Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim zdaniem mecz był interesujący , wyrównany . W przekroju wydarzeń i gry na boisku , wynik remisowy nie
krzywdzi żadnej z drużyn , krótko , bez dwóch zdań . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Uderzenie łokciem, a kopanie kogoś przy każdej stracie piłki chyba jeest porównywalne. Zobaczymy w przyszłym sezonie z Varem jak się ułoży tabela.
Proponuje poczytać jeszcze o zachowaniu Messiego w przerwie meczu, jakie słowa puścił do arbitra. Podobno jest to nagrane i mam nadzieję, że komitet się tym zajmie, pomimo faktu, że leszcz Hernandez bał się o tym zanotować w protokole.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przeczytaj uważnie bo szukasz na siłę zaczepki i nie chce mi się z Tobą dyskutować. Real został skrzywdzony przez arbitra o wiele bardziej i wiem, że typowemu kibicowi Barcelony jest ciężko w to uwierzyć. Piszesz pierdoły o zagraniach Ramosa łokciami jakby tylko on ich używał w każdym pojedynku. Oglądnij chłopaku trochę meczów bo wychodzi na to, że jesteś typowym fanem od El Clasico do El CLasico.

BTW
A co powiecie jeszcze o faulu Messiego na Ramosie, Messi na pewno nie był zainteresowany piłką, a sam wejście w nogi Ramosa mogło się skończyć tragedią gdyby dobrze trafił.
 
Ostatnia edycja:

Intenso

Banned
Przeczytałem trzy razy to co pisałeś, i jaki z tego wniosek?
Bo nie wiem czego się trzymać.
Wyjechaleś teraz z Messim.

To o czym dyskutujemy symulowanie przez Suareza, kopanie przez Suareza czy o Messim?

Bo z mojego toku rozumowania wynika że napisałeś o kartce za symulowanie.
Co do mojego kibicowania to nie jestem kibicem Barcelony ani Wisły Kraków

Dyskutujemy dalej czy nerw i frustracja?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przeczytaj uważnie bo szukasz na siłę zaczepki i nie chce mi się z Tobą dyskutować. Real został skrzywdzony przez arbitra o wiele bardziej i wiem, że typowemu kibicowi Barcelony jest ciężko w to uwierzyć. Piszesz pierdoły o zagraniach Ramosa łokciami jakby tylko on ich używał w każdym pojedynku. Oglądnij chłopaku trochę meczów bo wychodzi na to, że jesteś typowym fanem od El Clasico do El CLasico.

BTW
A co powiecie jeszcze o faulu Messiego na Ramosie, Messi na pewno nie był zainteresowany piłką, a sam wejście w nogi Ramosa mogło się skończyć tragedią gdyby dobrze trafił.

Dzisiaj słyszałem jak redaktorzy sportowi mówili, że to powinna być czerwona kartka.. dużo szczęścia miał Ramos.. dzięki Bogu.
 

Intenso

Banned
Lolek, to nie Ramos miał szczęście, to nieudolność sędziego i tyle.

Z resztą co się dziwić że sobie dawali piłkarze, skoro wiedzieli że ten sędzia i tak większości nie widzi. :)
 

Greymir

New member
Wprowadzić weryfikację i po problemie. Tenis jest sprawdzany co do milimetra więc i z nożną sobie poradzą. To całe gadanie że system jest drogi i ciężki do wprowadzenia to ściema. "Biedna" ta FIFA i UEFA..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piłka nożna się bardzo zmieniła. Zrobiła się bardzo szybka, piłkarze stają się atletami i sędziowie nie nadążają za grą. Przy Varze powinno siedzieć kilku gości i gra powinna być płynna. W razie wyłapania nieprawidłowości zatrzymujemy grę.

Przykładowo:
Przy domniemanym spalonym nie zatrzymujemy gry i akcja leci dalej. W tym czasie sędziowie Var szybko weryfikują czy był/nie było i przekazują wiadomość sędziemu głównemu i tak analogicznie wszystkie sytuacje z faulami itd.

Niestety Var potrafi wstrzymać grę i wprowadzić zamieszanie, tego się wszyscy obawiają.

