Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
CRO do boju ...jeszcze 15 min. I Rosja .....
I prawidłowo... jak się ***************mać taki błąd robi..samolot i kierunek Adriatyk...
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Dobrze, że stało się jak się stało..***scy w półfinale to już byłoby wręcz pewne, że Putin maczał w tym paluchy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam dobrych kilka lat temu lat temu bodajże Ferguson to powiedział.. "piłka nożna to prosta gra, gdzie dwie drużyny grają i jeśli jedna z tych drużyn ma potencjał to musi to pokazać w ciągu 90 min. A jeśli nie pokaże to przeciwnik to wykorzysta.." I wracając do meczu tego jak i z Hiszpanami to juz bez względu, że należę do tej grupy osób, którzy podejrzewają Rosjan o doping, ale już nie patrząc na to jak można przewalić mecz na własne życzenie.. Rozumiem jakby to bramka padła z akcji itp.. ale jak powodem bramki jest tak debilna interwencja jak w przypadku Chorwata, gdzie mógł kilka innych opcji zrobić, a zrobił to co każdy widział, to może dzisiaj piłka już nie polega na tym co mówił słynny trener dobrych kilka lat temu. A dzisiaj może trzeba udowodnić, że jeśli ktoś jest "baran" i bez względu na potencjał drużyny jak i nazwiska grające w takiej drużynie trzeba umieć to udowodnić. I jeśli się to uczyni to zespół o klasę niższy na spokojnie może dojść nawet do półfinałów MIstrzostw Świata, a przy odrobinie jeszcze większego szczęścia nawet do finałów.. Dlatego mam nadzieję , że Anglicy pokażą Chorwatom jak ten potencjał potrafią wykorzystać. I wrócą samolotem do ciepłego Adriatyku jak i urokliwego Państwa jakim niewątpliwe jest Chorwacja.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
I stało się: Cristiano Ronaldo oficjalnie piłkarzem Juventusu. Nie znam powodów odejścia, czy to foch na Pereza czy chęć zagrania jeszcze we Włoszech na koniec kariery. W każdym razie po 9 pięknych latach odchodzi z klubu Legenda, najlepszy piłkarz na świecie. Oby w Juve szło mu równie dobrze, wykluczając mecze z Realem:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko po trochu - przede wszystkim Mister prezes.. :) A był pewny, że on nie zdecyduje się przejść sam z siebie.. a zrobił to :)
Ankieterzy w pytaniu w pewnym artykule bodajże na wp odpowiedzieli 67% że to dobry ruch.. Ja podobnie myślę, aczkolwiek z Juve LM nie wygra.. czytałem kiedyś artykuł o ile może przychód klubu zmaleć z tego tytułu..i powiem, że była to spora sumka o ile by się to potwierdziło.. M. Jordan jak odszedł z Ch. B tam też były niezłe pieniądze w plecy dla klubu.. ale piłka innymi prawami się rządzi jest bardziej znana na świecie.. Ale jak w tv się widzi Gości z Australii, którzy przylecieli na mecz nie swojej reprezentacji, a na mecz Portugalii, aby zobaczyć na żywo CR 7 to jednak magia jest tego Gościa. Ja powiem szczerze też kilka koszulek mam RM i tylko dlatego kupiłem, że generalnie jestem z Nimi na dobre i złe, ale główny powód to Portugalczyk.. czas sprzedawać koszulki :)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Myślę, że Ronaldo straci więcej na odejściu. Real sobie poradzi, zacznie grać zespół w końcu:)

Cris we Włoszech raczej nie walnie 40 goli w sezonie i będzie się musiał przystosować do defensywnego stylu gry.

W każdym razie łezka się w oku kręci bo takiego drugiego piłkarza już nie będzie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego straci, bo Juve to inny zespół i inna liga .. co prawda widać było nie raz co potrafi zrobić w LM, ale to nie jest ta liga co hiszpańska.. a z drugiej strony zobacz ma już 32 lata ile jeszcze jest w stanie pograć na tym poziomie nie narażając swojego zdrowia - 2 lata ? A jeśli była taka rozmowa między Nim, menadżerem i prezesem co można było poczytać w necie i w tv zresztą też mówili to On nie miałby honoru jakby został w RM.. bez względu na wszystko.. A On i tak już zapisał się w historii futbolu na lata i takich jak Ci dwaj - drugi Messi trzeba kilka lat poczekać na następców. Bo są tylko muszą jeszcze chwilkę poczekać.. i dojrzeć i w głowie sobie poukładać pewne rzeczy jak np Neymar.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Neymar na mś to osłabienie Brazylii.
Przyszłość to Mbappe, gość jest niesamowity, a to gowniarz jeszcze!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tutaj wyraźnie widać, co napastnik Chorwacki zrobił z ich 5 ą i 6 ą .. śmiech.. mieć dwóch obrońców koło siebie i tak ich prosto wymanewrować.

https://sport.tvp.pl/38045218/mundia...ce_id=38045218

A tak naprawdę należało się jeśli nie chce się pograć 90 min pełne to tak się kończy, ale są młodzi to jeszcze dorosną do tego by być mistrzami świata.. Przecież przez dobre 60 min mieli mecz pod całkowitą kontrola, tylko chcieli jak najmneijszym kosztem dojść do finału. A po strzeleniu bramki przez Chorwatów to jakaś tragedia to co robili, tak jakby to była 2 bramka przeciwnika, anie wyrównująca..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jerzy Brzęczek poprowadzi naszych piłkarzy do sukcesów . Nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry