Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ronaldus pozaluje ze opuscil Real. W Realu wszyscy grali na niego, a teraz w juve maja go w nosie. 2 latka i bedzie po Ronaldo.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo2
Tak mi się wydaje, że ten transfer to był największy błąd w jego świetnej karierze. Lubię gościa bo jest świetnym piłkarzem, najlepszym w historii, wykazał się w dwóch świetnych ligach, ale dla Realu pod względem sportowym to był dobry krok bo w końcu gra cała drużyna:)

Real wczoraj pobił rekord wymienionych podań i jak trafnie zauważył bodajże Orłowski, ich styl w 3 ostatnich meczach to taka ulepszona tikitaka Barcelony, z dużą ilością strzałów na bramkę i w odróżnieniu od rywala z kataloni, real rozgrywa pilkę w okolicy pola karnego, a nie w środku boiska. Mam nadzieję, że ten zachwyt nie minie po meczach z czołówką ligi:)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo mi się nawet nie chce komentować tego.. ja tylko Tobie tyle napiszę, Ty chciałbyś tak żałować w najlepszych swoich snach jak niby On żałuje, że przeszedł do Juve.. Powiedz co On ma jeszcze do udowodnienia ? Zapisał się w piłce nożnej na xxx lat , zrobił X rekordów, które będą pobijane przez kolejnych xx lat, zarobił gigantyczne pieniądze, kupił kilka nieruchomości jak i posiadłości dla siebie i swoim bliskim jak również nawet swojemu masażyście..ma do tego samolot, kilka aut, jacht.... Co on ma żałować.. Rok, dwa i odejdzie na emeryturę, a uniósł się honorem bo coś mu obiecano, a później głupa chcieli zrobić z Niego, żeby nie było takiej rozmowy, to co On ma w takim klubie robić.. Przecież zdaje sobie sprawę, że z Juve nie wygra LM, tylko to nie o to chodzi.. w tym konkretnym przypadku.

Ps. A jakby jednak doszedł, że jeszcze więcej kasy chce to pojedzie na rok/dwa do USA pochodzić sobie po boisku i za samo to dostanie tyle kasy, że tacy ludzie jak my przez całe swoje życie nie zarobimy tych pieniędzy co on przez te dwa lata.. Tylko myslę, że nie zrobi tego, bo jakby miał to na myśli to już teraz by to zrobił.. a chętni byli zarówno w USA jak i w Chinach..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Lolo2
Tak mi się wydaje, że ten transfer to był największy błąd w jego świetnej karierze. Lubię gościa bo jest świetnym piłkarzem, najlepszym w historii, wykazał się w dwóch świetnych ligach, ale dla Realu pod względem sportowym to był dobry krok bo w końcu gra cała drużyna:)

Real wczoraj pobił rekord wymienionych podań i jak trafnie zauważył bodajże Orłowski, ich styl w 3 ostatnich meczach to taka ulepszona tikitaka Barcelony, z dużą ilością strzałów na bramkę i w odróżnieniu od rywala z kataloni, real rozgrywa pilkę w okolicy pola karnego, a nie w środku boiska. Mam nadzieję, że ten zachwyt nie minie po meczach z czołówką ligi:)

Nie przesadzaj z tym "najlepszy w historii". Nie aż tak. Chociaż jest maszyną , ale do "najlepszy" to jemu dużo brakuje.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Ale chyba nie chcesz przed Ronaldo wepchnąć Messiego, który poza systemem gry Barcelony nie istnieje?

My tu gadu gadu, a "najlepszy" polski obrońca dostał czerwoną kartke za kretyński faul na piłkarzu Cracovii.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron
Ale chyba nie chcesz przed Ronaldo wepchnąć Messiego, który poza systemem gry Barcelony nie istnieje?

