Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No proszę, a podobno Francja jest dumna z tych 17 imigrantów którzy przyczynili się do zdobycia pucharu, a przynajmniej tak piszą lewicowe media. Pytanie tylko czy równie dumni są z pozostałej hołoty która urządziła wczorajsze piekło na ulicach?

Ale to nie trzeba imigrantów nasi pseudokibice są równie w tym mocni jak niektórzy emigranci.. a sam doświadczyłem kiedyś w Warszawie na ul. Poznańskiej jak potrafią legioniści się zachowywać i co się dzieje po przejściu takich"kibiców" i nie tłukli się z imigrantami tylko z białymi z Włoch.. To jest kwestia charakteru, a nie pochodzenia.. Widziałem kibiców legii też po jakimś pucharowym przegranym meczu w metrze.. też super zachowanie i nie widziałem tam czarnoskórych. A pamiętacie jak grał u nas w reprezentacji czarnoskóry zawodnik??? To zapewne pamiętacie jak skandowali jego nazwisko na trybunie na stadionie w Warszawie..
Moje zdanie jest takie, ze jakbyśmy byli innym narodem z inna historia i graliby u nas czarnoskórzy zawodnicy i byśmy zdobyli mistrzostwo świata to również nikt by z tego nie robił tragedii tak jak jest to odbierane we Francji.

Natomiast dla tych co nie lubią Francji to wielu specjalistów od piłki twierdzi, że za kolejne 4 lata Francja również ma bardzo duże szanse na to, że przynajmniej daleko zajdzie, a duże prawdopodobieństwo , ze znowu wygrają , bo teraz mieli młody zespół i nie doświadczony, a za 4 lata będa mieli doswiadczony dalej jeszcze młody, a lepiej grający niż dzisiaj..

Szkoda Chorwatów mi , bo za 4 lata to będzie zupełnie inna drużyna.. bez tych gwiazd, które dzisiaj grają.
Kilku z tych 17 emigrantów to są jedni z najlepszych na świecie piłkarzy, więc ciężko się dziwić Francji, że są z nich dumni.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
JA mam 4 RM :) ale Realu już nie kupię...to jest taki biznes tymi koszulkami dla kubów, że w głowie się nie mieści.. dla przykładu

Cristiano Ronaldo (RM) - 955.000 sztuk sprzedanych koszulek (już był wtedy 6 lat w klubie) :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko weź pod uwagę, że wtedy był już 6 lat w RM, a koszulki wiadomo najlepiej sprzedają się przez powiedzmy pierwsze 3 lata.. ale jak dla mnie to i tak kosmos.. bo tyle sprzedało się z Jego nazwiskiem, a teraz trzeba doliczyć tych co kupili "gołe" koszulki..to jest biznes świetny.. więc to co klub wydaje na piłkarza to jedno, ale to co zyskuje dzięki niemu to drugie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ale chyba nie zmieniasz barw klubowych?

Zawsze pisałem, że Król jest tylko jeden...:bober: A CR 7 bez względu, gdzie gra był, jest i będzie magikiem w futbolu.
A przed chwileczką na Starym Mieście właśnie zobaczyłem Gościa w podrobionej koszulce Juve z numerem 7...Szybko Panowie działają, ale chociaż napis z nazwiskiem mogliby lepiej wykonać...:blagam:
 

Henry

Active member
Bez reklam
I Legia dostała lekcję od Słowackiej Trnavy, wstyd i nic więcej.
Mistrz Polski, z miasta liczącego 1,8 mln mieszkańców dostaje łomot od klubu z miejscowości prawie 30 razy mniejszej.
Przed meczem był wywiad z Kucharczykiem, normalnie ręce i nie tylko opadają jak gość mówi, że na początku sezonu nie będą prezentowali optymalnej formy, żeby w drugiej połowie sezonu nie opaść z sił.
Kurna, co to za nastawienie!?
Czy to są zawodowcy?
Żenada....
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co z tego ze miasto z ktorego pochodzi druzyna ma tylko 1.8mln jak w tej druzynie nir ma zadnego mieszkanca.

W meczach ligowych liczy sie tylko kasa i sponsorzy. Kogo stac na drozszych pilkarzy ten gra lepiej. W moim powiecie jest druzyna Drutex Bytovia, firma sypnela 6mln zlociszy na klub to chwila moment wywindowali klub z 4 ligi do pierwszej.

W tym roku glowny sponsor sie wycofal, wiec w przyszlym sezonie bedzie 4 liga xD
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolo, czysta statystyka--> szkolenie młodzieży--> teoretycznie większy wybór tych najlepszych, a wyniki i realia tylko pokazują jaki prezentujemy poziom, jak szkolimy młodzież i nasze miejsce w szeregu.
a te topowe zagraniczne "gwiazdy", o których piszesz pewnie nigdy nie zarobiłby takiej kasy w swoich ojczystych ligach (z małymi wyjątkami) ;)
 

fred23

Member
Bo dalej w akademiach i potem w zespołach młodzieżowych grają po znajomości , tyle w temacie , mnóstwo talentów jest marnowanych ...
 

fred23

Member
Dokładnie była sytuacja gdzie Carlitos wracał za ... napastnikiem rywala pod pole karne LEgii a reszta obserwowała , to sa jakies jaja normalnie , za co pensja jest płacona ???
 
Do góry