Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Poczekałbym z osądami do końca bo takich dziuni chcących wybić się na takich aferach są tysiące. Wyskoczyła gościowi do łóżka, dzień później ktoś jej zasugerował żeby zgłosiła gwałt i gościa na kasę porobiła.

Jeżeli się potwierdzi, że faktycznie gość ja zgwałcił to straci wszystko w oczach kibiców.

Btw Barcelona i Real solidarnie grają w tym roku LaLiga:)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylko skoro podpisywal z nia ugode i przyznal sie w niej ze praktycznie ja zgwalcil. To pozamiatane.

Bedzie juz mial naklejke gwalciciela.
 

Dubek

Member
Bez reklam
I bardzo dobrze, co z tego że jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii, skoro to zrobił to powinien ponieść za to karę taką samą jak zwykły człowiek.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Spokojnie, do aresztu nie trafi, przecież bogatych się nie zamyka, nie szukając daleko przykład ścierwa Polańskiego. Jeżeli faktycznie okaże się gwałcicielem to będę miał 4 koszulki Realu z jego nazwiskiem do oddania:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja tam nie wierzę w takie pierdoły. Bedzie wyrok to będzie dyskusja, póki co jakiś śmieszny niemiecki Onet zacytował inne niemieckie pismo:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Spokojnie, do aresztu nie trafi, przecież bogatych się nie zamyka, nie szukając daleko przykład ścierwa Polańskiego. Jeżeli faktycznie okaże się gwałcicielem to będę miał 4 koszulki Realu z jego nazwiskiem do oddania:)

Poproszę o jedną dla mnie.;-)
Ale trochę poczekaj cię, może jeszcze jakiś facet zgłosi że został zgwałcony przez Ronaldo.:D
Jak Ci gra Barcy i Realu w tym sezonie ? Pięknie grają, nie? Qorwa, na to nie dasz się patrzyć. Oby tylko tego Valverde wyrzucili jak najszybszej, bo na gre Barcy nie da się patrzyć. Ja już wolę żeby pięknie przegrywali ,niż to co teraz "grają". Piach.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolek przestan juz plakac do poduszki nic nie piszesz xD

Savron.
A taka koszulke masz juz w kolekcji?

ronaldo-jail.jpg
 
Do góry