Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolo2

Well-known member
Bez reklam

A co tu sie dziwic.

Rownie dobze mozemy narzekac ze jakis film z Boolywood nie zarabia tyle samo co superprodukcje z Hoolywood.

Jak jest MODA, miliony widzow to sponsorzy adekwatnie wiecej placa za dana dyscypline sportowa.
Szczerze nie znam nikogo kto by ogladal zawody szermierek. Wiec prosta sprawa ze sponsorzy slabo sie tym interesuja.

Dlatego nie dziwia mnie zarobki za dyscypliny lekkoatletyczne, bo poza mistrzostwami malo kto to oglada.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Co tutaj tak cicho?
Wczorajszy dzień się tak przyjemnie zakończył,
czyżby fani Królewskich przyzwyczajali się do nowej codzienności? :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Co tutaj tak cicho?
Wczorajszy dzień się tak przyjemnie zakończył,
czyżby fani Królewskich przyzwyczajali się do nowej codzienności? :D

:) Oby my tak nie skończyli. U nas sytuacja w Barce nie dużo lepsza. Wymęczyli wygraną z Sevilą . Atletico w tym roku będzie poważnym, i to bardzo , rywalem.
W przeszłym sezonie Barca też tak zaczynała. Z porażki.
Sezon długi. Zobaczymy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam henry screena i przypomne Ci Twój wpis na koniec sezonu. Mecz przegrany przez błędy w obronie, które jestem w stanie zaakceptować na tym etapie sezonu. Bardzo podoba mi się podejście Pereza co do transferów. Są młode talenty i dać im grać. Barcelona -200mln a i tak z ligi mistrzów odpadną jak zwykle.

Atelitco ma super skład i będą rozdawać karty w tym sezonie.

Btw
Ronaldo poszedł zawojować kolejną ligę, a wasz maluch jednowymiarowy Barca do konca kariery?
 

Henry

Active member
Bez reklam
:) Oby my tak nie skończyli.
Że znaczy w Atleti? :D

Atletico w tym roku będzie poważnym, i to bardzo , rywalem.
Trzymam kciuki.

Bardzo podoba mi się podejście Pereza
Mam ci przypomnieć twój wpis? :p

Mecz przegrany przez błędy w obronie, które jestem w stanie zaakceptować
No, to teraz też jestem spokojny :D
btw. Widzisz, jeden wpis na temat wczorajszego meczu, a już do końca dnia kawy nie będziesz potrzebować :)

A tak serio, ciekawy sezon się w Hiszpanii zapowiada.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
E tam Henry ja jestem spokojny. Chciałem Cię tylko zaczepić. Ogólnie real grał fajnie dopóki trener nie zmienił Asensio. Z Asensio na boisku Bale miał dużo miejsca i robił swoje, isco rozciągał obronę atleti razem z Marcelo. Po zejściu Asensio Bale dostał podwojenie i zgasł.

Wg mnie przy bramkach dla Atleti zawalił Marcelo, Varane i przy dwóch Navas. Pierwsza bramka to życiowa Costy albo fatalne ustawienie Navasa nisko na nogach, później piękne uderzenie Saula Navas nie siegnal, brakło mu wzrosto Tibo:)

Ja jestem pełen optymizmu i wierze, że ta ekipa zrobi swoje w tym sezonie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Luzik, wszystko wiem... ;)
Mam nadzieję, że po odejściu Ronaldo zaczną bardziej eksperymentować i stawiać na młodych, ale do tego musieliby pozbyć się Pereza...

A pierwsza bramka... czasem po pierwszym gwizdku nie zdążą się jeszcze rozstawić, a tu gong.
Osobiście nie lubię Costy, ale trzeba przyznać, że takie błędy skubaniec potrafi wykorzystywać jak mało który ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety odszedł CR 7 to teraz musi być taka osoba, która weźmie odpowiedzialność za grę jak i za ułożenie jej w czasie meczu. CR 7 miał to do siebie, że raz był genialny w tym co robi, a po drugie miał duży respekt i czasem Jego wzrok wystarczył aby piłkarz zaczął robić swoje.

Ale jednak troszkę szkoda , że odszedł.. myślę , że w Juve już tak nie będzie.. ale zobaczymy..oglądałem tę bramkę z przewrotki xxx razy i do dnia dzisiejszego nie wiem jak On złapał tę piłkę na tej wysokości i w taki sposób umieścił piłkę w siatce.. Raz w życiu taka bramka wpada..

https://www.youtube.com/watch?v=f3VKoU1jNz8

https://www.youtube.com/watch?v=FLV1z9BWvyc

Ps. Heniu to jest właśnie ten "fart" piłkarski strzelić tak szybko bramkę jak tylko się uda, a mecz może przybrać zupełnie inny wymiar. Szybko stracona bramka może w głowie duzo namieszać. A teraz pozostaje aby ta młodzież złapała wiatru w żagle i wzięła na siebie odpowiedzialnosć.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
Właśnie tutaj Perez ma duży plus bo to on chce stawiać na szkółkę, młodzież i dlatego wziął Lopetegui na trenera. Gość zna Hiszpanów z kadry i ma młodych wprowadzić do pierwszego zespołu. Nawet gdyby miał to być eksperymentalny sezon to można przymknąć oko na wyniki po ostatnich podbojach w lm. Fajnie, że Benzema i Bale biorą ciężar na siebie. Więcej szans dawać Viniciusowi bo ma chłopak potencjał.

Co do Costy to jakoś lubię tego zawodnika. Ma charakter walczaka, cwaniaka i faktycznie jest bezlitosny na błędy:)
 
Do góry