taka jaka jest, a trenerzy głosujący patrzą na wszystko.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Trener Juventusu czy Prezes klubu mówił po gali, że Ronaldo dostał dzień wolny i wybrał się gdzieś z rodziną chyba.

Świetny mecz Realu juz kolejny i odejście Ronaldo odblokowało ofensywę królewskich. Taka gra cieszy i oby kontuzje omijały Bale'a.
 
Do góry