Lolek
Co do zachowania Messiego z tunelu i wejścia w Ramosa to przypomniały mi się słowa pewnego barana" Messi to grzeczny chłopiec..."

http://www.sport.pl/pilka/7,65082,23365692,la-liga-messi-zemscil-sie-na-ramosie.html
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Daj już spokój ;)
Kto jak kto ale Ramos do grzecznych też nie należy, bardzo często gra na granicy faulu i z przeciwnikami się nie patyczkuje.
To typowy twardziel boiskowy i do tego świetny obrońca ;)

Kończąc już wątek Gran Derbi, to Marcelo nieźle sprowokował Roberto, nie widać zainteresowania piłką, a ewidentne zatrzymanie piłkarze bez piłki.
Mam nadzieję, że jak będzie VAR, to z tego typu zachowań też będą wyciągane konsekwencje.

ps. A Iniesta jednak do Japonii, wg. mnie trochę dziwny kierunek.

Widziałeś wpis Ramosa z koszulką Iniesty? ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
Tak widziałem ten wpis. W El Clasico się chcą pozabijać, a po meczu kumple i szacunek.

Ja uwielbiam Iniestę, jest to jedyny piłkarz Barcelony na którego nie powiem złego słowa. Klasa sama w sobie. Zauważcie jak on zachowuje się na boisku. Wytną go równo z trawą, a on wstanie bez żadnej napinki czy nagonki na sędziego. Poza tym to jeden z najlepszych pomocników na świecie i zgadzam się z Ramosem, że taki gość powinien dostać złotą piłkę i to nie jedną.

Var wprowadzi więcej kultury do gry i skończą się łokcie, szarpania za koszulki i inne zaczepki.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Sergio Ramos "wyeliminował" Salah'a . Bramkarz Liverpoolu "wyczyniał" niesłychane rzeczy i był
głównym sprawcą , że drużyna Liverpool'u przegrała . :neutral:
Zwycięzców się "nie sądzi" . Byli lepsi . Real Madryt górą po raz trzeci z rzędu .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ramos to az szkoda komentowac, powinien dostac czerwona. Bo menda zrobila to specjalnje. Potem udawanie ze dostal po pysku, albo mylil nogi, ktore mu dotkneli.
Po tym meczu to dla mnie nie pilkarz, a bandzior.

Ronalda w tym meczu gral tak jakby byl juz jego czas na emeryture. Kiwali go jak mlodzika.

Widac ze Real gra cala druzyna i bez Ronalda tez dadza sobie rade. Gratulacje.

A co do naszego meczu z senegalem... to czarne chmury widze. Nie wiem czy 3 naszych obroncow bedzie w stanie zatrzymac muzynka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo ile lat grałeś w piłkę ? Mam na myśli trampkarzy, juniorzy, seniorzy ...pierwszy raz widziałeś coś takiego? Ramos na świecie uważany jest za jednego z najlepszych obrońców na świecie. Natominst powinien dostać żółtą kartkę za to, że chciał oszukać sędziego, bo był uderzony ale nie po twarzy. Gdyby dawali czerwone kartki za takie przewinienia to w lidze angielskiej często gęsto w 90 min grałoby po 9 piłkarzy... zawsze warcaby i szachy zostają. Piłka nożna to walka i dzisiaj Anglicy pokazali walkę. Salah miał pecha, ale taka jest piłka. Zobacz co w jednym z ostatnich meczy Glik zrobił...i co jemu się należało skoro za coś takiego chciałbyś czerwone kartki dawać.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja rozumjem kopania, deptania po stopach, ciaganie za koszulki, szarpanie czy walniecie lokciem po gebie. Reka / noga / bark leci i walniesz kogos. Moga nawet kopnac jeden drugie i zabic na miejscu, tez uznam to za wypadek.

Ale nie kurna dzwignia perfidnie zrobiona. Zrobil to specjalnie i trzymal jego reke do samsgo konca. I nie wykluczyl Salaha tylko z meczu ale najprawdopodobniej z calego sezonu MS. A mogl zakonczyc jego kariere sportowa. Strasznie zbulwersowala mnie ta akcja.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo
Nawet nie żartuj. Oglądanij powtórki. Ramos upadając puścił rękę Salaha. Pech i tyle.
 
Do góry