Chcesz wiedzieć? A proszę bardzo:
1. Maradona
2. Pele
3. Messi
4. Ronaldo.
5. Ronaldo.
6. Ronaldinho.
Wystarczy. Dla mnie piłkarz , który nie umie dryblować nie może być najlepszy. Bez dyskusji. Bezsens.
Piłkarz który nie zdobył w swojej karierze najważnejszy trofeum i marzenie każdego bez wyjątku zawodowego piłkarza, tytuł Mistrza Świata , nie może być - najlepszy. Amen. A nie warz się sprzeczać się, bo rozbije Twoją teorię w proch.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo mi się nawet nie chce komentować tego.. ja tylko Tobie tyle napiszę, Ty chciałbyś tak żałować w najlepszych swoich snach jak niby On żałuje, że przeszedł do Juve.. Powiedz co On ma jeszcze do udowodnienia ? Zapisał się w piłce nożnej na xxx lat , zrobił X rekordów, które będą pobijane przez kolejnych xx lat, zarobił gigantyczne pieniądze, kupił kilka nieruchomości jak i posiadłości dla siebie i swoim bliskim jak również nawet swojemu masażyście..ma do tego samolot, kilka aut, jacht.... Co on ma żałować.. Rok, dwa i odejdzie na emeryturę, a uniósł się honorem bo coś mu obiecano, a później głupa chcieli zrobić z Niego, żeby nie było takiej rozmowy, to co On ma w takim klubie robić.. Przecież zdaje sobie sprawę, że z Juve nie wygra LM, tylko to nie o to chodzi.. w tym konkretnym przypadku.

..

Co ma do udowodnienia? A no to ze umie jeszcze gole strzelac.

Jakby chcial przejsc na emeryture to by poszedl.
Ale jednak wybral pilke.
Badzmy szczerzy Ronaldo to aktorzyna, ktory dostal focha na Real (zarzad i trenera) , urzad skarbowy i Neymara ktory dostal wiecej mamony od niego.

Te 3 czynniki spowodowaly ze poszedl do Juve. Teraz bedzie gral role drugoplanowa, potem zacznie grzac lawke i zamiast odejsc w chwale zostanie wyrzucony jako zawodnik "drugoplanowy". W najgorszym scenariuszu tak to widze.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo wiesz to nawet nie chodzi o to kto jest najlepszy.. chodzi o fakt, że tacy piłkarze jak właśnie Messi, czy CR 7 zapisali się w historii piłki na x lat.. dzięki takim ludziom piłka jest tak kochana.. ludzie potrafią przelecieć na mecz z CR 7 z drugiego końca świata, aby zobaczyć go na żywo.. co nawet wszyscy mogli usłyszeć o dwóch kibicach z Australii, którzy byli przed kamerami i pomimo, że ich drużyna grała to Gościu powiedział, że przylecieli specjalnie dla CR 7.. rekordów różnych od ciula, a nawet takie są niepobite , które czysto teoretyczne powinny już być pobite jak np. przebiegnięcie najszybsze po 80 min meczu i przebiegnięciu w tym meczy ponad 8-9 km. Kilkadziesiąt metrów przebiegł z piłką coś około 28km/h jak dobrze pamiętam... dzisiaj mają piłkarze po 20 lat i dalej nikt tego nie pobił, a On to zrobił ze 2-3 lata temu.... czyli już nie był najmłodszym piłkarzem..
Ale to jest kwestia, że i tak wielu będzie pisać to co piszą bo taki jest ten świat,, nie raz byłeś świadkiem jak Pierdo... w tv w pierwszej połowie psy wieszają na Nim, a w drugiej połowie strzela dwie bramy i nagle ten sam jegomość gada, że to piłkarz z innej galaktyki.. tacy są ludzie.. W Polsce ludzie boli ich jak inni osiągają sukces.. są szanowani na całym świecie, ale w Polsce będzie to taki, a nie inny Gościu..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Każdy ma prawo do swojego rankingu, jedyne do czego się moge dowalić to tekst o dryblingu. Zapomniałeś chyba Ronaldo z czasów Manchesteru. W Realu przeszedł małą przemianę, ale mógłbym znaleźć na youtubie milion filmików Crisa rozjeżdżającego dryblingiem przeciwników w LaLiga czy CL. Dla mnie Messi zawsze będzie za Ronaldo bo nie wykazał się nigdzie poza klubem z katalonii.

