Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sędzia dziwny lekko mówiąc, ale ja się pytam co musi Francuz zrobić ,żeby w końcu go wykopali z RM. Ile można się patrzeć na tego ala piłkarza, który jako świeży zawodnik wolniej biegnie od Libery, który grał ponad 60 min.. i to jak walczył.. a ten łajza.. szkoda gadać.. Asensio też ładna brameczka, bo prosto nie miał.. CR 7 dzisiaj słabiutko, żeby deko lżejsza piłeczka była to miałby ją na klacie, bo strzał ładny oddał. Lewy nie dużo lepiej.. Navas dwie piłki wyjął niezłe.. a ta jedna z 6 m to nie wiem jak on ja wybronił, ale to jest cały on raz wybrani mega piłki, a innym razem przepuści szmaty.. Jedno jest pewne u siebie będą musieli zagrać jeszcze lepiej..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pakolo odbiję piłkę ;), Real w I poł. zasłużył na 2 żółte kartki , więc nie dziwi postawa Bayernu

Ten sędzia w ogóle nie chciał dawać kartek, bał się:)

Mnie zastanawia dlaczego Zidane na końcówkę nie wpuścił Bale'a tylko drewno Benzemę.
Trzeba było skontrować na 3:1 i cześć.

Ja odnoszę wrażenie, że Real ten wczorajszy mecz wygrał prawie na luziku. Grali z niedużym nakładem sił, bez pressingu, zbytnio nie chcieli szybko atakować.

btw
Wczoraj mega żałośnie zagrał Casemiro, który za każdym razem gdy dostawał piłkę, przyprawiał kibiców Realu o zawał. Zidane powinien zdecydowanie częściej dawać grać Kovacicowi, który w takim meczu mógłby zrobić różnicę swoimi szybkimi przejściami do ataku. Wystarczy wrócić do sytuacji, w której wyprowadzał kontrę z pod własnej bramki i został zniszczony. Przyśpieszenie ma gość nieziemskie i panowanie nad piłką.

Co do Ronaldo to się nie zgadzam z Lolkiem. Nie można oceniać występu na słaby skoro gość był sam z przodu. Raz skiksował co jest akcpetowalne, ale też władował bramkę w sytuacji niełatwej i sędzia odgwizdał spalonego, którego chyba nie było, ale nie dam sobie uciąć ręki bo widziałem tylko powtórkę jedną w tv.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ten sędzia w ogóle nie chciał dawać kartek, bał się:)

btw
Wczoraj mega żałośnie zagrał Casemiro, który za każdym razem gdy dostawał piłkę, przyprawiał kibiców Realu o zawał. Zidane powinien zdecydowanie częściej dawać grać Kovacicowi, który w takim meczu mógłby zrobić różnicę swoimi szybkimi przejściami do ataku. Wystarczy wrócić do sytuacji, w której wyprowadzał kontrę z pod własnej bramki i został zniszczony. Przyśpieszenie ma gość nieziemskie i panowanie nad piłką.

Co do Ronaldo to się nie zgadzam z Lolkiem. Nie można oceniać występu na słaby skoro gość był sam z przodu. Raz skiksował co jest akcpetowalne, ale też władował bramkę w sytuacji niełatwej i sędzia odgwizdał spalonego, którego chyba nie było, ale nie dam sobie uciąć ręki bo widziałem tylko powtórkę jedną w tv.
I tu się z Tobą zgadzam ;)

A FCB pokazało jak słabą jest obecnie Bundesliga,
Monachium, które w Europejskich Pucharach nie pokazuje nic szczególnego i długo, długo nic ;)
Bayern wyglądał wczoraj dramatycznie, zero pomysłu, brak precyzji...

RM utrzyma pozytywny wynik u siebie, a później mam nadzieję dostanie po tyłku od The Reds :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Niestety Liga Niemiecka i Francuska to typowe ligi ogórkowe.
Bayern chciał wygrać z Realem grając tylko stroną Ribberyego
i tak duży cud, że gość kondycyjnie wytrzymał cały mecz i objeżdżał Carvajala jak dzieciaka.

