Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Intenso

Banned
A wiecie co powiedział Boniek, że jakby nawet Koperfilda przyjąć to i tak nie zaczaruje. Dokładnie coś w tym stylu.
Czyli odgórnie zakłada że lepszy trener nic nie zdziała, a ten to taki zapchaj dziurę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeśli tak powiedział jak piszesz to szacun za szczerość. Bo trener tu nic nie da.. mentalność piłkarzy musi się zmienić i podejście do gry w piłkę i co oznacza nosić na piersi orzeł, a tym samym reprezentować nie jakieś "Triniti Tubagu" tylko Polskę 38 mln Pańśtwo.. Bo Chorwacja ma deko ponad 4 mln ludzi to dwie Warszawy i każdy widzi co z tej garstki ludzi można uczynić jeśli ludzie zębami trawę jedzą.
 

Intenso

Banned
Publicznie oświadczył ze to ciule, i że na ich umiejętności wystarczy taki trener.
Tak to odebrałem jakby dla spokoju dali tego trenera.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Intenso bo to są ciule to co miał wyjść i ściemniać?
Boniek to chłop z jajami i powiedział co myśli.
 

Intenso

Banned
No są i nic z tym nie zrobisz.
Żaden trener nic nie zrobi.
A Nawałka na Euro miał fart że wszyscy grali w klubach i byli w formie
Oprócz Milika, on do dziś nie ma formy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ściema, Mundo Deportivo to mega antymadrycka gazeta, która tylko szuka pretekstu do zaczepki Realu.

Marcelo dopiero co się pożegnał z Ronaldo ładnym listem. Poza tym wątpię by tak Juve chciało wojować z Perezem, który mógłby teraz wykupić całą jedenastkę juve i pogrążyć ten skorumpowany klub:)
 

bokciu

Banned
Skoro nie znasz słowa "rzeczonych", tym bardziej nie powinieneś zabierać już głosu, gdyż pogrążasz się w swoich brakach z mowy ojczystej. Ale abstrahując od tego - obawiam się, że pomyliłeś fora dyskusyjne, więc postaram się naprowadzić Twą rozżaloną duszę i proponuję wskazany adres:
https://www.facebook.com/sokzburaka/

Tutaj możesz kontynuować wylewanie żali, a na tę chwilę zakończ swą działalność polityczną na tym portalu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo ja powiem tak gdybyś był rodowitym Francuzem na pewno nie byłbyś z tego zadowolony jak ktoś by o Twoim Państwie w ten sposób mówił.. Francja jest takim, a nie innym Państwem i tyle.. jakby w Polsce w reprezentacji grało powiedzmy 6 Zawodników czarnoskórych i byśmy zdobyli MŚ to nikt by nie miał żalu, że jest taka sytuacja w naszej reprezentacji. A w tym opadającym kraju ludzie całkiem nieźle sobie żyją (w tym również Polacy) i myślę sobie, że wielu Polaków tak by chciało żyć jak jak Ci ludzie w tym opadającym kraju.. A znam kilka osób co tam mieszkają i to na wysokim poziomie.. pomimo, że są Polakami. Notabene to jest bodajże druga gospodarka w Europie.. także dają radę chłopaki..
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Właśnie dlatego cieszę się z wygranej Francji, że polskiego kołtuna skręca jak po suszonych śliwkach.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Tak się składa, że znam kilkunastu Francuzów, rodowitych i nie są zadowoleni z sytuacji, która ma miejsce w ich kraju i zwrot Emiraty Francuskie nie jest dla nich obraźliwy. Francuzi z którymi współpracowałem w Szwajcarii określają Macrona takim odpowiednikiem naszego Petru.

Gerus
Zawsze możesz tam wyjechać:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo ale co to zmienia ?? Chodzi o fakt, byłem za Chorwatami ale przegrali i żyć trzeba dalej. Ja znam kilka osób, którzy tam żyją i są bardzo zadowoleni...i nie maja zamiaru tutaj wracać, a zawsze będzie tak, że ktoś jest bardziej zadowolony, a inny mniej, a trzeci będzie narzekał. W Polsce na 10 obywateli 7-8 narzeka i co z tego ?? Ja jestem w tych dwóch trzech osobach, którzy są zadowoleni, co nie oznacza, że nie chciałbym aby było lepiej w tym kraju. Tylko nie narzekam na wszystko i wszystkich , a całym złem jest to Państwo, natomiast taka osoba narzekająca nic całkowicie nie ma pretensji do siebie w stosunku do tego co zrobiła przez x lat, aby było jej lepiej.
Pakolo to jest tylko piłka.. a Chorwaci dla świata będą i tak mistrzami świata , nie wspominając kim są dla Chorwacji.. :) Wszędzie żyją fajni i nie fajni ludzie i nie istotne skąd taka osoba pochodzi.. to kwestia charakteru.. pamiętasz czasy jak Niemczech były napisy w sklepach "Polaków nie przyjmujemy" bo niektórzy kradli co się dało.. ale to nie oznacza, że Ty czy ja kradliśmy ale mówiono ogólnie o nas Polakach i o Polsce.. i nie było to ani fajne ani miłe dla Polaków.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
No proszę, a podobno Francja jest dumna z tych 17 imigrantów którzy przyczynili się do zdobycia pucharu, a przynajmniej tak piszą lewicowe media. Pytanie tylko czy równie dumni są z pozostałej hołoty która urządziła wczorajsze piekło na ulicach?
 

Kejup

Member
Bez reklam
To niech oni się uczą a ja chcę żeby moja córka mogła "bezpiecznie" chodzić po ulicy w swoim kraju.
A ponoć jest jakieś nagranie z szatni po mundialu jak pięknie cieszy się "francuska" młodzież i śpiew jakieś piękne pioseneczki:)
 
Do góry