Pele i Maradona grali w czasach gdzie suplementacja i trening nie były na ówczesnym poziomie więc nie wiem jakby wyglądali w zestawieniu z dwoma aktualnymi kosmitami:)

Btw
Oby wynik w meczu Barca-Huesca się utrzymał!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wystarczy pooglądać , co mówili piłkarze innych klubów ligi angielskiej , kiedy CR 7 grał w MU... nawet powtórki jak lecą finałów LM i co piłkarze z Chelsea mówili o CR 7 - 2008 rok finał LM ////i pomimo tego, że w rzutach karnych nie strzelił karnego..To był bez wątpienia nejlepszy jego okres jeśli chodzi o drybling, On ich rozjeżdżał.
 
Ostatnia edycja:

fred23

Member
Savron a jak długo Maradona grał na poziomie swiatowym ??? jakieś 2-3 lata ?

Tak naprawdę 1,5 sezonu dobrego w Napoli
+ Mistrzostwa świata , i tyle w temacie
Messi grał i gra tylko w jednej lidze
Pele nigdy nie gral w Europie

Ronaldo De Lima
Ronaldinho
Cristiano Ronaldo
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo to wszystko zależy od wielu rzeczy jakby Lewandowskiemu poszło w Hiszpanii.. Lewy jest słaby technicznie , tam w wielu przypadkach obrońcy są znaczne lepsi niż On jako napastnik.. choćby pierwszy z brzegu Marcelo o pomocnikach nie wspomnę.. Druga sprawa Liga hiszpańska jest na innym poziomie jak niemiecka i na pewno nie strzelałby tam tyle bramek.. nie jedni dobrzy się już wyłożyli w laliga..

Ale nie zmienia to rzeczy, że naprawdę jest to dobry zawodnik, a nie jak niektórzy tutaj pisali, że nic nie jest wart.. oczywiście to jest zawodnik, który musi mieć innych aby się wykazać, ale w końcu to jest gra zespołowa. A w naszej drużynie nie ma zbytnio osób, które raz byliby fizycznie przygotowani do biegania , a dwa do dogrywania, aby ten mógł coś z tych piłek

Wiesz dlaczego w lidzie angielskiej jak przyszedł CR7 nie mogli sobie z nim poradzić?? Bo był od nich druzgocąco szybszy niż oni w każdym aspekcie od dryblingu, a skończywszy na samym bieganiu, czy też na starcie do piłki itp. F. Lampard kiedyś powiedział, że nawet jakby robił CR 7 o 30% wolniej to co robił w tamtym czasie, kiedy CR 7 grał w MU to i tak dla wielu byłby nie do zatrzymania.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
No co... sie ciesza z Lewego. By im uciekl to bylaby dupa blada.
Jakby Lewy gral w lidze hiszpanskiej to moglby byc kolejnym mega zawodnikiem, a grajac w niemieckiej lidze bedzie tylko dobrym graczem. :)

Ja uważam, że Lewandowski w Hiszpanii by zginął, to jest liga w której przede wszystkim trzeba być dobry technicznie, a lewy to typowy napadzior - zastawić się, zgrać, strzelić.
 

fred23

Member
Ja uważam, że Lewandowski w Hiszpanii by zginął, to jest liga w której przede wszystkim trzeba być dobry technicznie, a lewy to typowy napadzior - zastawić się, zgrać, strzelić.

Costa, Torres, Benzema, Aduriz, Morientes, Negredo, Llorente ... w czym Lewy im ustępuje ???

Jak szedł do Bayernu to 70% mówiło że trafi na ławkę a potem na trybuny
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Real kolejny meczyk wygrał, ***ale widok reakcji z trybun dzieciaka (kibica RM)*** po uznaniu przez sędziego bramki bezcenny.. widać jaką rolę*** CR 7 odgrywał w RM.***
 
Do góry