Na rewanż Zidane powinien wystawić w środku Kroosa Kovacica Modrica Vazqueza i w ataku Ronaldo Asensio, a w drugiej połowie puścić Bale by zagonił Bawarczyków.

Jeżeli Real awansuje do finału to będę pewniejszy wygranej z Liverpoolem aniżeli rewanżu z Bayernem:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten sędzia w ogóle nie chciał dawać kartek, bał się:)

Mnie zastanawia dlaczego Zidane na końcówkę nie wpuścił Bale'a tylko drewno Benzemę.
Trzeba było skontrować na 3:1 i cześć.

Ja odnoszę wrażenie, że Real ten wczorajszy mecz wygrał prawie na luziku. Grali z niedużym nakładem sił, bez pressingu, zbytnio nie chcieli szybko atakować.

btw
Wczoraj mega żałośnie zagrał Casemiro, który za każdym razem gdy dostawał piłkę, przyprawiał kibiców Realu o zawał. Zidane powinien zdecydowanie częściej dawać grać Kovacicowi, który w takim meczu mógłby zrobić różnicę swoimi szybkimi przejściami do ataku. Wystarczy wrócić do sytuacji, w której wyprowadzał kontrę z pod własnej bramki i został zniszczony. Przyśpieszenie ma gość nieziemskie i panowanie nad piłką.

Co do Ronaldo to się nie zgadzam z Lolkiem. Nie można oceniać występu na słaby skoro gość był sam z przodu. Raz skiksował co jest akcpetowalne, ale też władował bramkę w sytuacji niełatwej i sędzia odgwizdał spalonego, którego chyba nie było, ale nie dam sobie uciąć ręki bo widziałem tylko powtórkę jedną w tv.

Ja nie twierdzę, że CR7 to nagle już nic nie warty, bo dla mnie był i jest piłkarzem z innej galaktyki ale zagrał słabo i nie ma co Go bronić. Patrząc jak zagrał we wtorkowym meczu Salah to przebił Jego jak i Lewandowskiego, który dzisiaj ma do całego świata pretensje tylko nie do siebie. A jak mówi, że byli lepsi i niesłusznie przegrali to On jeszcze troszkę musi się nauczyć i spokornieć gwiazdor ligi niemieckiej, bo tam jest ta gwiazdą, a na innych meczach już tak nie gwiazdorzy i to pisze wielu dziennikarzy. Wczoraj przez niemieckich dziennikarzy został wybrany najgorszym piłkarzem.. Tylko tak jak napisałeś Liga niemiecka to jest zupełnie inną ligą niż np Hiszpańska.

Niestety Liga Niemiecka i Francuska to typowe ligi ogórkowe.
Bayern chciał wygrać z Realem grając tylko stroną Ribberyego
i tak duży cud, że gość kondycyjnie wytrzymał cały mecz i objeżdżał Carvajala jak dzieciaka.

Na rewanż Zidane powinien wystawić w środku Kroosa Kovacica Modrica Vazqueza i w ataku Ronaldo Asensio, a w drugiej połowie puścić Bale by zagonił Bawarczyków.

Jeżeli Real awansuje do finału to będę pewniejszy wygranej z Liverpoolem aniżeli rewanżu z Bayernem:)

A ja bym powiedział, że obydwa mecze muszą wygrać (czyli muszą zagrać lepiej niż wczoraj, bo z Juventusem pokazali jak można dać du... ) i wcale spokojny nie jestem Kolego.. bo jakby Libery wykorzystał z pierwszej połowy sytuacje i byłoby 2:0 to ja Ci mówię i wiem co pisze, że mecz mógłby być zupełnie inny. Nie wspominając o dwóch interwencjach bramkarza Realu.. gdzie tę jedną piłkę nie mam pojęcia jak on ją wybronił..
Kovacic zgadzam sie ma power i widać było w tej akcji jaką posiada dynamikę.. Benzeme w kosmos trzeba wysłać i kupić za niego odpowiedniego piłkarza i wcale nie musi to być Lewy jak dla mnie..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie na satkurierze piszą, że Jacek poszedł po rozum do głowy i zobaczymy mistrzostwa w 4k.
Co prawda na razie mało informacji, nie wiadomo czy z HDR, ale coś się zaczyna dziać:)
TVP ostatnio ogłosiło przetarg na zakup 8 kamer UHD, rekonstruują do 4k stare seriale.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Navas uratował Real . Błąd bramkarza Bayern'u "kosztuje"brak awansu do finału .

Pozdrawia,:)
accu
:kom:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Awans cieszy, ale niestety niezasłużony.

Benzema dzisiaj zszokował całe Madrisimo.
Tyle przekleństw co ja skierowałem w tym sezonie w jego kierunku to głowa mała...
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Cóż życie... RM wciągnięty siłą do finału, bezradny Bayren.
Śmieszne są teraz pretensje Bawarczyków, jak gra się z Realem, to żeby wygrać trzeba wykorzystywać sytuacje w całym dwumeczu, a nie próbować gonić wynik w drugim spotkaniu.

Szczęściem jest jeszcze Liverpool, mam nadzieję, że to oni będą wznosić Puchar.
Patrząc na cały sezon LM, jest to chyba najrówniej grający zespół.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pożyjemy zobaczymy ;)
Liverpool nie jest tak przewidywalny jak Bayern czy nawet Real,
Ja będę im kibicował :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Liverpool ma przede wszystkim słabszą obronę niż Bayern czy nawet Real. Wystarczy odciąć Salaha, Firmino i po zespole. Zobaczymy jak dzisiaj Roma zagra.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Brak kartki dla Bale'a
Uznany gol Barcelony po faulu suareza na Varanie
Brak karnego za faul na Marcelo
Witamy w LaLiga.
 

Intenso

Banned
Brak kartki dla Ramosa i to też czerwonej.
Bael powinien dostać dwie czerwone kartki i kilka meczy na trybunach.
Sędziowanie to tragedia w Hiszpanii.
Mecz sam z siebie bardzo fajny

Mam propozycję, w Hiszpanii niech sędziowie mecz oglądają po meczu raz jeszcze i wtedy niech dokładają kartki, bo inaczej nie potrafią sędziować
Mało tego, komentatorzy na Eleven mówili że to najlepszy sędzia w Hiszpanii.To jakaś masakra.

Oby żaden Hiszpan nie sędziował na Mundialu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak już tak wymieniałeś to zapomniałeś o Suarezie, który za same symulki powinien odpocząć na trybunach kilka spotkań.

Hernandez to arbiter, który nie uznał kiedyś Barcelonie gola, a piłka przekroczyła prawie o metr linie:)

Najlepszy komentarz Suareza " chyba lekko zahaczyłem Varane'a".

Najlepsze były zapowiedzi meczu i komentarze pseudo znawców, mecz o nic, na pewno będzie bez walki, zagrają rezerwami... a to przecież jest odwieczna wojna i nie ma znaczenia czy mecz o mistrza czy o pietruszkę.
Emocje były, ładne gole były,
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Najbardziej rozbawił mnie wczoraj szpaler, który sobie sama Barcelona zrobiła:D

Henry
Dlaczego? Kartka Bale'owi się należała, w Angli za takie zagrania dostaje się żółtą. Co do wszystkich pomyłek sędziowskich uważam, że Real został bardziej skrzywdzony. Uznany gol Barcelony po faulu Suareza i brak karnego na Marcelo to sytuacje, które rozstrzyga się Varem i gdyby takowy był używany w Hiszpani, Real wygrałby wczorajszy mecz pewnie 3:1.

Gdzie tutaj brak obiektywizmu?
 
Do góry